Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy (/Temat-Gielda-kryptowalut-1-dziennie-reinwestycja-cel-140-tys-zl-w-12-miesiecy-149327)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Ratchet - 25-07-2017 10:32

O jakich wydarzeniach piszecie?


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - eedmax - 25-07-2017 11:07

Ciekawy projekt, nerwy na wodzy i do celu!
Powodzenia Big Grin


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 26-07-2017 13:23

(25-07-2017 10:32)Ratchet napisał(a):  O jakich wydarzeniach piszecie?

W inwestowaniu na dłuższy okres czasu "wydarzenia" to po prostu śledzenie informacji o danej kryptowalucie coś jak analiza fundamentalna czy być może gdzieś jakaś duża platforma związana z np. grami nie wprowadza danej kryptowaluty co mogło by potencjalnie zwiększyć jej wartość na rynku.

Coś jak Ethereum silny projekt który od 2 stycznia 2017 roku urósł z 8 $ do ponad 402 $ 13 czerwca, teraz spadł o polowe prawie, ale nie zmienia to faktu, że można było zrobić 4925 % w pół roku - KOSMOS.

A wydarzenia przy krótkim inwestowaniu to po prostu często bum na jakąś kryptowalutę, wzrost np. 150 % w 10 minut masa ludzi się tam schodzi i za pomocą analizy i psychologii tłumu wybierasz odpowiedni moment do wejścia i wyjścia, czasami na takim bumie wchodziłem i wychodziłem kilka razy robiąc ten przysłowiowy 1 % bez problemu.

(25-07-2017 11:07)eedmax napisał(a):  Ciekawy projekt, nerwy na wodzy i do celu!
Powodzenia Big Grin

DZIĘKUJĘ!!


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Ratchet - 27-07-2017 09:24

Chodziło mi o te wydarzenia w krótkim terminie, bo napisałeś, że głównie tym się sugerujesz, grając na ten minimum 1% dziennie, a przeglądając te pary walutowe na screenie, który wrzuciłeś, nie było tam chyba żadnych specjalnych wzrostów motywowanych jakimiś wydarzeniami, czy to w krótkim, czy w długim terminie. Wszystkie te pary na Bittrexie, z wyjątkiem BTC/ETH, łączyła niska płynność rynku i stosunkowo wysoki spread.

Żebyś czasem nie potraktował tego postu jako atak Big Grin chodzi mi tylko o wymianę poglądów Smile


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 27-07-2017 11:21

(27-07-2017 09:24)Ratchet napisał(a):  Chodziło mi o te wydarzenia w krótkim terminie, bo napisałeś, że głównie tym się sugerujesz, grając na ten minimum 1% dziennie, a przeglądając te pary walutowe na screenie, który wrzuciłeś, nie było tam chyba żadnych specjalnych wzrostów motywowanych jakimiś wydarzeniami, czy to w krótkim, czy w długim terminie. Wszystkie te pary na Bittrexie, z wyjątkiem BTC/ETH, łączyła niska płynność rynku i stosunkowo wysoki spread.

Żebyś czasem nie potraktował tego postu jako atak Big Grin chodzi mi tylko o wymianę poglądów Smile

Najprościej tłumacząc, nie wchodzę tam gdzie widzę już przepompowane jak np. LISK jest na +20 % to nie wchodzę i nie ryzykuję, czy poleci 2 % do góry czy nie.
Często wchodzę jak widzę np. Ethereum na -6 % i zaczyna odbijać, jaka jest linia trendu spadkowego, jak się zachowywała dana kryptowaluta przez ostatnie 7, 30 dni czy to były stabilne spadki i wzrosty, czy leciało wszystko drastycznie (głównie na shitcoinach)
Tak jak napisałem linia trendu spadkowego też nam potrafi dużo powiedzieć.

Testowo jeszcze robię teraz codziennie ok. 10 transakcji 1 - 1.5 % na PLUS, bez straty żadnej więc może to być dobra taktyka do zarobku dużych dzięgów $, ale wszystko wyjdzie w praniu w myśl zasady nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Ale nie ma pewniaków i to nawet najlepszy z Forexa powie, że czasami wszelkie najlepsze analizy techniczne zawodzą na całej linii, a przy krypto to już całkiem bo jak wielokrotnie wspominałem giełda kryptowalut to znacznie znacznie bardziej niestabilny rynek od giełdy papierów wartościowych.

JUTRO wyjeżdżam na wakacje, wracam 9 sierpnia - 10 SIERPNIA zaczynam już projekt.



RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Ratchet - 27-07-2017 14:03

Jak kupujesz jakieś krypto z dużym spreadem, to wystawiasz własną ofertę kupna po niższej cenie, czy odkupujesz drożej? Masz jakiś ustalony procent straty, po którym sprzedajesz krypto, czy czekasz twardo na odbicie? Big Grin

Powodzenia w projekcie i baw się na wakacjach Smile


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 10-08-2017 16:14

No i jak obiecałem JEST 10 SIERPNIA, a więc jestem.

Pieniążki również dzisiaj zostały błyskawicznie wpłacone na giełdę, najpierw na BitBaya z Bitbaya po przewalutowaniu PLN na Bitcoina bezpośrednio na giełdę Bittrex.

[Obrazek: 4ecd67d676410.png]

Codziennie również będę zamieszczał screena z giełdy, po udanej operacji zrobienia 1 %, dzisiaj również do 24 postaram się to uczynić! Pozdrawiam!


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - sowiecki odpad - 10-08-2017 16:46

Ja o takie konkretne dzienniki walczyłem. Gruby hajs to jest to a nie jakieś grosze z ankiet.


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - Xavano - 10-08-2017 18:08

Z problemów Bittrexu, nie dam pewnie rady dzisiaj wrzucić już Screena, pieniądze dotarły na Bittrexa, jednak od ponad 1,5 H są w "Oczekiwaniu na potwierdzenia" i nie mogę nimi manewrować. Nigdy jeszcze tego problemu nie miałem, ogólnie przez ten segwit który miał wszystko polepszyć w moim odczuciu jest trochę inaczej...

[Obrazek: 76835253232829131377.png]


RE: [Giełda kryptowalut] 1 % dziennie + reinwestycja - cel 140 tyś zł w 12 miesięcy - owneed - 10-08-2017 18:09

Czyli będziesz zarabiał na różnicach kursowych? Dobrze zrozumiałem?