Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! (/Temat-KRANIK-claimers-io-BEZ-OGRANICZENIA-CZASU-PLACI-146811)

Strony: 1 2 3 4


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - brombor - 04-05-2017 13:31

Wczoraj wypłacił, więc czemu miałby dziś nie płacić? Smile


edit. You just received 0.0001 BTC (worth zł0.61 PLN)
dziś o 16:48 05.05.2017


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Pshemko - 16-05-2017 20:05

Witam,
jest jakiś limit bo nabiłem 4080satoshi i dalej nie idzie...

[Obrazek: XKiRcZ0.jpg]


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - patrolpxd - 16-05-2017 20:07

Coś się właśnie serwis popsuł bo po zrobieniu kilkunastu capchty wywala że trzeba zrobić aktualizacje przeglądarki (chociaż jest najnowsza) więc ten tego


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - dawids7627 - 16-05-2017 20:35

Ile idzie zarobić na tym ? Z góry Dzięki za odpowiedź!


RE: KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Pshemko - 16-05-2017 20:40

(16-05-2017 20:07)patrolpxd napisał(a):  Coś się właśnie serwis popsuł bo po zrobieniu kilkunastu capchty wywala że trzeba zrobić aktualizacje przeglądarki (chociaż jest najnowsza) więc ten tego

idzie to naprawić, poradnik jak naprawić jest na FB po hiszpańsku ale widać co trzeba zrobić:

ogólnie wchodzisz na strone calimers po zalogowaniu włączasz konsole Firefox skrót CTRL+SHIFT+K i tam będzie napisane w konsoli że FAIL LOAD ...
i będzie link który kopiujesz w całości do nowej karty. Po załadowaniu klikasz captacha i tyle.

Błąd jest że system captach uznaje ciebie za bota i musisz dokonać weryfikacji że tak nie jest.

(16-05-2017 20:35)dawids7627 napisał(a):  Ile idzie zarobić na tym ? Z góry Dzięki za odpowiedź!
Jak widzisz ja w 40 minut wyklikałem 4080 na 4 karta otwartych w przeglądarce obok siebie, ale myślę że 3 wystarcza i jest to najbardziej wydajne Smile


Mój REFLINK:
REFLINK USUNIĘTY

Pojawił sie komunikat na stronie, maja mały problem Smile
Cytat:We have issues with our validation server. Our devs work on it right now. Please stop claiming and try it again in 30-60 min.



KRANIK claimers.io - BEZ OGRANICZENIA CZASU - PŁACI!! - Hybrid1990 - 01-07-2019 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.