Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ (/Temat-Zamkniety-Restock-Potwierdzenie-wartosciowej-elektroniki-zamowionej-z-Shopu-za-100-PTZ-14633)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - GoreYoite - 11-10-2010 20:24

Horacy mozna wiedziec jakiego bota do ogladania filmow uzywales? XD


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - MareKSG - 11-10-2010 21:07

I po co ten temat skoro nie potrafisz nawet napisać co zamówiłeś? Mnie to akurat nie obchodzi, mam na to wy*ebane ale gdy widzę jak niektórzy proszą się żebyś powiedział, to aż mi się niedobrze robi...


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - DonHoracy - 11-10-2010 21:43

Po to ten temat żeby głupi miał zagadkę. Jak Cie to nie obchodzi to po co piszesz? Przyjdzie paczka to się dowiecie.

Ps. Wy*ebane to możesz mieć zęby.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - MareKSG - 11-10-2010 21:50

Oj zostałem urażony, chyba się załamie...

P.s Wyj*bane zęby przez kogo?? Bo chyba nie przez ciebie. Sądząc po twoim zachowaniu jesteś rozpieszczoną w dzieciństwie pipką, która nadal chce być w centrum uwagi.

Swoje powiedziałem. Bez odbioru.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - DonHoracy - 11-10-2010 21:54

Tak myślałem, że nie zrozumiesz przesłania dlatego zastanawiałem się czy napisać ten tekst. Nie miałem na uwadze "urażenie Ciebie" tylko odpowiedź na twój "firmowy" tekst. Nie będę robił z siebie kozaka albo pipy bo przez kabel to wszystko można i nie zamierzam zaśmiecać tematu dlatego mam nadzieję, że zakończymy dyskusję w tym momencie.
Co do twojego centrum uwagi to równie dobrze mogłem napisać co zamówiłem a dyskusja i tak by była.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - tyndyk23 - 11-10-2010 22:03

@MareKSG żal ;/


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - MareKSG - 11-10-2010 22:10

(11-10-2010 22:03)tyndyk23 napisał(a):  @MareKSG żal ;/

Widać że nie widzisz co pisze Don na SB, jak się zachowuje... To co napisałem w tym temacie miałem pisać już dawno ale, gdy zauważyłem, że Don dalej zachowuje się jak frajer, postanowiłem go o tym uświadomić.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - DonHoracy - 11-10-2010 22:33

FAJNIE, tylko co to ma wspólnego z tematem? ...
Ja niby zachowuje się jak frajer, ty jak 10 letni bachor bez rodziców tylko co to ma wspólnego z tematem? Nic i tyndyk bardzo ładnie podsumował Cie jednym słowem. Mam nadzieję, że któryś moderator do jutra ruszy się i wyczyści ten temat ze zbędnych postów.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - Monster - 12-10-2010 12:09

Zgadzam się w 100% z tamtym wcześniejszym postem.


RE: Potwierdzenie wartościowej elektroniki zamówionej z Shopu za 100% PTZ - Dominator - 12-10-2010 13:05

chłopaki zachowujcie sie, zalatwiajcie takie sprawy na pw