Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało (/Temat-Inviolatos-oszust-kretacz-jakich-malo-143364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - ScroX - 25-01-2017 20:24

Może trochę szacunku ? bo nie jesteś twoim "Gościem"
Sergio nawet nie znam,Ciebie też nie, dlatego wyrażam swoją własną obiektywną opinie , nikt mnie do tego nie nakłaniaj ale widzę twoje ego przerasta treść którą tutaj wypisujesz
Napisałeś ten post po to żeby mi powiedzieć że moja znajomość nie jest Ci potrzebna do szczęścia ? Moc argumentów Cie przytłacza że odbijasz piłeczkę ?
O sposobie twojego wypowiadania się już raczej każdy się przekonał, zawsze bawią mnie takie osoby które uważają się za "Nie wiadomo" kogo, dlatego też pozdrawiam Cię serdecznie.
Reszcie zostawmy już administracji, nie ma potrzeby spamienia


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 25-01-2017 20:31

Ten koleś kłamie żadnego doładowania nie dostałem i dobrze o tym wie Wink tylko 60 zł z wielką laską z resztą pokaże screeny Smile udostępniałam cie kilka razy na kilkunastu fp a ty mi nawet chwaliłeś się ile zarobiłeś Hahah Big Grin


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - inviolatos - 25-01-2017 20:37

Ja nie kłamię bo nie mam do tego powodów. Pokaż mi te kilkanaście fanpage'y. Były moje posty na 3 fp max.
Jedynym oszustem jesteś Ty. Rozmawiając z Tobą na face jeszcze sam mówiłeś jak to okradałeś ludzi. Kupywałeś konta na fb i ludziom za nie nie płaciłes i mówiłeś mi, że mam robić tak samo. Jakoś nie skorzystałem z Twojej metody dorabiania się.

Róbcie co chcecie, dodawajcie co chcecie mnie to już naprawdę nie interesuje. Drążyć sobie możesz temat a sam wiesz jak było/jest.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Slight - 25-01-2017 20:38

Trochę dziwna ta Wasza transakcja. Sergio, jeśli zgodziłeś się na jakąś tam umowę i spamowałeś jakimiś subami na swoich fanpagach o wartości 500 (jak wspomniałeś), to mogłeś się domyśleć z jakim to się ryzykiem wiąże.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - kuba48 - 25-01-2017 20:49

(25-01-2017 20:16)inviolatos napisał(a):  Słuchaj gościu. Jak widzisz, po mojej stronie nie ma nikogo bo tego nie potrzebuję.

Nieee, bo zapewne nikogo nie masz.....
Z Sergio pare transakcji robiłem problemów nie było, zawsze udało się wszystko sprosotwać Ty jak widać nie mogłeś, bo pokierowałeś się korzyściami.. Stówka czy dwie zaryzykowala opinie przyparzyc?

(25-01-2017 20:37)inviolatos napisał(a):  Kupywałeś konta na fb i ludziom za nie nie płaciłes i mówiłeś mi, że mam robić tak samo. Jakoś nie skorzystałem z Twojej metody dorabiania się.

Podaj mi na to jakieś dowody nawet na PW to się osobiście zajmę tym, by Sergio tego nie uczynił ponownie.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Sergio7 - 25-01-2017 20:57

Spokojnie robię właśnie screeny Big Grin


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - yazir - 25-01-2017 21:19

@[Sergio7]
Cytat:ze jak mu udostępnię na fanpage jego artykuł w godzinach 15-21 wszystko zostanie przeniesione poczekałem do 22:30 było bardzo dużo zgłoszeń i usunąłem

@[inviolatos]
Cytat: Ty udostępniasz ja Ci oddaje wzamian moją starą stronę pod warunkiem jeżeli artykuł zostanie na noc.

Tutaj mamy lekką niejasność. Jeśli ta różnica zostanie jakoś wyjaśniona to będę mógł coś zrobić. Jeśli nie, to pomyślimy co dalej.


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - DonWestbam - 25-01-2017 21:25

http://screenshot.sh/n9KQZt8v6vYBq

no masz yazir, o dziwo wygląda na to że to sergio został oszukany


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - ScroX - 25-01-2017 21:38

@[yazir] tak tylko bo kolega wyżej nie zawołał ! Smile
Nie spodziewajcie się odpowiedzi z strony inviolatos, on woli udawać "biznesmena" i kogoś "ważniejszego" ale niestety zabrakło mu na tyle klasy by wyjść z sytuacji z twarzą i np oddać to co " nakradł " Smile)


RE: Inviolatos - oszust krętacz jakich mało - Roxi5017 - 25-01-2017 21:38

W jednym z pierwszych skrinow jest mowa o pozostaniu posta "do nocy", a pozniej jednak zmieniasz zdanie na "do rana" - to jest roznica. Niejasnosc kolejna, widac, ze sam cos krecisz inviolatos. Wink