Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka (/Temat-X-Binary-LTD-2-dziennie-plus-binarka-142446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 21-02-2017 21:19

Wegen wplaciles 10 $ i po tym ze strona wolno dziala piszesz "czy to juz koniec". Wiedz ze takie haslo, nawet gdy nie jest z danym programem zle, moze panike spowodowac.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Srokol - 22-02-2017 10:08

rozumie ze ten program jest popularny i ze ciagle dochodza nowi czlonkowie ale zeby przez tydzien czasu tak strona muliła to jest kpina...ech


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - mariomax - 22-02-2017 12:34

Wczoraj w nocy było wszystko ok , a dzisiaj niestety znowu muli - miejmy nadzieję ,że wreszcie ktoś zrobi z tym porządek.
W końcu właściciele mają z tego zyski ,więc niech trochę postarają...Undecided


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wegen - 22-02-2017 17:43

Nie staram się powodować paniki tylko oczekuję odpowiedzi od kogoś kto się na tym zna. Nie mam dużej wiedzy na ten temat dlatego pytam. Sorry jeśli cię to przestraszyło...


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 22-02-2017 20:55

Wegen, kolego z tego samego programu.. Wink absolutnie mnie Twój post nie przestraszył Wink po prostu irytuja mnie posty ze cos pada przy najmniejszych problemach ze strona danego programu.. Ostatnio zly bylem na jednego pana co 15 minut od problemów technicznych Bitbaya wiescil ze kolejna polska gielda sie zwija ... Poza tym to witaj na forum.. zycze Tobie..sobie . WAM by na x-binary nie stracic Wink trzymajcie sie , peace


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wegen - 22-02-2017 21:32

Wybacz za problem :/ aktualnie na stronie nie pojawia mi się w ogóle Dashboard ale zakładam że jutro wszystko wróci bo ponoć mają prace techniczne 18-23 luty Big Grin


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Srokol - 23-02-2017 10:04

dzis juz nawet strona sie nie uruchomi, "ta witryna jest nieosiagalna"


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 23-02-2017 11:22

Dziala..jestem zalogowany..ale muli okropnie ;(

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Tom43 - 23-02-2017 13:10

już zmienili under maintenance do 25 lutego
cały czas muli, nie raz trzeba odświeżać po 2-3 razy żeby w coś wejść, rano w ogóle nie mogłem się zalogować, ale działa i wypłaca instant.


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - buch - 24-02-2017 16:26

chciałbym zauważyć że AB działa, tylko teraz bwallet nie działaBig Grin