Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. (/Temat-Challenge-30-dni-Youtube-Skracanie-142304)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 03-01-2017 17:39

co 10 filmów mniej więcej zmiana linku Smile


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - war43 - 03-01-2017 23:38

A jak załatwiasz sprawę tagów?
Wpisujesz je ręcznie, czy masz jakiś program do uploadowania filmów?
Czy może całkowicie olewasz tagi?
Albo wrzucasz np. 100 filmów dotyczących jednej niszy i w każdym znajdują się takie same tagi?


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 04-01-2017 07:11

Napisalem sobie bota do tagowania. Kopiuje tytul filmu, szuka tagow, i wkleja. W doslownie 3 minuty, 100 filmow mam otagowane Smile


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - kozzaq - 04-01-2017 12:01

A jak dzień wczorajszy? Big Grin


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - piotrekprorok - 04-01-2017 12:14

Ciekawy dziennik Smile Fajnie by było jakbyś przy codziennym podsumowaniu podwał również dniówki z PPI. Powodzenia Wink


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - alizen - 04-01-2017 12:16

wrzucasz ero content?


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 04-01-2017 18:15

(04-01-2017 12:16)alizen napisał(a):  wrzucasz ero content?

Wrzucam wszystko, zaczynając od ero contentu, kończąc na wkładaniu długopisu w oko papugi falistej. Takiej zielonej ładnejSmile

Dzień 4

Zarobiłem : 1.29$
Dodałem filmów : 104
Skomentowałem filmów : 0
----------------------------------------------
Zarobek ogólnie : 2.90$
Dodane filmy : 577
Skomentowane filmy : 2

*Uwagi :

- Pękła bańka! Dolar zarobiony !Big Grin W dziesiątym dniu, spróbuję nie wrzucać nic przez 2 dni i sprawdzić ile wtedy zarobię.
Konta, na których dostałem warna za nieodpowiednie treści lub prawa autorskie spokojnie sobie czekają 2 tygodnie*.
Na nowym już 104 filmy wrzucone, łącznie generują już spore wyświetlenia bo prawie 1500.
Czuje, że wypłata z pszczółki czy tam osy Big Grin wyniesie w tym miesiącu coś powyżej 50 $ !

Post dopiero o tej godzinie, ponieważ dużo nauki. Jestem na kierunku mechatronik, czyli łączenie automatyka, informatyka, mechanika, elektryka, spawacza, blacharza itd. Na jutro chce wrzucić 200 filmów. W piątek jako, że jest dniem wolnym ze względu na Trzech Króli, na portal TwojaRura wpada 500 filmów! Smile Pod koniec dziennika, czyli te 5000 filmów + będzie do wygrania w konkursie lub będzie możliwe do kupienia. Zależy czy sobie kupie za pieniądze ze skracania beatsy na siłownie Big Grin

Co do zarobków z PPI, nie mam jak wam ich pokazać, ponieważ na PPI zarabiam prowadząc Bloga, Pisząc na chatach, facebook, gg, skype.
Mógłbym wyłapywać po każdym linku, robiłem tak na początku, ale tych linków nazbierało się już setki i po prostu nie chce mi się tego szukać.
Dziennik z PPI, rozpocznę zaraz po tym, tam już sumki wyglądają trochę inaczej Big Grin

Do następnego, strzała!


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - BuySellProfit - 04-01-2017 18:31

Cytat:Wrzucam wszystko, zaczynając od ero contentu, kończąc na wkładaniu długopisu w oko papugi falistej. Takiej zielonej ładnej

Ty wrzuć lepiej nowy odcinek z endruo, bo ja tu subskrybuje Lol


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 04-01-2017 18:49

(04-01-2017 18:31)BuySellProfit napisał(a):  
Cytat:Wrzucam wszystko, zaczynając od ero contentu, kończąc na wkładaniu długopisu w oko papugi falistej. Takiej zielonej ładnej

Ty wrzuć lepiej nowy odcinek z endruo, bo ja tu subskrybuje Lol

Mam kilka materiałów z gopro, ale nie nadają się za bardzo na film Big Grin
Po śniegu się beznadziejnie jeździ, a te filmy są z okresu co był mróz i po lodzie się praktycznie jeździło... Sad

Mogę coś tam zmontować ciekawego, tyle, że więcej tam jest zabawy niż jazdy Tongue
Co do enduro mam teraz sporo wydatków, więc możesz też oglądnąć wszystkie moje filmy z tego dziennika (dam link) i pobrać kilkaset programów, tylko czasami Ci się reklamy zainstalują;/ Pamiętaj, o zmianie IP co pobranie ! Big Grin


RE: Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 05-01-2017 19:55

Dzień 5

Zarobiłem : 1.51$
Dodałem filmów : 17
Skomentowałem filmów : 0
----------------------------------------------
Zarobek ogólnie : 4.41$
Dodane filmy : 594
Skomentowane filmy : 2

*Uwagi :

- Wczoraj troszkę się obijałem, nie chciało mi się nic wrzucać, musiałem troszkę odpocząć. Mimo to zarobki i tak wyższe od dnia poprzedniego. Gdyby nie to, że CPM było takie niskie, myślę, że spokojnie wpadłyby 2 dolarki...

Za chwilkę uploaduje paczkę 200 filmów na YT i z rana jutro coś jeszcze wrzucę, bo do niedzieli chce mieć 1500 filmów.
Jeśli przy 600 filmach, robie 1.5$ zarobku, myślę, że przy 5000 zrobię spokojnie 5$.

To na tyle, do następnego ! Smile