Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce (/Temat-Skradziono-mi-polski-fanpage-jeden-z-najwiekszych-w-polsce-141497)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - MilanFan - 13-12-2016 13:06

Może złodziej będzie chciał się szybko pozbyć FP i wystawi go na sprzedaż - to jest Twoja szansa na odzyskanie go!


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Marcin0292 - 13-12-2016 19:54

Coraz to zabawniejsze wypowiedzi w temacie Big Grin


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Janusz Tracz - 17-12-2016 13:21

Czy to nie chodzi o fanpage "Klasyczne teksty z miodowych lat" od kilku dni na fp pojawiają sie linki do jakiś galerii, takie clickbait'y, i ktoś w komentarzach(prawdopodobnie były admin) mówi że skradziono mu ten fp.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - zbyszeq - 17-12-2016 13:42

@[Janusz Tracz]
Tak, chodzi właśnie o ten FP.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Pan Inwestor - 17-12-2016 23:24

I podmienił już linki do sklepu z nadrukami na swoje czy zostawił poprzedniego właściciela? Bo nie widzę póki co tam nic takie, co by wykorzystał pod siebie.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Krakersik - 18-12-2016 00:00

Za głupote trzeba płacić Tongue


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - polakos - 20-12-2016 18:46

Mam konto tego gościa okazuje się że to Arab, co mogę teraz zrobić co mu napisać żeby oddał?


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - twardy - 20-12-2016 18:47

Pobij jego wielbłąda.


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - maniek250 - 20-12-2016 18:54

(20-12-2016 18:46)polakos napisał(a):  Mam konto tego gościa okazuje się że to Arab, co mogę teraz zrobić co mu napisać żeby oddał?

Zrób z nim wymianke, on Tobie fp Ty jemu jakąś koze

albo napisz mu: يعيدها صفحة المعجبين


RE: Skradziono mi polski fanpage jeden z największych w polsce - Ogniemimieczem - 20-12-2016 23:03

Napisz mu to.

إعطاء بلدي اللص صفحة المعجبين هو احمق