Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! (/Temat-Masz-pytanie-do-wlascicieli-stron-internetowych-Zadaj-je-tutaj-141143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - zbyszeq - 12-02-2017 16:08

@[m1kie]
Widzisz, zależy co kopiują - o filmy często są roszczenia nt. praw autorskich, tak z obrazkami nie spotkałem się, zeby ktoś miał problemy - ale sam widzisz, co osoba to inny przypadek. No ja mówię w przypadków memów, a nie w przypadku specjalistycznych zdjęć branżowych.
Co do gier, jest jedna rozpromowana, nie pamiętam dokładnie nazwy, jak sobie przypomne to edytuje tego posta.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - m1kie - 12-02-2017 16:10

Mozliwe ze chodzi Ci o elohell, ale strona nie jest juz updateowana od 8 miesiecy ( nic od 8 miesiecy sie na niej nie zminilo), ponad to sa wstawki tylko z Lola.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - plem - 16-02-2017 08:56

(10-02-2017 22:32)hanyse napisał(a):  
(10-02-2017 20:51)plem napisał(a):  Mam pewien problem ze świeżym kontem adsense.

Założyłem konto, wypełniłem całe zgłoszenie dodając swoją stronę.
Po kilku godzinach dostałem maila z potwierdzeniem że zaakceptowali mi konto , klikam w link w mailu z przejściem do adsense, a tam widnieje info o tym że nadal weryfikują moje kont i może potrwać to do max 3 dni.
Minęło kolejne 24h i po zalogowaniu nadal to samo.

Ktoś miał coś podobnego ? Odśnieżałem i logowałem się z innych przeglądarek i nadal to samo.

Nigdy nie miałem problemu z zgłaszaniem stron. Błąd który opisujesz należy zgłosisz na support, tym bardziej że dostałeś informacje o poprawnej weryfikacji.

Problem nadal występuje, możesz mi podpowiedzieć gdzie / jak napisać do suportu adsense, szczerze szukałem i nie znalazłem żadnego formularza ani adresu mailowego.

Na forum adsense , podobny wątek jak z moim problem pojawia się coraz częściej ale nikt nie dał żadnej odpowiedzi na rozwiązanie tego problemu.
np: https://productforums.google.com/forum/#!topic/adsense/0pJxMLwMv9o;context-place=forum/adsense


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - hanyse - 16-02-2017 14:05

Tutaj masz dostępne metody pomocy:
https://support.google.com/adsense/answer/2581949?hl=pl&ref_topic=1348133&visit_id=1-636228470228792475-2970685745&rd=1


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - plem - 16-02-2017 18:32

tak ale czy oprócz możliwością napisania na forum, można jakoś bezpośrednio do nich napisać ?
W ich faq i pomocy nie ma opisanego takiego problemu.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - seba274 - 18-02-2017 09:29

Co to jest stawka CPE ?


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - precell - 18-02-2017 11:18

(18-02-2017 09:29)seba274 napisał(a):  Co to jest stawka CPE ?


10 sekund szukania w google Tongue

http://www.thepicky.com/internet/what-is-cpe-cost-per-engagement-ads/


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Hopekk94 - 18-02-2017 22:49

Czy oplaca sie kupic skrypt ten tego premium kub inne badziewie w stylu kwejka (obrazki pewnego typu) jesli chodzi o naprawianie pewnych usterek? Czy bardziej sie oplaca bym siedzial miesiac i ogarnial html by to jakos z ledwoscia napisac ?


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - grubyst - 18-02-2017 22:57

Pytanie - załóżmy że wybiję stronę w kilkunastu keywordach do top 3 i co potem? strona się utrzymuje cały czas tylko muszę dodawać posty regularnie czy jak to wygląda?


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - musicfan - 19-02-2017 10:46

Jaka najlepsza reklama może byś na serwis z muzyką / pobieraniem jej?