Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosimy $$ w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kosimy $$ w PPI (/Temat-Kosimy-w-PPI-139294)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 26-10-2016 23:13

26:0.04 +2.11
25:0.05 + 0.43
Jakoś się kręci


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 02-01-2017 20:30

Podsumowanie w zeszłym roku na PPI zarobiłem 96$
Wynik wydaję się dobry, na początku posty dodawałem a potem to leciał sam automat, jedna nisza która dość solidnie kierowała ruch z yt straciła na pozycji. Postaram się reaktywować bloga, do tego dołożyć rady od osób które nam tutaj bardzo mocno pomagają!

Na czym jeszcze będę się skupiał, co będę robił?
- Dalsza nauka html'a, css'a i JS'a, podstawy umiem teraz chcę nauczyć się kodować szablony + RWD.
- Pozycjonowanie i dalsze tworzenie pewnego portalu ero.
- Dodatkowo chcę się 'pobawić' grupami na Fb które mają być moim pasywnym zarobkiem.
- Staram się tworzyć kanał na yt ze śmiesznymi filmikami, pomimo tego że jest tego pełno ludzie i tak oglądają.

Dziś planuję zrobić filmik który będę promował w długi weekend. Promuję na stronach typu demotywatory,wiocha,kwejk. Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś inne ciekawe serwisy/sposoby promocji niech się podzieli będę bardzo wdzięczny!


RE: Kosimy $$ w PPI - war43 - 04-01-2017 14:03

[...] Dziś planuję zrobić filmik który będę promował w długi weekend. Promuję na stronach typu demotywatory,wiocha,kwejk. Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś inne ciekawe serwisy/sposoby promocji niech się podzieli będę bardzo wdzięczny!

PPI, więc zakładam, że filmy Anglojęzyczne.
Próbowałeś poradnika od Klin'a?
http://zarabiam.com/Temat-Duzy-ruch-z-Quora-nisze-game-reszta-dowod-z-prawie-11mln-views-141371

Co prawda jest on przeznaczony dla blogów 'jednoniszowych', ale myślę, że pod YT także może się nadać Smile


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 12-02-2017 23:52

Tydzień wolnego więc trzeba popracować!
PPI jakieś grosze samo generuje, ale od jutra wstawiam nowe posty na bloga Smile
Reaktywuję swoje FP, jakieś grosze ze skracania niech wpadają.
Trzecią rzeczą jaką się zajmuję to strona www, dla dorosłych. O zarobkach nie będziemy póki co pisać bo jest podpięta pod popupy z adfly, gdy będzie większy i stabilny ruch to wtedy wstawię reklamy.
Stronka ma dwa miesiące, zacząłem ją powoli optymalizować. 65 podstron zaindeksowanych.
Na wordpressie, zacząłem korzystać z poradnika vasakiego + zaczynam analiza konkurencji.
Co zrobiłem? :
1.Fanpage,Twitter,G+,Instagram,Tumblr, kanał yt
2. Imgur, i jeszcze jeden serwis ( za jakiś czas dodam znowu parę zdjęć z linkami)
3. Blogspot który linkuje do głownej
4. Grupa na Fejsie
Jakie plany?
- Założyć 3-5 darmowych blogów i przygotować wpis 10 najlepszych ...( które będą linkowały do 10 różnych artykułów)
- powiększać grupę na fejsie
- wrzucić jakieś filmy na yt
- rozreklamować stronę na forach erotycznych poprzez napisanie o niej w specjalnych działach, dodanie linku i opisu do sygnaturki/podpisu i udzielenie się w kilku gorących tematach

Przedstawiam jakie pozycje posiada strona na wszystkich frazach związanych z tematyką, na początku zaatakuje frazy mniej oblegane, fajnie też by było gdyby strona wskoczyła do top 100 w tych najważniejszych.
[Obrazek: 2eiGXSK.png]


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 19-02-2017 23:00

Takie małe podsumowanie !
Od niedzieli do czwartku wykonywałem czynności z poradnika Vasakiego, z umiarem żeby nie przesadzić!
Przez ten weekend miałem inne rzeczy na głowie, nie było czasu żeby siąść do kompa, ale to co zobaczyłem przed chwilą miło mnie zaskoczyło! Teraz trzeba na spokojnie zdobywać linki z innych witryn i kontynuować to co dał nam na tacy VASAKI!
Macie mój mały dowód, że to działa! Ja postaram się kontynuować to dalej

Ruch na razie pochodzi z dwóch grup na fejsbooku. Zacząłem tworzyć własną aby moje posty jakoś wyróżniać, przypinać itd. Ale mozolnie to idzie...

Zarobki ze strony?
W lutym 2.5$, ostatnie 3 dni 0.7$. Na www włączone są reklamy adfly popup.

Zastanawiam się nad bannerami, strona jest +18.
Wyszukałem reklamodawców:
adxxx.com
exoclick.com/
mondeos.pl

Jeśli ktoś wie coś na ich temat lub może polecić jakąś alternatywę to proszę o informacje!

[Obrazek: 9W6jdbY.png]


RE: Kosimy $$ w PPI - paweuq - 20-02-2017 09:26

Ze Ci się tak chce te pozycje w tabelki wpisywać Big Grin Ale strona ładnie Ci w górę idzie! Powodzenia i dużo $$$


RE: Kosimy $$ w PPI - master4 - 20-02-2017 18:31

Nie chcę wydawać kasy na płatne narzędzia to sam prowadzę historię Smile Dzięki i wzajemnie!


RE: Kosimy $$ w PPI - danoneksss - 22-02-2017 10:28

Ogarnij sobie stronkę serplab.co.uk do serpów. Jest za darmo Wink


RE: Kosimy $$ w PPI - adamcio99922 - 22-02-2017 22:52

http://serpyou.com/

Również za free dla 20 keywordsów na ileś tam dni.
Potem nowy mail i jazda - dalej współpracuje Jerk2


RE: Kosimy $$ w PPI - Anett1990 - 22-02-2017 23:20

@up a to az tak ciezko dac te np 15zl na miesiac i miec mozliwosc 65 okolo fraz badac :-P? Na seo-stat.pl polecam Smile