Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji (/Temat-Programy-partnerskie-zarabianie-na-bankach-bez-inwestycji-137878)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 07-01-2018 13:48

Kucoin - giełda kryptowalut z dużym potencjałem ich własnej waluty KCS w kilka dni przebiła 200%, a to dopiero się rozwija. Pamiętaj, że im więcej KCS masz na koncie giełdy, tym więcej dziennego bonusu dostaniesz.

rejestracja
https://www.kucoin.com/#/?r=E3lyP8

ps.
Dla osób które, kupiły CAN podczas ICO-presale i zdeponują na koncie giełdy Kucoin czekają nagrody o wartości 31 ETH (dla 100 userów) oraz dla 50 traderów nagrody o wartości 80 000 CAN.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 17-01-2018 22:53

kończy się korekta, będą spore odbicia..


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 28-05-2020 18:50

Ze względu na "uziemienie" odkopałem parę programów, w których można zarobić bez inwestycji.

to typowe MLM z bankierki, porównałem oferty i poskładałem wnioski tam gdzie najlepsza kasa i najmniejsze wymagania.

Aktualnie nie ma dużo, ale złożyłem kilka wniosków na siebie i żonę. Jeżeli wszystko pójdzie jak należy to zarobie ok. 1 500 zł za 2h pracy. Pierwsze naliczenia powinny pojawić się w czerwcu.
[Obrazek: mlm.png]

Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podzielić się notatkami, co najbardziej się opłaca, jakie warunki spełnić, czego dopilnować i na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć ew. kosztów


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Pablo1878 - 28-05-2020 18:53

(28-05-2020 18:50)Znajomy Inwestor napisał(a):  Ze względu na "uziemienie" odkopałem parę programów, w których można zarobić bez inwestycji.

to typowe MLM z bankierki, porównałem oferty i poskładałem wnioski tam gdzie najlepsza kasa i najmniejsze wymagania.

Aktualnie nie ma dużo, ale złożyłem kilka wniosków na siebie i żonę. Jeżeli wszystko pójdzie jak należy to zarobie ok. 1 500 zł za 2h pracy. Pierwsze naliczenia powinny pojawić się w czerwcu.
[Obrazek: mlm.png]

Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podzielić się notatkami, co najbardziej się opłaca, jakie warunki spełnić, czego dopilnować i na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć ew. kosztów

Chętnie spojrzę na te notatki bo ostatnio sam zaczynam testować różne opcje. Wink


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 28-05-2020 19:39

teraz idę wnieść tonę płytek do nowego mieszkanka to podrzucę już jutro - trochę je przerobię żeby były uporządkowane i schludne Smile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 01-06-2020 20:03

Tak jak obiecałem niestety z opóźnieniem, ale poniżej znajdziecie zestawienie kilku kont bankowych w różnych programach partnerskich wraz z ich opisem, stawką, warunkami, promocjami i ewentualnymi opłatami.

Zanim jednak przejdę do listy, przedstawię krótkie info o programach z których korzystam
Money2money - naliczenia za kampanie, po miesiącu w którym zostały spełnione warunki, nigdy nie miałem problemu z zaliczeniem leada, klika etc. szybko odpowiadają na maile, a strona bardzo przyjemna i intuicyjna.
Link do programu: >> M2M rejestracja z polecenia <<

Ebroker - Dla nowych partnerów 50 zł bonusu, naliczone gdy zarobimy 250 zł. Osobiście jest to dla mnie nowość, wnioski wysłane w maju, co do naliczeń będę w stanie powiedzieć coś więcej na dniach. Na daną chwilę nie ma problemu z leadami. Strona również przyjemna.
Link do programu: >> Ebroker rejestracja z polecenia <<
mój kod polecenia to WABl3

Bankier - Również i ten program jest dla mnie nowy, strona mniej przyjemna. Aczkolwiek już na starcie miałem tutaj problemy z zaliczeniem klików i wysłaniem wniosków, niestety do tej pory (od ponad tygodnia) mój wniosek nie został oznaczony jako wysłany. Obecnie go unikam, zresztą stawkami i tak odbiega od pozostałych, jednak ma kilka produktów, których brakuje w wyżej wymienionych programach.
Link do rejestracji: >> Bankier rejestracja z polecenia <<

UWAGA!
1. Korzystaj ze swoich własnych linków, wygenerowanych w Twoim panelu partnera.
2. Zanim przystąpisz do wypełniania wniosków, wyczyść ciasteczka, NIE korzystaj z trybu prywatnego, pozwoli to na poprawne przypisane wniosku do Twojego konta.
3. Dokładnie przeczytaj warunki danej kampanii
4. Zapoznaj się z produktem, o który wnioskujesz - jakie opłaty mogą się pojawić i jak ich uniknąć
5. Jeżeli prowadzisz firmę, sprawdź oferty dla kont firmowych, naliczenia sięgają nawet 400 zł
6. Wynagrodzenie przysługuje za nowych klientów

Porównanie stawki
[Obrazek: stawki.png]

Wymagania
[Obrazek: warunki.png]

Opłaty jakie mogą się pojawić
[Obrazek: oplaty.png]


To tylko kilka przykładów, produktów jest cała masa, na których można zarobić bez inwestycji.
Mój cel to 10 000 zł Smile

Promocje bankowe
1. Santander - poleć konto znajomemu (przy rejestracji z Twojego linku, może podać Twój kod wygenerowany w banku) oboje dostaniecie po 50 zł
mój kod to 1012394768
Warunki:
- Polecony zaloguje się przynajmniej raz do Aplikacji Santander mobile albo do Santander internet do końca kolejnego miesiąca
- Polecony zapłaci łącznie za zakupy minimum 300 zł do końca kolejnego miesiąca
(w tym min. 1 Blik)(z wyłączeniem wypłat z bankomatu)

2. BNP Paribas - Lego + 200 zł bon Douglas

3. PKO SA - Dodatkowe 200 zł
- 150 zł za założenie konta za pomocą selfie, 4 miesiące aktywności i spełnienie pozostałych warunków
- 50 zł za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 02-06-2020 17:04

Zostały jeszcze 3 banki

mBank - eKonto
Naliczenia(zł): M2M 99 || eBroker 125 || Bankier 115
Promocja od banku dodatkowe 140 zł
1. Zgarnij 100 zł - w pierwsze 7 dni dokonaj wpłaty 1 000 zł i wykonaj 5 transakcji
2. Dodatkowe 40 zł - w kolejnym miesiącu zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj 5 transakcji


Millenium - Konto w Promocji
Naliczenia(zł): M2M 55 || eBroker 72 || Bankier 65
200 zł w promocji od banku /b]
1. W lipcu, sierpniu i wrześniu wykonaj przynajmniej 1 bezgotówkową i zasil konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc.
2. Aktywuj aplikację mobilną do 30.09.2020.

[b]PKO BP - Konto za Zero

Naliczenia(zł): M2M 65 | eBroker 70 || Bankier 65


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Assasinoo - 03-06-2020 11:06

Post, w którym przejrzyście pokazujesz gdzie najwyższe stawki, jakie warunki i ew. opłaty - super sprawa. Sam raczej nie skorzystam, ale mam nadzieję, że jeśli ktoś będzie zainteresowany to skorzysta z Twoich reffów Smile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 04-06-2020 16:48

Dzięki, starałem się, żeby to było czytelne i zrozumiałe dla każdego użytkownika Smile
Trzeba tylko pamiętać, że warunki w banku mogą się zmieniać i warto zawsze przejrzeć sobie tabele kosztów i opłat do danego konta.

Tip: Czasem do konta dołączana jest karta, gdy nie spełnimy warunków to naliczają opłatę od 5 do 8 zł za posiadanie karty. Wówczas takiej karty nie trzeba zamawiać. Gdy w wymaganiach danej kampanii są płatności bezgotówkowe, to korzystamy z aplikacji mobilnej i BLIK'a.

Podsumowując za wszystkie banki i konta standard można zarobić ok. 1200 zł. Oczywiście zakładając konta firmowe można ten wynik podwoić.

Niebawem dorzucę dodatkowe zestawienie, na którym będzie można zarobić jeszcze ok 2 000 zł, również jednorazowo i bez inwestycji własnych funduszy.


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - qwerty_89 - 08-06-2020 20:52

Super podsumowanie. Czekam na kolejne!