Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich (/Temat-Gold-Lead-Nowa-Siec-Znakomitych-Programow-Partnerskich-135973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - MaLiN - 21-07-2016 15:15

(21-07-2016 14:37)Gold Media napisał(a):  Heh krytykę przyjmuje z pokorą, dziękuje za każdą uwagę co jest nie dopracowane w serwisie i jeśli uraziłem jakiego kol wiek użytkownika to przepraszam Smile

(21-07-2016 15:06)Gold Media napisał(a):  udostępniam serwis w którym potrawie każdego naprowadzić na lepszą droge...

Najpierw sam się naprowadź bo z takimi błędami i podejściem do potencjalnych userów, daleko nie zajdziesz... facepalm


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 15:25

Jestem naprowadzony odpowiednio, doświadczenie posiadam kilkuletnie kolejna krytyka z twojej strony nie robi na mnie wrażenia. Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Hybrid1990 - 21-07-2016 15:27

(21-07-2016 15:06)Gold Media napisał(a):  Nie rozumiem skąd tyle nienawiści i krytyki

przyzwyczajaj się Jerk2

a czego się spodziewałeś ? Oklasków i fanfar za serwis który nie wprowadził NIC NOWEGO w porównaniu do podobnych już istniejących i nieumiejętną rozmowę z użytkownikami forum ?
Jesteś na największym i najlepszym forum o zarabianiu w Polsce, użytkownicy są wymagający, a ty się pytasz skąd tyle krytyki ? Bo z nienawiścią to przesadziłeś.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 21-07-2016 15:29

Ok Rozumiem, postaram się was zaskoczyć w jak najszybszym czasie czymś co was zadowoli.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - WillBarn - 21-07-2016 17:33

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-10997 A ja polecam serwis Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - h8me - 21-07-2016 17:33

Zerknijcie na to

Regulamin HotPrizes: http://hotprizes.pl/regulamin/

Ich regulamin: http://goldmedi.ayz.pl/regulamin.pdf


HAHAHAHAHA


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - MaLiN - 21-07-2016 17:44

(21-07-2016 15:25)Gold Media napisał(a):  kolejna krytyka z twojej strony nie robi na mnie wrażenia. Smile

Serwis, który nie bierze krytyki do siebie (a to większa ilość negatywnych opinii), jest po prostu przykładem braku profesjonalizmu i chęci jakiejkolwiek zmiany.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Karewer - 21-07-2016 18:11

(21-07-2016 15:29)Gold Media napisał(a):  Ok Rozumiem, postaram się was zaskoczyć w jak najszybszym czasie czymś co was zadowoli.

W życiu nie podałbym Tobie swoich danych osobowych, ponieważ Twoja składnia zdania wygląd jak u jakiegoś łebka w gimnazjum. Próżno tutaj szukać również jakiejkolwiek interpunkcji w zdaniu. Kolejna sprawa, to Twoje podejście do być może "przyszłych partnerów". Zbyt wygórowane ego nie przyniesie Ci z pewnością niczego dobrego. Ja bym Tobie nie powierzył 100 zł, żebyś nimi obracał, a co dopiero swoje dane osobowe. facepalm


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Martin676 - 21-07-2016 18:24

Dziwnym trafem, miesiąc wcześniej wyszedł podobno serwis od którego ściągneliście program, pokusiłeś się tylko aby zmienić raptem 2 zdania Big Grin a nawet nie tylko - również formularz sms jest identyczny Wink
Ja również życzę wysokich lotów!!


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Leaders - 21-07-2016 20:24

Dostaliśmy kilka zapytań odnośnie Gold-Media, w związku z czym nie chcąc odpisywać każdemu z osobna, napiszemy tutaj Smile

Firma Gold-Media jest jednym z Partnerów naszego serwisu płatniczego HotPay.pl, brali oni udział w zamkniętych testach platformy naszego agregatora płatności mobilnych. W ramach współpracy udostępniamy im dedykowane prefixy (takie, jakie oferuje CashBill, DotPay, czy inne tego typu na rynku), w ramach których realizują swoje usługi. Jako ciekawostkę nadmienimy, że obsługujemy już 4 tego typu serwisy, a dodatkowo kilka innych serwisów i usług, które możecie dobrze znać Smile

Poza umowami dzierżawy indywidualnych usług sms od naszej firmy (każdy z Was możne taką umowę zawrzeć z nami, po spełnieniu określonych warunków), z firmą Gold-Media nie wiąże nas współpraca w żadnym innym zakresie. Nadmieniamy tutaj, że współpraca z tą firmą od początku przebiega wzorcowo, nigdy nie było żadnych problemów.


PS. Prosimy nie traktować tego posta jako reklamy HotPay.pl - post był dodany po wcześniejszym uzyskaniu zgody od właściciela serwisu Gold Lead.