Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) (/Temat-Zarabiac-2000zl-miesiecznie-133506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - AlucyBlue - 29-05-2016 20:20

Karciarz wpisz sobie "precle przykłady" teksty mogą być praktycznie o niczym, precle to nie zapleczeniówki ^^
A co do autora tematu, czytam wszystkie wpisy i az mnie zmotywowałeś żeby samemu cos porobić bo całą niedziele siedze i sie lenie Big Grin


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - GelO - 29-05-2016 20:29

Jak na razie to i mnie przykładowy tekst pokonał, jak będę miał więcej czasu to postaram się coś podziergać- może uda się mieć zaakceptowane konto Big Grin
Z tą porą to rzeczywiście masz sporo racji, jakiś czas temu jak również spamowałem LM to faktycznie rano często coś wpadało własnie z poprzedniego dnia Big Grin


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 30-05-2016 11:18

Siemka! Nie było w nocy wpisu...Bo szkoda gadać. Miałem dodać, ale byłem tak zły, że bałem się bana za przekleństwa. Co się stało? Od 23 do 3 rano robiłem konta na fb i puszczałem spam. Poszedł meeegaaa spam, który by przyniósł mi pewnie dobry piniądz na rano. Co się okazało? Że kiedy już kończyłem i miałem iść spać...FB WSZYSTKO poblokowało...Musiałem za rzadko zmieniać IP i czyścić pliki cookie, ale nie ważne. Nie takie ludzie dramaty przechodzą.
Jaka była niedziela? A daj Bóg całkiem niezła. 66zł z LM oraz 10zł za usługę z grupami dla @[Karciarz]- mam nadzieje, że tak to miało być zrobione, jak coś nie tak to pisz. Jerk2
Łącznie 76zł, więc nice. Dziś boję się, że będzie lipa przez tą nockę, ale się nie poddam.
To tylo, wincyj będzie wieczorem o celach na tydzień itp.
Zarobki:
Cel na maj:
569+76=645zł
645zł/400zł


@[GelO] @[Karciarz]
Nie wiem, co Wy Pany robicie, że Wam precli nie puszczają, albo macie z nimi problem. Lol
Jak chcecie, to wieczorem Wam wrzucę jakiś przykładowy tekst, który dziś napiszę. Zapodałbym Wam wczoraj, ale na textbookers coś tekstów nie dodają w weekendy i 0 było. Undecided Może Wam to coś pomoże, bo raczej same 6-tki za teksty preclowe zbieram, to jakiś wzór będziecie mieć. ;D






P.S @[AlucyBlue] Cieszę się, że jest kolejny czytelnik i że mogę być dla kogoś motywacją. Tylko się proszę we wszystkim nie wzorować. Bo ja na wzór, to jednak nie mam szans. A przynajmniej lepiej mnie nie naśladować we wszystkim.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 31-05-2016 01:06

Siemanko, elo, cześć!
Co tam u Was? Bo u mnie już wtorek. HE HE HE...Ja pierd*le...
No to pokazałem na starcie, że moje żarty są dalej w formie. Albo nie, czekajcie. Wymyślę coś na szybko, bo jestem pewien, że Was porywają.
Czego nie ma SKOR514 w subach?
WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI. HUE HUE HUE Jerk2
Pośmiali, pożartowali, to teraz jedziem do tego co dzisiaj.
A dzisiaj jak? A spoko, napisałem sobie 7 tekstów i jestem w szoku. Na textbookers zawsze jest te 300 tekstów przynajmniej, a często nawet 500-600, a dzisiaj do napisania widziałem max 45, tak to po 0...Chciałem pisać, miałem ochotę, a nie było co. Za to na LeadMore wpadło 84zł, co mnie nawet cieszy. Za teksty doszło jakieś ~4zł Cool Ale jak się nie piszę, to się keszu nie robi.
Dobra, to teraz będzie podliczenie.
Czekej, trzymej to piwo, bo humanista bedzie liczoł. 84zł+4zł=88zł !!! Bang! I matura zdana Lol
Znaczy oby, bo jak się okażę, że nie zdałem (tfu) to mnie mama z domu wyrzuci. Albo kompa mi weźmie. To na jedno wyjdzie, bo i tak zostanę bez piniądzów. Hi hi. Kurde, jednak, to mnie już nie śmieszy.
To dobre, będziem teraz liczyć dalej.
Cel do końca maja:
645zł+88zł=733zł
733zł/400zł

Taka ciekawostka. Jutro się maj kończy. Cool Zaskoczony, co Romuś?
I taka druga ciekawostka. Jak jutro (dziś już w sumie) zarobię te 67zł, to będę miał cel 2xpobity.
Łiiii.
Btw. Facebook mnie dalej dręczy. Zablokował mi dwa konta matki. I teraz ich liczba wynosi całe 0. Xpokerface 1000grup poszło. Xpokerface
To ten. Coś tam Wam z tych rapów zapodam. Łapcie Zeusa. Co go pewnie słyszeliście już dużo razówww. Ale mocie jeszcze roz.





Dobranoc. A tym którzy czytają ten dziennik- DZIĘKUJĘ! #Stonoga


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 01-06-2016 12:04

Siema!
No to maj się skończył. A jak się skończył?

[Obrazek: Lead_More_120zl.jpg]

Tak na LeadMore. Rekord wyrównany i niby powinienem się cieszyć, ale... Fb znowu robi straszne problemy... Ciągle blokuje mi konta "matki" i wyskakuje mi weryfikacja na dowód na ledwo założonych kontach... Z tego powodu dziś będzie lipa z wynikiem... Ale, może to jakoś ogarnę...
Ta notka będzie krótka, bo nie mam chęci, ani czasu się rozpisywać, więc szybkie podsumowanie.
120zł+ 6zł (za teksty)=126zł
Cel do końca maja:
733+126=859zł
859zł/400zł
Więc plan na 10dni spełniony w dobry sposób, średnia na dzień to 85,9zł, więc nie jest źle...
Co to planów na czerwiec, to będą w następnej notce.





P.S
Doradzi ktoś co zrobić, żeby konta matki nie były tak szybko blokowane i żeby na nowo powstałych kontach nie wyskakiwała weryfikacja na dowód na starcie? Zmieniam IP oraz czyszczę ciasteczka i nic...
P.S 2
Szukam kont stażowych, oraz ludzi z grupami. Jak coś to priv. Tylko obecnie ciągle mam problemy z bankiem i paypal też mi coś szwankuje, dopiero jutro to pewnie ogarnę. Może ktoś mi zaufa i pomoże oferując taką usługę "w kredo"? facepalm
Co ja się łudzę....


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - GelO - 01-06-2016 14:13

Gratuluję wypełnionego celu!
Powiem Ci, że od kiedy mi konta matki popadały to grupy trzymam na swoim głównym koncie, fakt faktem, spam na tablicy jest dosyć spory (aczkolwiek spodziewałem się większego), ale od tej pory zero problemów Wink
Jeśli chodzi o weryfikacje to poczytaj może o proxy/VPN- niestety ja nie pomogę bo sam jeszcze nie korzystałem Sad


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Karciarz - 01-06-2016 16:03

Coś długo sprawdzają te teksty. U mnie dziś leci 4 dzień.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 01-06-2016 16:42

(01-06-2016 14:13)GelO napisał(a):  Gratuluję wypełnionego celu!
Powiem Ci, że od kiedy mi konta matki popadały to grupy trzymam na swoim głównym koncie, fakt faktem, spam na tablicy jest dosyć spory (aczkolwiek spodziewałem się większego), ale od tej pory zero problemów Wink
Jeśli chodzi o weryfikacje to poczytaj może o proxy/VPN- niestety ja nie pomogę bo sam jeszcze nie korzystałem Sad

Na swoim prywatnym koncie trzymasz setki grup do spamu? beka
Uważaj w takim razie, bo szkoda konta.

Co do tematu - gratulacje - Oby motywacja nie spadła Wink


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 01-06-2016 17:01

@[Karciarz]
Kiedy teksty przejdą już moderacje, to za max trzy dni dostaniesz za nie pieniądze.
Btw. Też masz tak mało tekstów do pisania? Ja nie wiem co tam się dzieje, ale teraz mam 19-ście tekstów do realizacji i wszystkie na denne tematy...
@[GelO]
Mam chyba najlepszego VPN-a z Polszy do zmiany IP, jednak on też nie pomaga. Notabene dzisiaj mi wygasł i muszę go wykupić, a przy moich problemach z bankiem, to jest to mało możliwe. Jutro muszę jechać i w końcu to ogarnąć.

@[mahuzz]
Dziś jakiś czarny dzień, bo wszystko się sypie, ale motywuje się całokształtem i tym co było wczoraj. Jakoś to może będzie!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 01-06-2016 17:10

Leje jak z cebra u mnie, na subach coś podziałaj Wink

Co do FB mam taki sam problem i aktualnie przechodzę przerwę od FB, po przerwie reinstall systemu, i jakoś się uda. Nie jest miłe jak banują Ci matkę z setkami grup Wink
Pozdro!