Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej wkurza Cię... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Najbardziej wkurza Cię... (/Temat-Najbardziej-wkurza-Cie-133350)



RE: Najbardziej wkurza Cię... - Wojo-MyLead - 03-08-2016 11:54

Z poprzedniego tygodnia.

Mentoruj użytkownika przez jakiś czas -> doprowadź go do zarobków 100+/dzień -> zobacz jak po paru dniach od osiągnięcia fajnych rezultatów przepina linki do innego serwisu..

pokerface


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Begrezen - 03-08-2016 12:34

(03-08-2016 11:54)MyLead-Support napisał(a):  Z poprzedniego tygodnia.

Mentoruj użytkownika przez jakiś czas -> doprowadź go do zarobków 100+/dzień -> zobacz jak po paru dniach od osiągnięcia fajnych rezultatów przepina linki do innego serwisu..

pokerface

A co myślałeś, że ten typek stanie się waszym niewolnikiem i do końca życia będzie już tylko mylead? SexSex


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Wojo-MyLead - 03-08-2016 13:53

(03-08-2016 12:34)Begrezen napisał(a):  
(03-08-2016 11:54)MyLead-Support napisał(a):  Z poprzedniego tygodnia.

Mentoruj użytkownika przez jakiś czas -> doprowadź go do zarobków 100+/dzień -> zobacz jak po paru dniach od osiągnięcia fajnych rezultatów przepina linki do innego serwisu..

pokerface

A co myślałeś, że ten typek stanie się waszym niewolnikiem i do końca życia będzie już tylko mylead? SexSex

Nie do końca rozumiesz sytuacje. Użytkownik był kompletnie zielony, nie wiedział za co się zabrać, dałem mu gotową niszę, prowadziłem za rękę i tłumaczyłem krok po kroku co ma robić, gdzie promować itp.
Sam też miałem satysfakcje z tego że użytkownik się rozwija i zaczyna zarabiać.

Mam wielu użytkowników z którymi regularnie koresponduje, którzy promują niektóre programy u nas, a inne u konkurencji i nie mam z tym problemu,
każdy decyduje sam za siebie. Różne sieci mają inne PP, oferty itd. Każdy ma prawo porównać różne sieci i wybrać najlepszą dla siebie.

Gdyby ww wymieniony użytkownik chociaż część pracy wykonał sam np. miał pomysł, wiedział jak go wykorzystać itp, a ja bym mu tylko podpowiadał co zrobić lepiej, to inna sprawa. Prawda jest taka że dostał 100% gotowca.
Mogłem nisze wykorzystać sam ale oddałem ją mu, Undecided


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 14-08-2016 18:54

Daj palec to rękę uje... to mnie wkurza 4


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Zawadson - 14-08-2016 22:10

Wkurzam sam siebie, ponieważ pewne sprawy odkładam na później, potem jeszcze później i tak dalej i tak dalej...
Potem niezłe bagno jest. Wtedy chciałbym cofnąć się w czasie i dać sobie samemu w mordę, ale obawiam się, że zakłócę continuum czasoprzestrzenne. Lol

Jeszcze większe bagno. Lol


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Before - 16-08-2016 20:01

jak ktoś strasznie ciapie podczas jedzenia


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 06-09-2016 13:51

Się tłumaczy jednemu czy drugiemu to "się wymądrzasz" zamiast sprawdzić czy działa... i dalej d zawracają bo coś chcą ale i tak nie spróbują tego co im się mówi... Rolleyes


RE: Najbardziej wkurza Cię... - k.kopec997 - 06-09-2016 13:59

Najbardziej wkurza mnie powietrze w Laysach - o wiele za dużo go Big Grin


RE: Najbardziej wkurza Cię... - Kurus92 - 06-09-2016 14:02

1.Wykładowcy na uczelniach,którzy momentami chyba specjalnie chcą człowieka uj***ć dla samej satysfakcji i skomplikować im życie.
2.Kierowcy zajeżdzający drogę albo cwaniaki jeżdżący samochodem wartym tyle ile moje koła,słuchającym muzyki tak głośno,że wszyscy muszą słyszeć
3.Zima mnie wku**ia,po co ma być zimno? Wiosna czy lato są lepsze.


RE: Najbardziej wkurza Cię... - rachman - 14-09-2016 19:51

Ból łeba...