Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 11-05-2016 21:27

W większości z FB. Wiem, że mało aktywni no ale co zrobić, jak masz jakiś pomysł jak zachęcić do aktywności to napisz Smile A tymczasem u mnie:

[Obrazek: 91l85z.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 12-05-2016 12:51

+0,87$

Jeżeli chcesz dołączyć i zarobić 15$ w miesiąc bez inwestycji, zapraszam.

Opis programu znajdziesz tutaj: LINK

Ja codziennie z płatnych reklam oraz z naliczeń mam już 0,87$, oczywiście wszystko przeznaczam na reinwestycję, aby zwiększać swoje zarobki no i za jakiś czas wrzucę coś od siebie, trzeba trochę podkręcić maszynę Big Grin

A tutaj jak zwykle skrin:

[Obrazek: wmhhe.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 16-05-2016 12:20

Kolejna paczka. Łącznie już 1$ dziennie, dzięki czemu za 5 dni będzie następna. W weekend trochę mnie poniosło, przez co obejrzałem mniej reklam, ale już ogar! Zajebistego Tygodnia Wam Życzę Smile

[Obrazek: 2h2f37k.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 17-05-2016 09:56

+1$

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać ze mną, zapraszam na Priv, pomogę każdemu od zera Smile

[Obrazek: sn14cn.jpg]

Właśnie wpadło mi €0,40 z firmy zajmującej się recyklingiem odpadów. Minimum do wypłaty to 20Euro, mam już 16. Firma daje każdemu nowemu użytkownikowi 20Euro na start, ale trzeba je wydać na zakupy, ale po czasie jak się zwróci można pieniążki sobie wypłacić.

Jeżeli ktoś chce się zarejestrować, zapraszam: LINK

A tutaj macie skrina:

[Obrazek: 17683n.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 18-05-2016 15:41

Dzisiaj 3x0,5, a mianowicie: 0,5$ z podziału zysków, 0,5$ z płatnych reklam, oraz 0,5$ za zakup paczki przez poleconego, czyli w sumie 1,5$!!

Nauczyłem się być wdzięczny za WSZYSTKO, więc cieszę się z tego bardzo! Huh

I skrinik dla Was:

[Obrazek: 28qx2yd.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 19-05-2016 09:06

Ogólnie z reklam zarobione już tyle:

[Obrazek: vdg1hf.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 22-05-2016 07:39

no i jest 5 paczuszek Smile)

[Obrazek: 258p66b.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 23-05-2016 20:17

No jakoś już powoli się rozkręca. W przyszłym miesiącu mam zamiar wrzucić minimum tysiaczka, wtedy zacznie się zabawa Smile Póki co ciągle nie odpuszczam, codziennie sumiennie klikam reklamy, do tego pracuję 8h dziennie, czasami krócej, czasami dłużej, do tego po pracy trenuję, czytam, oglądam mądrych ludzi i w mojej głowie widzę z dnia na dzień coraz większe postępy. Krótko mówiąc MAM CO ROBIĆ Big Grin No, ale jak się chce do czegoś dojść - TRZEBA ZAPIERDALAĆ! Rolleyes Ja robię to teraz, ponieważ nie chcę robić tego przez całe życie. Do końca wakacji mam w planach zainwestować w RevShare'y około 6k PLN, mam nadzieję że się uda. Trzymajcie się i DZIAŁAJCIE ZAMIAST SIĘ PRZYGLĄDAĆ! Piąteczka!

[Obrazek: 2a81gf5.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - aquarius - 23-05-2016 20:31

Mądre słowa Wink Powodzenia!


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Anonim81 - 23-05-2016 20:57

Ale miło się czyta. Życzę powodzenia i na pewno jeszcze wpadnę zerknąć jak Ci idzie Wink