Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! (/Temat-Zarabiaj-z-MXRevShare-Bez-INWESTYCJI-131720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - mcraft - 15-04-2016 09:03

Zainwestowałem tylko 150$, z klikania mam 3$. Screen miał jedynie pokazać że idzie zarobić jeśli będziemy sumiennie klikać i kupować adpacki to nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć takie zyski i większe


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - adamcio99922 - 15-04-2016 18:17

Się skuszę! Smile I sam stestuję jak to działa.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - mcraft - 16-04-2016 12:30

czas na dobre nowiny:

Cytat:MXR... i wspaniałe wiadomości
Szczęśliwy weekend!
Wspaniała wiadomość dla wszystkich członków MXR. Testy nowej opcji zarabiania na każdym kliknięciu reklamy Millionaire były udane.
Po kilku korektach na naszym serwerze doprowadziliśmy naszą witrynę do stabilnego działania i teraz nawet setki partnerów mogą już surfować po stronie w tym samym czasie i bez problemów.

Ale mimo tego: Będziemy dokonywać migracji do 8x szybszego i większego serwera i to już w przyszłym tygodniu, ponieważ chcemy być dobrze przygotowani do obsługi setek tysięcy nowych partnerów którzy będą surfować po stronie w tym samym czasie.
Ta migracja będzie się wiązać z wyłączeniem strony MXR i informacja o migracji będzie podana dzień wcześniej.
Czas migracji może trwać różnie w zależności od regionu świata. Może to być tylko kilka minut ale może też wynieść do 24 godzin, ponieważ będziemy mieć nowe IP, które musi być przydzielone w każdej sieci na świecie.

Chcę również poprosić Ciebie żebyś dołączył do naszych grup na Facebooku. Można tam zasięgać informacji o nowych zmianach, można również zadawać pytania lub zgłaszać ewentualne błędy:
Oficjalne Grupy:
Wielojęzyczna: https://www.facebook.com/groups/MXRevShare/
Polska: https://www.facebook.com/groups/MXRevShare1/
Istnieją również inne grupy, ale nieoficjalne, ponieważ nie jestem tam adminem.

SURFING na stronie:
Aby uzyskać więcej (zewnętrznych) przychodów dokonałem pewnych zmian w procedurze oglądania reklam.
Najpierw pojawiają się 3 specjalne / zewnętrzne banery klikalne.

Pod tymi reklamami znajduje się czarny przycisk "Go to Millionaire Ads". Klikając w ten button zostaniesz przekierowany do kwalifikacyjnych reklam Milionaire.

Można kliknąć maksymalnie 100 reklam Millionaire dziennie. Każde kliknięcie przynosi Tobie 0,005 USD na balans główny.
Po upływie 10 dni od kliknięcia możesz już sobie było kupić pierwszy adpack za 5$. WOW!
Opcja ta będzie już na stałe w MXR. Niech cały świat o tym wie dlatego informuj o tym na swoim blogu, na You Tube, Facebooku, Twitterze i innych mediach promując MXR z Twoim reflinkiem. Bądź kreatywny i pokazuj światu, że jesteś dobrym sponsorem i mentorem dla swoich obecnych i przyszłych partnerów.

NALICZENIA:
Naliczenia zaczynają się teraz od 0:10 europejskiego czasu letniego i trwają około 2 godzin do całkowitego naliczenia.
Jeśli kliknąłeś na co najmniej 10 reklam Millionaire przed tym czasem.... dostaniesz naliczenia.
Jeśli nie: Tracisz jeden dzień, ale nie pieniądze.

TICKETSYSTEM:
Gdy będzie nowy serwer będziemy mieć również lepszy i szybszy system supportu. .

MAJOWY PRZEDSMAK:
Jeszcze lepszego newslettera oczekuj w maju. Będzie dotyczył naszych dochodów. .
Oczekuj na niespodzianki ...

Powiedz tak dla sukcesu!
Janus Nowak
techn. Admin


To teraz nie pozostaje nic jak sie zarejestrować jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/zrobiłaś i zacząć zarabiać Huh


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - Fox90 - 16-04-2016 13:58

No zapowiada się jeszcze lepiej, chociaż już jest świetnieSmile Najbardziej niedoceniany revshare, a chyba najlepszy z dostępnych.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - rojasQ - 17-04-2016 16:13

Zarejestrowałem się z refa. Ale limit to nie jest 10 reklam? Bo przy oglądaniu reklamy mam "Your clicks today: 1 / 10".


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - mcraft - 17-04-2016 16:19

Tak bo te 10 jest obowiązkowe żeby Paczki naliczały, ale możesz wyklikać ich 100. Jak skończysz będziesz miał 100/10.

Przy okazji zapraszam do zaglądania do mojego dziennika pracy "KLIK"


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - AlanOGLL - 19-04-2016 12:43

Od 2 dni staram się klikać, stworzyłem konto z twojego reflinka. Mam takie pytanie.. Po ilu dniach wygasa adpack? Możliwe, że coś przeoczyłem


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - mcraft - 19-04-2016 13:44

Jeden adpack mini pracuje dla Ciebie 44, aktualnie trwa przekierowanie domeny i nie mogę sprawdzić ale jak tylko się zaloguje napiszę dokładnie ile Pracuje jeden adpack.


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - Fox90 - 19-04-2016 13:47

Strona już działa, a adpack pracuje 44 dniSmile


RE: Zarabiaj z MXRevShare Bez INWESTYCJI! - AlanOGLL - 19-04-2016 14:38

Mi strona dalej nie działa. Myślę, że wieczorem wszystko powinno być ok.