Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS (/Temat-Ostatnia-proba-zarabiania-przez-internet-Czyli-SEO-SUB-SMS-130962)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 23-05-2016 13:35

@ivandzms Jasna sprawa Smile U mnie wygląda podobnie Smile


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 05-06-2016 12:37

Witam


Juuż dawno aktualizowałem dziennik, wiec taka szybka i rzeczowa aktualizacja.


Skrypt Stat4Seo perfidnie mnie kłamał, okazało się ze jedna moja ze stron na 6 fraz siedzi juz w TOP 10 Rolleyes Cudownie Smile Nie sa to frazy mocno konkurencyjne ale cieszy bo wyszukań łącznie przekracza 10k miesiecznie. Teraz długa i kręta droga to TOP 3 Smile Myślę, ze niedługo kolejna strona pojawi sie w TOP 10

To koniec pozdrawiam i miłej niedzieli zyczę Smile


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Miedziany - 05-06-2016 12:45

Ładnie ładnie ;d


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - ivandzms - 05-06-2016 17:30

(05-06-2016 12:37)paweuq napisał(a):  okazało się ze jedna moja ze stron na 6 fraz siedzi juz w TOP 10

I takie informacje to ja lubię Big Grin Chwila pracy i będzie zasłużona topka


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - Deoes - 05-06-2016 18:45

Powodzenia, czym sprawdzasz pozycje fraz, ręcznie?


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 05-06-2016 18:51

wszystkie stron mam dodane do skryptu Stat4seo jednak on przekłamuje i sprawdzam je ręcznie Smile


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - mckosz - 05-06-2016 20:19

I tu Cię zaskoczę - stat4seo nie kłamie Wink

Twoje wyniki wyszukiwania oparte są na IP, zainteresowaniach, oglądanych stronach i wielu innych czynnikach. S4S działa niezależnie od tego, dzięki czemu wyniki są w 100% pewne.

Inna sprawa to to, czy korzystasz z dobrych proxy.


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - paweuq - 05-06-2016 20:30

@mckosz No własnie i tu się mylisz Smile Sprawdzałem również na innych komputerach, przegladarkach i innych ip i pozycje odbiegały od tych które są pokazywane w Panelu S4S. Oczywiscie niektore saa zgodne


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - mckosz - 06-06-2016 08:39

To bardzo dziwne co piszesz. Fakt - ostatnio Google przykrócił żywot proxy, ale u mnie i kilku znajomych w dalszym ciągu jest wszystko zgodnie.


RE: Ostatnia próba zarabiania przez internet! Czyli SEO + SUB SMS - ivandzms - 06-06-2016 09:08

może jestem trochę staroświecki, ale Ja od zawsze sprawdzam wszystkie wyniki ręcznie Xpokerface