Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł (/Temat-mxrevshare-likesXl-future-adpro-inwestycja-2000zl-130323)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 27-04-2016 21:10

Jeśli chcesz zainwestować 100$, to proponuję Ci Mxrevshare, bo tu możesz na początek kupić 2 paczki za 50$ i z reinwestu kupować za 5$ już co 4 , więc szybko pieniądze będą pracowały a nie czekały kilkadziesiąt dni na zebranie kolejnych 50$ Wink


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - lucassr - 27-04-2016 22:39

(27-04-2016 21:10)todek78 napisał(a):  Jeśli chcesz zainwestować 100$, to proponuję Ci Mxrevshare, bo tu możesz na początek kupić 2 paczki za 50$ i z reinwestu kupować za 5$ już co 4 , więc szybko pieniądze będą pracowały a nie czekały kilkadziesiąt dni na zebranie kolejnych 50$ Wink

Myślisz że Mxrevshare jeszcze trochę podziała?


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - tomek019 - 27-04-2016 22:42

(27-04-2016 22:39)lucassr napisał(a):  
(27-04-2016 21:10)todek78 napisał(a):  Jeśli chcesz zainwestować 100$, to proponuję Ci Mxrevshare, bo tu możesz na początek kupić 2 paczki za 50$ i z reinwestu kupować za 5$ już co 4 , więc szybko pieniądze będą pracowały a nie czekały kilkadziesiąt dni na zebranie kolejnych 50$ Wink

Myślisz że Mxrevshare jeszcze trochę podziała?
Napewno Smile

tapnięte


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 28-04-2016 06:53

(27-04-2016 22:39)lucassr napisał(a):  
(27-04-2016 21:10)todek78 napisał(a):  Jeśli chcesz zainwestować 100$, to proponuję Ci Mxrevshare, bo tu możesz na początek kupić 2 paczki za 50$ i z reinwestu kupować za 5$ już co 4 , więc szybko pieniądze będą pracowały a nie czekały kilkadziesiąt dni na zebranie kolejnych 50$ Wink

Myślisz że Mxrevshare jeszcze trochę podziała?

Admin kilka razy mówił, ze jego programy będą płaciły przynajmniej do 2020r. I patrząc na jego doświadczenie, jego inne programy, to są duże podstawy do tego, żeby ufać jego słowom Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Dzipsiok87 - 28-04-2016 10:41

Do tego jest znany w internecie napisał dużo książek. Program zasługuje ogólnie na większą popularność niż ma w tej chwili


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 29-04-2016 07:03

(28-04-2016 10:41)Dzipsiok87 napisał(a):  Do tego jest znany w internecie napisał dużo książek. Program zasługuje ogólnie na większą popularność niż ma w tej chwili

Widzisz - jest taki trend, ze jak coś startuje, to promotorzy, liderzy wtedy to promują bo mogą dużo zarobić na tym. Tak samo było na starcie Mxrevshare jak był konkurs na poleconych. Potem wszystko ucichło i Ci co w tym są udzielają się, ale liderzy już niestety mniej bo promują kolejne HITY, bo jest okazja zarobić na prowizjach. Ja na szczęście nie popełniam już błędu początkującego i nie lecę tam gdzie coś popularnego się pojawia, mocno promowanego chociażby lawinowo na fb. Trzymam się też już z dala od matryc, bo to tylko fajnie brzmi, ale jak nie masz ludzi, to takie matryce szybko się zatrzymują i wiele nie zarobimy, szczególnie w Polsce, gdzie na słowo 'polecanie' albo 'znajdź 4 osoby, które wejdą za 25$' ludzie rezygnują.
I nie narzekam, bo jestem w programach mało popularnych, które fajnie się rozwijają i wcale nie są gorsze, ba, może nawet i lepsze od tych hitów. Może nie zarabiam milionów, ale te 2-3 tys miesięcznie cały czas rosnące i to praktycznie bez poleconych, bo 3-4 osoby to nie jest wiele oraz z małym nakładem czasu. A to dopiero początek Wink


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - lucassr - 30-04-2016 13:19

(29-04-2016 07:03)todek78 napisał(a):  
(28-04-2016 10:41)Dzipsiok87 napisał(a):  Do tego jest znany w internecie napisał dużo książek. Program zasługuje ogólnie na większą popularność niż ma w tej chwili

Widzisz - jest taki trend, ze jak coś startuje, to promotorzy, liderzy wtedy to promują bo mogą dużo zarobić na tym. Tak samo było na starcie Mxrevshare jak był konkurs na poleconych. Potem wszystko ucichło i Ci co w tym są udzielają się, ale liderzy już niestety mniej bo promują kolejne HITY, bo jest okazja zarobić na prowizjach. Ja na szczęście nie popełniam już błędu początkującego i nie lecę tam gdzie coś popularnego się pojawia, mocno promowanego chociażby lawinowo na fb. Trzymam się też już z dala od matryc, bo to tylko fajnie brzmi, ale jak nie masz ludzi, to takie matryce szybko się zatrzymują i wiele nie zarobimy, szczególnie w Polsce, gdzie na słowo 'polecanie' albo 'znajdź 4 osoby, które wejdą za 25$' ludzie rezygnują.
I nie narzekam, bo jestem w programach mało popularnych, które fajnie się rozwijają i wcale nie są gorsze, ba, może nawet i lepsze od tych hitów. Może nie zarabiam milionów, ale te 2-3 tys miesięcznie cały czas rosnące i to praktycznie bez poleconych, bo 3-4 osoby to nie jest wiele oraz z małym nakładem czasu. A to dopiero początek Wink
O jakich programach mówisz, jeśli mogę wiedzieć.


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 30-04-2016 14:52

(30-04-2016 13:19)lucassr napisał(a):  
(29-04-2016 07:03)todek78 napisał(a):  
(28-04-2016 10:41)Dzipsiok87 napisał(a):  Do tego jest znany w internecie napisał dużo książek. Program zasługuje ogólnie na większą popularność niż ma w tej chwili

Widzisz - jest taki trend, ze jak coś startuje, to promotorzy, liderzy wtedy to promują bo mogą dużo zarobić na tym. Tak samo było na starcie Mxrevshare jak był konkurs na poleconych. Potem wszystko ucichło i Ci co w tym są udzielają się, ale liderzy już niestety mniej bo promują kolejne HITY, bo jest okazja zarobić na prowizjach. Ja na szczęście nie popełniam już błędu początkującego i nie lecę tam gdzie coś popularnego się pojawia, mocno promowanego chociażby lawinowo na fb. Trzymam się też już z dala od matryc, bo to tylko fajnie brzmi, ale jak nie masz ludzi, to takie matryce szybko się zatrzymują i wiele nie zarobimy, szczególnie w Polsce, gdzie na słowo 'polecanie' albo 'znajdź 4 osoby, które wejdą za 25$' ludzie rezygnują.
I nie narzekam, bo jestem w programach mało popularnych, które fajnie się rozwijają i wcale nie są gorsze, ba, może nawet i lepsze od tych hitów. Może nie zarabiam milionów, ale te 2-3 tys miesięcznie cały czas rosnące i to praktycznie bez poleconych, bo 3-4 osoby to nie jest wiele oraz z małym nakładem czasu. A to dopiero początek Wink
O jakich programach mówisz, jeśli mogę wiedzieć.
Moje 3 głowne programy obecnie to MXrevshare, Adpackpro i TrafficMonsoon. Poza tym pieniądze pracują w HalixMoney i recyclix, żeby za kilka miesięcy z każdego z nich wypłacać dniówki Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - tomek019 - 01-05-2016 17:17

@todek78
Ja podobnie Smile dzialam w MXRevshare, Traffic Monsoon, Future Ad Pro, My Ad Cubes
a tak to jeszcze w paru innych ale juz mniej czyli -> TrafficWaveSurfing, AllInOneProfits


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - todek78 - 01-05-2016 17:48

(01-05-2016 17:17)tomek019 napisał(a):  @todek78
Ja podobnie Smile dzialam w MXRevshare, Traffic Monsoon, Future Ad Pro, My Ad Cubes
a tak to jeszcze w paru innych ale juz mniej czyli -> TrafficWaveSurfing, AllInOneProfits

Tomek - proponuję zapoznać się jeszcze z tematem adpackpro. Na początku traktowałem to jako zwykły revshare z małymi dodatkami, które dają jakieś tam dodatkowe finansowanie. Jednak po 3h rozmowie z przedstawicielem firmy, który mi wyjaśnił jakie mają produkty i ile już z nich mają dochodów zrozumiałem, że revshare to tylko część mechanizmu - ale równie ważny jak każdy inny Wink I wszystko to realna firma.
Wkrótce prezentacja na ten temat i staramy się o event w najbliższych miesiącach(ciężko z terminem, bo mają już zaplanowane w wielu krajach, ale mamy tam Polaka)
Mamy świetny rok co do możliwości zarabiania w Internecie Smile