Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 22:21

System ciekawie wymyślony, z tego forum sporo osób się powinno zarejestrować, w końcu czym więcej tym lepiej.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Miluus - 19-02-2016 22:21

Też mnie to trochę dziwi bo nie zlicza mi klików... na stronie pisze mi 5 wejść a na shorte jest tylko 1 i to znajomego bo chciałem sprawdzić czy serio są jakieś opóźnienia...


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 22:23

@milosz998
Właśnie w trosce o jakosć linków nie można zrobić otwierania karty po kliknięciu w link.
Bo jeśli link jest kopiowany, adfly/shst odbiera go jako bardzo wartościowy, a przy otwieraniu po kliknięciu w link z czasem zmniejszyliby bardzo stawki dla tej strony Tongue

@Miluus
Są opóźnienia. Na adfly po 1,5h mi zliczyło
Na shortest przewaznie po 10-20minutach Smile

@Edit:
Jak ktoś może to niech poreklamuje wśród znajomych lub na jakichś portalach/fb Smile
Z góry serdecznie dziękuję! Smile
Bo tak ~100 aktywnych użytkowników na początek byłoby niesamowite. Przy dobrej klikalności każdy wtedy zgarnąłby 2$, jak poświęci trochę czasu Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 22:44

Uzbierałem 24 punkty i sobie stoją od kilkunastu minut, nikt nic nie klika, więc nie wiem już sam jak ten system działa. Miały mi schodzić punkty , a tu lipa Smile Coś niedopracowane to jest.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 22:48

@devilll
Wszystko dobrze działa Smile

Tylko tam się trochę przejęzyczyłem.

Generujesz motywatory to pobiera 5 punktów z zebranych.

Później je zbierasz i przykładowo masz:
Punkty z losowania z Adfly: 24
Punkty z losowania z Shortest: 12
Razem: 36

To niżej będzie pokazane ile osób wejdzie na Twoje linki. Za każde wejście tam Ci nie odbiera tylko tu dodaje. I przykładowo jak będzie:
Wejść na Twoje motywatory z Adfly: 24
Wejść na Twoje motywatory z Shortest: 8
Razem: 32

To jak widać 24 zebrałeś i 24 się zwróciły czyli dopóki nie nabijesz punkta Adfly to w Twój link tez nikt nie wejdzie, a w link z shst wejdą jeszcze 4 razy Big Grin

Teraz myślę, że klarownie jest to opisane Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 22:54

No kumam

No ale nie zalicza tych kliknięć ani na shorte ani adfly

http://prntscr.com/a5h9cl tutaj staty na stronie, a na shorte 2 kliki a juz minęła godzina, więc no coś nie tak z wyświetleniami przez użytkowników.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 23:04

Trzeba cierpliwie czekać:
http://i.imgur.com/iZpVWWy.png
Jak widać 30 zliczonych na 46.

W przypadku adfly około 1,5h czekałem, żeby w ogóle jakikolwiek klik zliczyło ale później wszystko się poprawnie zaktualizowało.

Niektóre kliki mogą też być przez proxy i ich nie zliczy, chociaż nie wiem jak oni to wtedy liczą. Zablokowałem większość bramek proxy, żeby ruch był jak najbardziej jakosciowy ale wiadomo, wszystkich niestety nie da się zablokować.

Jednak myślę, że jak dobrze się to zareklamuje i będzie ~500 użytkowników to będzie wybornie wszystko śmigać Smile Bo wtedy ciągle jest jednak to ~30-50 online Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 23:15

http://prntscr.com/a5hj1t

Zobacz na moje staty i powiedz jakim cudem mając :

Punkty z losowania z Shortest: 7 > wyklikało mi niby 16 > z czego zaliczyło na shorte 2 Smile Ewidentnie coś nie funkcjonuje dobrze ze zliczaniem tych klików i punktów zarówno na twojej stronie, jak i na shorte.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 23:34

Po prostu byłeś pierwszą osobą, która te linki wygenerowała i mimo, że nie miałeś punktów to aby zachować płynność działania strony link się wyświetlał Big Grin

Ale już się pisze zabezpieczenie na takie coś, bo w sumie później musisz i tak musisz nadrobić te kliki, żeby linki dalej się wyświetlały.
Będziesz miał 17punktów to kolejna osoba będzie mogła wejść itd.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Cromiell - 19-02-2016 23:45

Świetny pomysł! Zobaczymy tylko jak będzie z aktywnością ludzi. Przydałoby się jakoś to rozreklamować.