Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dassdaasdads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dassdaasdads (/Temat-dassdaasdads-127356)

Strony: 1 2 3 4


RE: Obszerny Dziennik 15 latka o wszystkim - Mrostry0407 - 27-01-2016 18:55

(27-01-2016 18:53)selfie napisał(a):  
Cytat:Jest to tylko na potrzeby kranika. Bez skracania kranik by się nie utrzymał Cool
Nie wiesz skąd te różnice pomiędzy Adf.ly a Shorte.st?

Obstawiam, że dlatego iż niektórzy klikali w "Faucets List"


Swoją drogą to ile % to Polacy z tych odsłon?


RE: Obszerny Dziennik 15 latka o wszystkim - GPlayer - 27-01-2016 19:00

(27-01-2016 18:53)selfie napisał(a):  
Cytat:Jest to tylko na potrzeby kranika. Bez skracania kranik by się nie utrzymał Cool
Nie wiesz skąd te różnice pomiędzy Adf.ly a Shorte.st?

Zauważ, że shorte ma 3000 wyświetleń, a adfly 1000 wyświetleń. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że shorte wyskakuje okienko na mojej stronie, a nie jest przekierowywane na samo shorte.

Ogółem shorte bardzo mało płaci za ten skrypt na stronę. Wyższe zarobki są z samego linku, który się skraca.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że shorte dodałem później niż adfly, a shorte ma 3 razy więcej wyświetleń niż adfly beka

Znacie może jakieś programy, które blokują adfly? Jeżeli tak to proszę pisać, to zablokuję używanie ich na kraniku Lol

(27-01-2016 18:55)Mrostry0407 napisał(a):  
(27-01-2016 18:53)selfie napisał(a):  
Cytat:Jest to tylko na potrzeby kranika. Bez skracania kranik by się nie utrzymał Cool
Nie wiesz skąd te różnice pomiędzy Adf.ly a Shorte.st?

Obstawiam, że dlatego iż niektórzy klikali w "Faucets List"


Swoją drogą to ile % to Polacy z tych odsłon?

[Obrazek: 7odL0X4.png]


RE: Obszerny Dziennik 15 latka o wszystkim - Robson19 - 28-01-2016 09:06

Witam i ja dodam cos staramy sie jak mozemy i udało sie dzis po kolejnych przerobkach od adsense dostałem akceptacje i juz lecą reklamy Smile pierwsze grosiki juz sie pojawiły
Teraz trzeba pomyslec nad poprawą rankingu
oraz stronę trochę poprzerabiać
Pozdrawiam Smile