Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs Stonogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konkurs Stonogi (/Temat-Konkurs-Stonogi-127129)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs Stonogi - mateusz2045 - 12-01-2016 17:56

Ta akurat US będzie się srał ze Stonogą o konkurs, zobaczyli co zrobił z Hotcashem Lol


RE: Konkurs Stonogi - DBZ - 12-01-2016 18:39

Tak bo myślisz że US interesuje jakaś sprawa z nieznaczącym nic Hotcashem ......


RE: Konkurs Stonogi - Ciastek - 12-01-2016 18:45

(12-01-2016 17:33)war43 napisał(a):  
(12-01-2016 15:30)Ciastek napisał(a):  Najwięcej zawsze mają Ci do powiedzenia co nie wpłacili. Niestety taka Polska mentalność

Hmmm... Ty zaś wypowiadasz się tylko w sprawach, które bezpośrednio Ciebie dotyczą i na których się doskonale znasz, tak?

Stronę wcześniej negatywnie wypowiadałeś się o fundacji Jerzego Owsiaka - rozumiem w takim razie, że sam również prowadzisz tego typu działalność, zbierasz miliony złotych i wszystko, co do złotówki przeznaczasz dla chorych? A przykładowo wszystkich pracowników w swojej fundacji opłacasz z własnej kieszeni? Smile
Widzę,że chociaż raz widziałeś rozpiskę na co idzie kasa WOŚPSmile. Pomimo tego mam szacunek do Owsiaka z racji tego,że większa część kasy jednak idzie na pomoc dla potrzebujących.


RE: Konkurs Stonogi - war43 - 12-01-2016 20:12

Bardziej chodziło mi o to, żeby pokazać, że sam nie stosujesz się do tego o czym piszesz, niż o obronę Pana Owsiaka. Smile

-Masz problem z ludźmi, którzy wyrażają się o wpłatach na rzecz konkursu Pana Stonogi, choć sami nic mu nie wpłacili.
-Piszesz o prowadzeniu fundacji charytatywnej, choć prawdopodobnie sam takowej nie prowadzisz.

Nie sądzisz, że coś tutaj nie gra?


RE: Konkurs Stonogi - Ciastek - 12-01-2016 20:32

@[war43] Rzecz jasna nie mam problemu do wszystkich ludzi tylko do tych co wszędzie widzą spisek i manipulacje. Jest coś takiego jak zwykła dobroczynność i moim skromnym zdaniem po co zabierać w tej sprawie głos jeżeli się nie wpłaca? Rozumiem,że każdy może mieć własną opinię,ale bez przesady. Jak się tak czyta niektóre komentarze na fp stonogi to porażka.
Proszę pokaż mi post w którym napisałem,że prowadzę fundację charytatywną. Chyba Ci się coś pomyliło.

@edit. Nie stosuję się,ale do czego? Sprecyzuj bardziej bo póki co można się tylko domyślać o co Ci chodzi.


RE: Konkurs Stonogi - Pan Inwestor - 12-01-2016 20:35

Konkursy z formą losowania wymaga badaniu przez Służbę Celną. Jeżeli nie posiadał zgody, to jakiś 'uczciwy' obywatel jak go zgłosi to mu dojdzie kolejna sprawa do akt ;-)


RE: Konkurs Stonogi - mateusz2045 - 12-01-2016 21:40

(12-01-2016 18:39)DBZ napisał(a):  Tak bo myślisz że US interesuje jakaś sprawa z nieznaczącym nic Hotcashem ......

Poważnie nie wyczułeś trolla Xpokerface


RE: Konkurs Stonogi - weider91 - 12-01-2016 21:44

Wygrała Kobitka z Strykowa Smile a teraz wystawił nowego Passata, 100 zł wpłata, ale bez ograniczenia 2000 osób.

Wczoraj obserwowałem i w około 2 godziny wpłaciło 1000 osób,a dziś Pan S napisał, że było tylko 127 wpłat ponad normę i będą one zwrócone, ale listy dalej nie ma . Coś czuję, że tam wpłaciło z 3 k ludzi spokojnie... bo skoro w 2 godz wpłaciło 1000 osób, to musiało tam być ponad normę na pewno więcej niż 127 osób, ale nikt się o tym nie dowie, bo listy nie udostępnił i zapewne tego już nie zrobi.


Konkurs Stonogi - damianus627 - 12-01-2016 22:00

Już napisał w jakimś komentarzu że ludzie nie chcą udostępnienia danych.


Konkurs Stonogi - damianus627 - 17-01-2016 02:21

Obecnie można u Stonogi wygrać apartament nad morzem. Ciekawe co on nagle tak wszystko licytuje.