Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-zarabiania-na-sieciach-afiliacyjnych-HIT-126779)

Strony: 1 2 3 4


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - surfer0700 - 10-01-2016 21:56

@[Damkofr] myślę że @[nitram] odwalił kawał dobrej roboty testując poradnik, z którego by wypłacić pierwsze pieniądze potrzeba jakiegoś miesiąca (albo i więcej). Smile Jego posty możesz traktować całkiem serio.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - nitram - 10-01-2016 23:50

Co do ilości ograniczeń egzemplarzy to moja propozycja/decyzja, ale myśle ze @[mcraft] się ze mną zgodzi na pewno sprzedaż 10 sztuk to bardzo zły pomysł.
Co do opinii czy recenzji tak jak napisał surfer teraz jedynie możliwe jest jedynie wyrażenie zadowolenia lub nie. Ewentualnie osoby ktore zakupiły poradnik mogą się pochwalić czy kwota w programie affilacyjnych rośnie ?

Na potwierdzone efekty sposobu i zarobki trzeba czekać minimum miesiąc czasu.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - zbyszeq - 11-01-2016 00:33

Dobra, pora na mnie.
Dość mam odpowiadania na 30 wiadomości dziennie odnośnie poradnika/zarobków itp.
MINI RECENZJA

Zacznijmy od tego, że nie dziwie się administarcji początkowego wykluczenia poradnika ze sprzedaży. Jest to sposób który z pozoru działać nie może, ale realia pokazują inaczej. Sposób funkcjonuje i aktualnie ma się dość dobrze.
Zaplecze? Nie wymagane, tutaj po prostu potrzebujemy jak to przy sieciach afiliacyjnych stronę WWW- wystarczy najtańszy pakiet z MH + domenka i robimy to co wymaga autor poradnika. Sama początkowe stworzenie może trochę zająć, mi to zajęło sporo czasu z 3-4h. Jest to jednak nic, z tym, że potem nie robimy praktycznie nic - tylko sprawdzamy stan konta. Mimo to warto doglądać codziennie, to trwa chwilkę, czy wszystko jest ok itp.
Wszystko zajęło mi w sumie 3 miesiące(cały test + otrzymanie wypłaty), gdyż 2 tygodnie czekałem na zatwierdzenie do jakiejkolwiek kampanii..
Można to nazwać dochodem pasywnym. Dodam to o czym chyba nitram nie wspomniał. Autor wymienia 3 sieci afilacyjne, z czego aktualnie tylko 2 wypłacają przy tym sposobie.
Ile zarobiłem, bo o to chyba każdy an PW pytał?
Początkowo jak nitram zwaliłem jedną akcję, i wszystko spaliłem. tj. cały zarobek mi odjęli. Potem zdenerwowany ruszyłem już dobrze, z głową. Kasa dotarła - 700zł, dopiero po 2 miesiącach - ale jednak dotarła.
Ostatnio agresywnie podszedłem na testy do tematu i wyszło mi 3k, z czego 1,1k odjęli więc na czysto zostało 1,9k do wypłaty, co daje dobry wynik - ale niestety kampania już dla mnie zamknięta. BTW - były to jedyne takie testy. Chciałem sprawdzić żywotność jednej kampanii, oraz samej sytuacje z tym wszystkim związanej.

Kolejne pytanie z serii - brać? opłaca się?
Tutaj nie jednoznacznie odpowiadałem, bo nie chce być winowajcą gdyby coś nie daj boże poszło nie tak..
Już prostuję o co mi chodzi. Sieci afiliacyjne to niestety duże ryzyko.
Nikt, nawet autor nie jest w stanie zapewnić czy to długo podziała, albo ile jeszcze czasu dokładnie na tym będziemy mogli zarabiać.
Jeżeli masz pieniądze, nie boisz się ryzykować jej utraty - zainwestuj. Jeżeli sposób będzie działał nadal dobrze, hajs włożony w metodę odrobisz w 1 miesiąc.
Niestety tutaj tylko autor może nad tym czuwać, niezmiernie ważna jest ilość sprzedanych sztuk.
Według mnie to totalna podstawa, każdy wie, że nawet jak kupią to 2-4 osoby to sposób pozna za pewne z 6-7osób. Więc te 4 sztuki według mojej opinii to totalne maximum. Nie mówię tego z zazdrości, że ktoś pozna ten "sposób" czy coś w ten deseń. Po prostu mówię co będzie mądre, żeby każdy zarobił. To samo tyczy się osób zarabiających - czym więcej będziecie cisnęli na tym, tym większe ryzyko, że to się skończy - to moja opinia.
Odpowiedziałem na wszystkie pytanie które dostałem na PW.
Może komuś to pomoże podjąć jakąkolwiek decyzję.

Pozdrawiam



RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - overlord25 - 06-02-2016 12:28

Jak wam idzie?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - mcraft - 06-02-2016 20:07

Wybaczcie że tak zamuliłem ale sprzedaż zakonczona ponieważ nie zamierzam sprzedać ani sztuki wiecej niż zaproponował nitram, dlatego serdecznie upraszam o nie kontaktowanie się już ze mną w sprawie poradnika.
Wszystkim którzy już poradnik zakupili życzę wysokich zysków Smile

Pozdrawiam


[SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - MaLiN - 09-02-2016 00:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.