Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na Instagramie (/Temat-Zarabianie-na-Instagramie-124005)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabianie na Instagramie - Dante_/ - 30-11-2015 18:02

A wiesz jak to wygląda z wypłatami tzn z formą podatku, czy trzeba im wysyłać te w8 czy bez wypełnienia tego wniosku zlecą wypłatę?


RE: Zarabianie na Instagramie - Pasza dla konia - 30-11-2015 18:05

Bez w8-ben nie dostaniesz wypłaty. Oczywiście to jest tylko potwierdzenie, że odprowadzasz podatki poza USA. W Polsce musisz sam się rozliczyć Smile


RE: Zarabianie na Instagramie - Dante_/ - 30-11-2015 18:15

Dobra to pierw wdrążę się w PPI, a później wypełnię w8, bo nie ma co wypełniać, jeżeli nie wiem czy będę "czuł się dobrze" w PPI.


RE: Zarabianie na Instagramie - InstaKing - 30-11-2015 18:30

O kurcze, dopiero teraz to zauważyłem ;p W8-BEN trzeba do nich wysłać listownie, czy przyjmą skan? I jeszcze jedno pytanko, czy po wysłaniu tego dokumentu, US w Polsce dostaje od nich jakieś informacje o dochodach i jestem z racji tego zobowiązany zapłacić podatek w Polsce? Cool


RE: Zarabianie na Instagramie - broofie - 30-11-2015 18:33

Zawsze jestes zobowiazany odprowadzic podatek.


RE: Zarabianie na Instagramie - InstaKing - 30-11-2015 18:41

Pewnie że jestem. Interesuje mnie tylko czy po wypełnieniu tego dokumentu, US w Polsce dostanie od nich informacje o moich dochodach? Smile


RE: Zarabianie na Instagramie - wrzose - 01-12-2015 01:47

Nie.


RE: Zarabianie na Instagramie - domis - 01-12-2015 13:52

(30-11-2015 18:30)InstaKing napisał(a):  O kurcze, dopiero teraz to zauważyłem ;p W8-BEN trzeba do nich wysłać listownie, czy przyjmą skan? I jeszcze jedno pytanko, czy po wysłaniu tego dokumentu, US w Polsce dostaje od nich jakieś informacje o dochodach i jestem z racji tego zobowiązany zapłacić podatek w Polsce? Cool

Możesz skan.

O ile jeszcze tego nie zrobiłeś, to pokombinuj z wyglądem lockera, tak byś wycisnął więcej z trafficu, bo podejrzewam, że masz ustawiony ten standardowy?

Ja używam najczęściej theme 3 stylizowany na te z blumedia (poszukaj w google jakiegoś linku "verifycity.com" żeby zobaczyc jak to wygląda). Smile


RE: Zarabianie na Instagramie - Pasza dla konia - 01-12-2015 18:38

W8-Ben służy tylko do potwierdzenia, że odprowadzasz podatki poza USA.


RE: Zarabianie na Instagramie - Dante_/ - 10-12-2015 21:13

Halo, Insta jak tam sytuacja? Jak rozwinąłeś już te IG i ile już $$ wpadło ?