Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 tys zł do zainwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: 100 tys zł do zainwestowania (/Temat-100-tys-zl-do-zainwestowania-122870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 100 tys zł do zainwestowania - petroskis89 - 26-10-2015 22:41

czy ktoś wie jak taki serwis otworzyć ?? cs jackpot?? jeśli tak proszę pisać pv


RE: 100 tys zł do zainwestowania - w5glas - 27-10-2015 02:16

swoją drogą zauważyłem że spora część użytkonwików zarabia poprzez suby sms. Czy firmy organizujące tego typu serwisy nie boją się? Regulamin, regulaminem lecz jak zostanie to zakwestionowane przez polskie prawo to będzie ostro.

Podziwiam właściciela hotcash.pl - wszystko odbywa się przez jednoosobowa działalność gosp, czyli odpowiada prywatnie swoim majątkiem. Nie chciałbym być w jego skórze gdy owy domek kart się rozsypie.

(Nie, nie jestem zawistnym gnojem tylko według mnie te firmy stąpają po kruchym lodzie. Od tego są spółki z o.o. lub raje podatkowe, a nie ryzykowanie na samego siebie)


RE: 100 tys zł do zainwestowania - Yabuza - 27-10-2015 12:10

Dopóki w prawie nie ma wprowadzonych odpowiednich wpisów, nic mu nie grozi. Jest pełno firm, które tak działają, głównie w konkursach w których jeszcze oszukują całkowicie pisząć "wygrałeś auto, wyślij tylko sms, by je odebrać" itp


RE: 100 tys zł do zainwestowania - w5glas - 04-11-2015 02:58

podbijam temat


RE: 100 tys zł do zainwestowania - Anthony - 04-11-2015 15:39

Ja zastanowiłbym się nad czymś skierowanym do grupy ludzi w podeszłym wieku. Pisałeś w pierwszym poście o projekcie internetowym. Z tego typu przedsięwzięciem targetowanym na grupę, o której piszę, może być ciężko (mi w pierwszej chwili nic do głowy nie przychodzi), ale może warto pomyśleć o czymś bardziej stacjonarnym. Wszystko związane z opieką, zdrowiem według mnie ma przyszłość. Dlaczego? Chyba nie trzeba wspominać - demografia jest nieubłagana. Z roku na rok potencjalnych klientów z tej grupy będzie przybywać. Młodzi, których będzie coraz mniej, będą więcej czasu spędzać wypełniając swoje obowiązki zawodowe i wszelkiego rodzaju usługi, które mogą ich wyręczyć albo trochę odciążyć w szeroko pojętej opiece i pomocy rodzinnym seniorom, będą miały wzięcie. Myślę, że z kapitałem rzędu 200 tys zł można w coś w tej tematyce wejść.


RE: 100 tys zł do zainwestowania - CraftRidersPL - 04-11-2015 20:54

@Anthony - według mnie najlepszą grupą do której trzeba coś skierować to nastolatkowie/gimnazjaliści, co roku jest ich praktycznie tyle samo, są naiwni, nie czytają regulaminu i lubią wydawać pieniądze w internecie Smile


RE: 100 tys zł do zainwestowania - Xdarkkingx - 04-11-2015 21:03

(04-11-2015 20:54)CraftRidersPL napisał(a):  @Anthony - według mnie najlepszą grupą do której trzeba coś skierować to nastolatkowie/gimnazjaliści, co roku jest ich praktycznie tyle samo, są naiwni, nie czytają regulaminu i lubią wydawać pieniądze w internecie Smile
Jak je mają Wink

Wysłane z mojego INSIGNIA_785_PRO przy użyciu Tapatalka


RE: 100 tys zł do zainwestowania - swiftx - 04-11-2015 21:40

mam w sumie dobry pomysł, tylko nie wiem ile trzeba na to pieniążków. Mianowicie, zainwestować w drużynę w csgoLol coś w ten desen. zrobić takie coś ogarnac zawodnikow itd, takie moje przemyslenia


drugi pomysl to cos na wzor g2a.com

jak coś wymysle to dodam tutaj Big Grin


RE: 100 tys zł do zainwestowania - twardy - 04-11-2015 21:50

Mogles calosc z miesiac temu zainwestowac w bitcoiny, mialbys dzisiaj 170k zl Big Grin


RE: 100 tys zł do zainwestowania - Stasiak - 05-11-2015 09:02

@[twardy] bitcoin ruszył do góry ? jakaś konkretna sytuacja jest z tym związana mam trochę bitcoinów odłożonych sprzedawać teraz czy czekać jeszcze ?
Swoją drogą dolar też idzie ciągl do góry.
Ale zainwestować 100 tys w walutę to raczej duże ryzyko nigdy nie wiadomo czy pójdzie do góry czy na dół