Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. (/Temat-Wykonam-BartoszP-pl-Tworzenie-stron-www-Landing-Page-One-Page-wizytowki-etc-122650)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 09-06-2018 15:08

(08-06-2018 19:30)Tyrkijt napisał(a):  Polecam Smile Całkiem dobry kontakt - co chciałem, poprawił. Cena jak najbardziej super. Jakość wykonania też na plus. Smile

Dziękuję i polecam się na przyszłość!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - jamnik - 09-06-2018 15:34

(21-12-2017 10:44)pikusix1 napisał(a):  Piszesz, że znasz HTML5 - walidator mówi kompletnie coś innego: https://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.bartoszp.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

Pod względem wizualnym bardzo fajnie, ale sam kod i jego semantyka - leży. Jak chcesz trochę wskazówek to wal PW. Wink

Oj chyba strony, której kod leży nie widziałeś Smile Powiedziałbym raczej, że to pierdoły.
  • Brak altów w obrazach - jak najbardziej do wybaczenia
  • Brak deklaracji języku strony - do wybaczenia
  • Niezamknięty tag - do wybaczenia

Żaden z błędów nie kwestionuje umiejętności użytkownika. Raczej powiedziałbym, że to niedopatrzenia, które się zdarzają w branży Wink Żaden z błędów nie jest też błędem kardynalnym więc szczerze, to z htmla możesz się sam podszkolić, bo output z walidatora też trzeba rozumieć, a w Twoim przypadku widać, że jest z tym problem.

#free bump

Jak najbardziej wspieram Juniorów, którzy działają na poziomie, bo doskonale wiem jak większość osób określająca się jako 'Junior' odwala fuszerkę na poziomie gimnazjum.

Plus za wykorzystywanie Batflata do projektów. Nie jeden pchałby projekt na Wordpressa, którego w wielu przypadkach nie opłaca się angażować.


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 10-06-2018 15:00

(09-06-2018 15:34)jamnik napisał(a):  
(21-12-2017 10:44)pikusix1 napisał(a):  Piszesz, że znasz HTML5 - walidator mówi kompletnie coś innego: https://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.bartoszp.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

Pod względem wizualnym bardzo fajnie, ale sam kod i jego semantyka - leży. Jak chcesz trochę wskazówek to wal PW. Wink

Oj chyba strony, której kod leży nie widziałeś Smile Powiedziałbym raczej, że to pierdoły.
  • Brak altów w obrazach - jak najbardziej do wybaczenia
  • Brak deklaracji języku strony - do wybaczenia
  • Niezamknięty tag - do wybaczenia

Żaden z błędów nie kwestionuje umiejętności użytkownika. Raczej powiedziałbym, że to niedopatrzenia, które się zdarzają w branży Wink Żaden z błędów nie jest też błędem kardynalnym więc szczerze, to z htmla możesz się sam podszkolić, bo output z walidatora też trzeba rozumieć, a w Twoim przypadku widać, że jest z tym problem.

#free bump

Jak najbardziej wspieram Juniorów, którzy działają na poziomie, bo doskonale wiem jak większość osób określająca się jako 'Junior' odwala fuszerkę na poziomie gimnazjum.

Plus za wykorzystywanie Batflata do projektów. Nie jeden pchałby projekt na Wordpressa, którego w wielu przypadkach nie opłaca się angażować.

Dziekuje bardzo za wypowiedź i slowa dające moc do dzialania. Ktoś ktp docenia prace a nie wytyka tylko błędy by "udupić". Dzieki wielkie!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 13-06-2018 12:55

Mam troche wolnego czasu, oferta nadal aktualna!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - Rommel - 17-06-2018 15:35

Polecam, szybka realizacja i dostałem to czego oczekiwałem. Trochę nie zrozumiał mojego zamysłu na początku, możliwe że nie dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi ale szybko poprawił i jestem zadowolonySmile


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 18-06-2018 13:49

(17-06-2018 15:35)Rommel napisał(a):  Polecam, szybka realizacja i dostałem to czego oczekiwałem. Trochę nie zrozumiał mojego zamysłu na początku, możliwe że nie dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi ale szybko poprawił i jestem zadowolonySmile

Dziękuję za komentarz. Tak na poczatku nie do konca zrozumialem, ale poprawione i mam nadzieje ze stronka bedzie służyć. Polecam sie na przyszłość!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - Tyrkijt - 18-06-2018 17:51

Proszę o kontakt na gg Smile


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 18-06-2018 22:26

(18-06-2018 17:51)Tyrkijt napisał(a):  Proszę o kontakt na gg Smile

Odpisalem!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 23-06-2018 15:42

Usługi nadal aktualne. Zapraszam do współpracy!


RE: [Wykonam] BartoszP.pl - Tworzenie stron www, Landing Page, One Page, wizytówki etc. - CreWix - 17-07-2018 13:37

Odświeżam - BartoszP.pl