Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja (/Temat-Compound-fund-Pewna-dlugoterminowa-inwestycja-122475)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 21-11-2015 09:38

taki urok inwestowania w ponziaki
w pv i mtv zarobiłem więc nie widzę powodów dlaczego miałbym nie zarobić w nowym projekcie ?
Ty jeśli masz opory to nikt nie zmusza do inwestycji, masz wolny wybór.
Dlaczego nie ma paypal ? spory, być może blokada, paypal nietoleruje ponzi/hyip więc jak najbardziej jestem za tym, że tego procesora nie ma! ile to projektów już paypal położył na łopatki
Chcesz to nie inwestujesz, chcesz to inwestujesz a wchodząc z $ jesteś świadom w co wchodzisz i liczyć się musisz z ryzykiem utraty $


RE: Compound.fund - Wystartował! - kolorpurpury - 21-11-2015 10:23

Jo sie zwinal w momencie kiedy zaczal mocno tracic. Niestety ale PV/MTV nie mialo juz szans. Za duze stopy zwrotu, za malo zysku z produktow, za duze koszty utrzymania. Ale dal zarobic spore pieniadze i poki byla mozliwosc normalnie wyplacal. Ten biznes jest jasny i przejrzysty a do tego nie ma zadnego rosnacego zadluzenia wiec moze trwac wiecznie. W tym przypadku im dluzej bedzie dzialal tym wiecej zarobi Jo. Jesli bedzie dobrze sobie radzil z tym obracaniem kryptowalutami to pomnozy mocno swoj kapital i ten od inwestorow Smile Nie ma tu żadnych powodow do zwijania biznesu. Co do paypal - paypal ze swojej strony nie akceptuje tego typu biznesow i tak jak wyzej ktos napisal wiele firm polozyl na lopatki polityką sporów o swiadomie zainwestowane pieniadze. Bitcoin jest tak prosty w obsludze, ze w zasadzie nie potrzebne sa zadne inne procesory platnicze.


RE: Compound.fund - Wystartował! - olekn1 - 21-11-2015 10:26

@[Waldes93] Idź dalej reklamuj te swoje ponziaki i szukaj naiwnych refów Smile

Dlaczego uważasz, że nie można ufać Jo? Nie raz wyprowadził MTV ze skraju bankructwa i w podziękowaniu za wiele lat dbania o projekt, został wyrzucony, a jedyne co wziął to portfel BTC (~$200.000), a niedawno wspaniałomyślny admin MarcdeKoning zrobił swap wszystkiego...


RE: Compound.fund - Wystartował! - Waldes93 - 21-11-2015 10:31

Olek Ja reklamuje ponziaki a Ty robisz dokładnie to samo dlatego zastnow sie co piszeszSmile Jo naobiecywal ludziom gruszek na wierzbie przed swapem. 0.3 za akcję. Minął rok i dalej nie wiadomo nic odnośnie zamrozonych środków paypal. Było tam parę ładnych mln. Ludzie czekali z akcjami jak naiwne owieczki i minal rok i nic...Odnośnie Marca nie wypowiem się wcale bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak można zabrać pieniądze z cash balance.


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 21-11-2015 10:41

(21-11-2015 10:31)Waldes93 napisał(a):  Jak można zabrać pieniądze z cash balance.

Jego program więc może wszystko. Nawet może usunąć konta i nic mu za to nie zrobisz.
Ewentualnie możesz spróbować się procesować z powództwa cywilnego ale będzie to trwało lataaaaami i 0 gwarancji na Twoją wygraną
Ale wchodząc w każdy ponziak z $ robisz to świadomie bo nikt nie zmusza cię do wpłaty, wpłata to twoja dobrowolnie wykonana i świadomie rzecz


RE: Compound.fund - Wystartował! - olekn1 - 21-11-2015 10:44

Ale czy to jest temat o MTV czy Compound? Smile Jo już nie ma nic wspólnego z MTV i PV, a Compound.fund nie jest żadną piramidą


RE: Compound.fund - Wystartował! - Waldes93 - 21-11-2015 10:46

Zgadzam się w 100% mikuss. Tylko nadal nie wiem co z zamrozonymi środkami paypal o których Jo pisał. Chyba każdy oprócz mnie o tym zapomniał jak znajdę jego wpis to udostępnię tutaj. Minal rok. Nie sądzę aby nadal były pieniądze zamrożone. Ktoś te pieniądze zgarnął. 8mln $ było jak się nie mylę Smile olek nie chce robić anty reklamy bo sam pewnie wejdę do compound ale chciałbym się dowiedziec co z tamtym środkami.


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 21-11-2015 10:50

(21-11-2015 10:46)Waldes93 napisał(a):  Zgadzam się w 100% mikuss. Tylko nadal nie wiem co z zamrozonymi środkami paypal o których Jo pisał. Chyba każdy oprócz mnie o tym zapomniał jak znajdę jego wpis to udostępnię tutaj. Minal rok. Nie sądzę aby nadal były pieniądze zamrożone. Ktoś te pieniądze zgarnął. 8mln $ było jak się nie mylę Smile

ja o tym pamiętam i myślę że o tym rozmawiać należy w temacie pv lub mtv.
Gdyby nie było paypal w pv i mtv to myślę, że znacznie dłużej i więcej by każdy inwestor zarobił, ale nie ma co płakać nad trupami i życie idzie do przodu więc bez sensu oglądać się za siebie
Tutaj jest nowy projekt i skupmy się na rzeczową dyskusję o tym projekcie


RE: Compound.fund - Wystartował! - Waldes93 - 21-11-2015 10:52

Ok. Już nic nie pisze odnośnie PV/MTV. Coś wiadomo odnośnie payza w compound? Słyszałem że Jo chciał dodać.


RE: Compound.fund - Wystartował! - olekn1 - 21-11-2015 10:57

Jakbyś przeszukał forum MTV, to gdzieś w newsach, Marc albo Carlos (nie pamiętam już) pisał, że odblokowali PP i nawet dali możliwość wypłaty (albo wpłaty, też nie jestem pewien), ale po paru dniach znowu nie było PP Smile

@EDIT Tak, chce wprowadzić Payze i OkPay jeszcze