Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! (/Temat-Facebook-Nie-mozna-w-ogole-wrzucac-linkow-120626)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - warinka - 25-09-2015 20:47

Sposób stary jak świat. W ostatnim tygodniu facebook już to wyniuchał.
Może faktycznie coś tam działać na kilkunastu wyświetleniach. No, ale pod większą ilość udostępnień to nie przejdzie Wink Lada moment link stanie się podejrzany ;P


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - szykiryki - 25-09-2015 20:50

@warinka, tak jak wspominałam- nie wykorzystuje FB do zarabiania na subach, więc tyle moich propozycji. Szybki test na pobieraniu przeszedł, jak nie działa na reszcie to trudno. Dla mnie żaden ból, bo FB zarabiacze nie stanowią dla mnie żadnej konkurencji, a może przekierowanie komuś się przyda Smile. Piona.


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Eliteman - 25-09-2015 21:50

Jeżeli tylko sprawdzałaś na jednym czy kilku postach to nic dziwnego, że przeszło Big Grin na dłuższą metę sposób ten nie ma szans przeżycia


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - broofie - 25-09-2015 22:34

Jesli myslicie, ze rozpracujecie mechanizm blokujacy linki na FB to zycze wam powodzenia Smile
Niestety FB zawsze jest o te pare krokow do przodu. Sposob ktory wymyslisz dzisiaj, jutro juz bedzie blokowany.


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Dean Ambrose - 26-09-2015 05:58

Ja obecnie mam 2 sposoby na obejście FB, które działają bardzo dobrze Smile


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - dzejkobs - 26-09-2015 08:20

A ja skracam prywatnym skracaczem i śmiga aż miło ;p


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - kukiz87 - 26-09-2015 22:22

Stream Online tez padł ;/ jak macie sposób mozecie sie chyba podzielić ?! po to to forum jest ? a jak nie macie zamiaru to po co sie chwalicie


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Max998 - 26-09-2015 22:34

@up: z tego co widzę zarobiłeś już tutaj tyle, że spokojnie powinieneś sobie z tym sam poradzić.

Swoją drogą moje linki w skracaczu adf.ly jakoś przechodzą trzeba tylko kilka obrazków kliknąć np. kwiatka, lwa, psa itp.


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - Dean Ambrose - 27-09-2015 07:10

(26-09-2015 22:34)Max998 napisał(a):  @up: z tego co widzę zarobiłeś już tutaj tyle, że spokojnie powinieneś sobie z tym sam poradzić.

Swoją drogą moje linki w skracaczu adf.ly jakoś przechodzą trzeba tylko kilka obrazków kliknąć np. kwiatka, lwa, psa itp.

Jak musisz przepisywać captche, lub wybierać obrazki, to link jest niebezpieczny. I każdy kto będzie chciał w niego kliknąć, wyskakuje mu, że link jest niebezpieczny i to już zmniejsza zainteresowanie o 90%.


RE: Facebook - Nie można w ogóle wrzucać linków! - petroskis89 - 09-10-2015 13:03

kto ma patent na skracanie linków ?? jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt