Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) (/Temat-Weryfikacja-dowodem-osobistym-na-FB-kolejny-poradnik-i-2-inne-sposoby-119487)

Strony: 1 2 3 4


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Haxite - 01-09-2015 15:16

Kiedyś wyczytałem na necie wypowiedź desperata uzależnionego od FB. Gość wysłał skany DO, paszport i inne dokumenty państwowe + rachunki za gaz, listy korespondencyjne z banku i... Cały czas miał zablokowane konto. Wyciągnij wnioski co źle robił


Odp: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - jupp82 - 01-09-2015 15:23

Ale ich to nie interesuje tzn pesel czy nr dowodu.Zdjecie ma byc podobne do tych z profilu.Blondynka to blondynka, brunet to brunet. Zamazujecie praktycznie wszystko poza imieniem nqzwiskiem i zdjeciem.

Tapnięte....


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - aero2 - 01-09-2015 15:59

Dobra rada, przed blokadą nie używajcie żadnych zdjęć w profilu.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Nupek369 - 01-09-2015 17:04

Odnosnie tej kary za poslugiwanie sie czyims dowodem, to jesli mam imie i nazwisko polskie ktore sie powtarzaja kilkanascie albo kilkadziesiat razy w calej Polsce i do tego zdjecie jakiejs dupy z Niemiec czy Rosji to taka osoba w Polsce nie isnieje, nie ma peselu i zadnych danych wiec nie moze istniec, jak myslicie wtedy tez podlega sie karze? Big Grin


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - prololex - 01-09-2015 17:29

(01-09-2015 13:46)milosz998 napisał(a):  Wysłałem dowód, po kilkunastu h wbijam na konto a oni na nowo chcą ode mnie dowód. Wysłałem ponownie i nic.

Przecież ten dowód z tej 1 strony ma na sobie znak wodny z tej strony, to nie ma szans przejśc.

Padłem Big Grin Rusz głową to przejdzie.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - pikoleto - 01-09-2015 19:31

Jak narazie mi też nie przechodzi?
Jak wy to robicie ze wam przechodzi?


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - milosz998 - 01-09-2015 21:30

Wysłałem różne dowody, za każdym razem po kilkunastu h muszę wysłać nowy.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - lukaswu - 29-10-2015 17:36

Niektórzy wysyłają realne i też nic to nie daje. http://www.dobreprogramy.pl/Niemcy-domagaja-sie-pseudonimow-na-Facebooku,News,65121.html


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - jasieeks - 13-11-2015 06:31

Szkoda, nie widziałem tego tematu jak moje prywatne konto po 4 latach nagle zablokowali..


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Mecenas - 11-12-2015 17:40

Przechodzi komuś ta metoda jeszcze ? Smile