Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube Like & Comment v1.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube Like & Comment v1.2 (/Temat-YouTube-Like-Comment-v1-2-11817)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - InTeR - 28-09-2010 11:07

Musicie stworzyć plik konta.txt w folderze gdzie jest bot i włączyć go Smile Nie tworzyć pliku podczas działania programu, ponieważ nie zadziała.


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - skoczekS1 - 28-09-2010 11:22

tak tez zrobilem i dalej wywala ze nie stworzylem pliku konta.txt


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - Bolt - 28-09-2010 13:00

W folderze gdzie masz bota robisz plik o nazwie account (bez txt) wpisujesz tam hasła i loginy tak:
login:hasło

zapisujesz i uruchamiasz bota


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - haggard - 28-09-2010 13:12

Dokładnie, problem jest tylko i wyłącznie w nazwie waszego pliku (włączcie pokazywanie znanych rozszerzeń i sprawdzcie czy plik nie nazywa sie konta.txt.txt) Smile


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - Yanke$ - 28-09-2010 19:37

haggard, jest do Ciebie parę spraw Wink (a że w pewnym sensie dotyczą bota piszę je właśnie tutaj)

Wiem, że nie masz czasu i za darmo nie zgodzisz się normalnie zrobić programów, więc nie nalegam, ale GDYBY, to przydałyby mi się dwa narzędzia:


Narzędzie numer 1 - program, który loguje na konta (przykładowo konta.txt), w środku posiada okienko youtube'a ['preview' z wersji bota YT:L&C Elite]. Funkcją bota miałoby być:
a) zalogowanie się na konto z listy kont [konta.txt]
b) ukazanie filmiku z linku wprowadzenego do programu (tak samo jak w wersji ELITE) - na kształt preview
I tutaj byłaby zmiana - bot zatrzymywałby się - i moglibyśmy np. sami napisać komentarz czy zrobić wiele innych rzeczy. Gdy skończymy - naciskamy przycisk 'Następne konto'[przykładowo] i się przelogowywuje, znowu włącza filmik i tak w kółko.

Narzędzie numer 2 - (wersja HARD) zaawansowany program do uploadu wideo. Posiada [na przykład] trzy okienka do trzech kont, na który chcemy wrzucić filmik. Wybieramy filmik z dysku, który ma być wrzucony na te [przykładowe] trzy konta. Wpisujemy opis, tytuł i tagi dla filmiku na trzech kontach. Po kolei uploaduje na każde z nich. Potem zapisuje linki do nich, a gdy skończy dodaje je do multiurl i zaczyna botować.

Jak mówiłem - nie nalegam, jeżeli będziesz miał czas i ochotę. Narzędzie nr 2 to może lekka przesada i byłoby bardzo ciężko je zrobić, no ale akurat może się uda ^^. Trochę przesada, ale napisać nie zaszkodzi, więc nie miej mi tego za złe Tongue.


@EDYCJA
Chciałbym jeszcze dodać, że o ile istnieje taka możliwość (możliwość naprawy) chciałbym zgłosić dwie usterki w wersji ELITE:
Usterka nr 1 Gdy wydawca jest już subskrybowany wyskakuje stosowne okienko i przez to bot stoi, dopóki samemu go nie zamkniemy. Da się to jakoś ? ^^
Usterrka nr 2 Gdy konto jest jakieś niepotwierdzone albo stare wyskakuje okienko - sprawdź e-mail, jw.

Przepraszam za zawracanie gitary z góry i dziękuję Big Grin

@EDYCJA no 2
ps czy da się zrobić bota do zmieniania haseł na YouTube? Przy 100 kontach byłoby nudno Tongue

thx, xD


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - milosz998 - 03-02-2011 20:22

A mi wyskakuje takie coś jak klikam start:

http://screenshooter.net/2269570/yxaselg

Działało 10 sekund wywaliło bład i znów mam to samo co wyżej ;]

A i jak już działa to wywala taki bład po chwili:

http://screenshooter.net/2269570/mrylmgc


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - haggard - 03-02-2011 20:41

Masz stara wersje, temat jak i darmowa wersja programu miala aktualizacje okolo 5 miesiecy temu, subskrybowanie z pewnoscia nie bedzie dzialac.

Link: http://haggard.pl/youtubelc.php


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - milosz998 - 03-02-2011 23:32

Nie wiem dlaczego ale wszystkie konta które dodałem do tego programu(sprawdziłęm tyle te konta - w tym niestety z filmikami na których zarabiałem) zostały usunięte. Reszta kont(które powstały w tym samym czasie) działa...

Kurde.


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - ciastkO - 04-02-2011 10:13

Super program polecam!


RE: YouTube Like & Comment v1.2 - haggard - 04-02-2011 10:35

(03-02-2011 23:32)milosz998 napisał(a):  Nie wiem dlaczego ale wszystkie konta które dodałem do tego programu(sprawdziłęm tyle te konta - w tym niestety z filmikami na których zarabiałem) zostały usunięte. Reszta kont(które powstały w tym samym czasie) działa...

Kurde.

Zapewniam Cię, że nic z twoimi kontami nie zrobiłem, konta innych userów programu nie ucierpiały.