Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bykonrado - oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: bykonrado - oszustwo (/Temat-bykonrado-oszustwo-117976)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: bykonrado - oszustwo - Make it - 19-07-2015 16:00

Niedaleko mam Wink zważywszy że i tak jutro do piotrkowa podjechać muszę
No ale MarkM ma do dziś czas na zwrty
Najlepiej jednak udać się na policje , szkoda że młodzi sobie tak pobrudzą w papierach ale co poradzić Wink


RE: bykonrado - oszustwo - mikuss - 19-07-2015 16:08

(19-07-2015 16:00)Make it napisał(a):  Niedaleko mam Wink zważywszy że i tak jutro do piotrkowa podjechać muszę
No ale MarkM ma do dziś czas na zwrty
Najlepiej jednak udać się na policje , szkoda że młodzi sobie tak pobrudzą w papierach ale co poradzić Wink

skoro jedziesz w okolice to zawsze możesz ich odwiedzić pomimo zgłoszenia Smile a konrad by srał po nogach po takiej wizycie Smile


RE: bykonrado - oszustwo - banipunz - 19-07-2015 16:26

@[Make it]
Prześledziłem troszkę temat i ten gościu mieszka nie w Moszczenicy pod Piotrkowem, tylko w Nowym Sączu, nie trudź się Big Grin


RE: bykonrado - oszustwo - supercola - 19-07-2015 16:35

Nie ma to jak oszukuje wszystkich jakiś gimbazjalista :x Mistrzostwo z jego strony, zarazem nie odpowiedzialność i głupstwo - zgłoście go Panowie i oczekuje informacji, bo w11 na TVN już mi się znudziło i wolę takie rzeczy poczytać :3 Aaa właściwie .. Mogę się pobawić w detektywa i dać wam jakieś info ? ;3


RE: bykonrado - oszustwo - Meloman - 19-07-2015 16:39

Jak masz ciekawe info którego my nie mamy, to bardzo proszę Smile


RE: bykonrado - oszustwo - flown - 19-07-2015 16:42

Delete.

@down faktycznie, nie doczytalem


RE: bykonrado - oszustwo - LordBeaK - 19-07-2015 16:43

Czytaj kilka postów wcześniej


RE: bykonrado - oszustwo - supercola - 19-07-2015 16:54

(19-07-2015 16:39)Meloman napisał(a):  Jak masz ciekawe info którego my nie mamy, to bardzo proszę Smile

Co byście chcieli wiedzieć ? :> Oprócz tego kiedy wam odda pieniądze xD


RE: bykonrado - oszustwo - NoEloZdanowicz - 20-07-2015 14:37

Jeżeli ktoś chce porozmawiać z jego rodzicami i dopilnować by ich syn spłacił dług to proszę: 534084843


RE: bykonrado - oszustwo - Arkadio1994 - 20-07-2015 21:04

Wonsz żeczny tududu tududu Jest niebezpieczny tududu tududu
https://www.youtube.com/watch?v=aVPj0phGjyU

Może i te osoby (jeżeli można mówić w liczbie mnogiej) powinny zostać podane na policji, pociągnięci do odpowiedzialności karnej itp itd, ale przyznajcie szczerze, nieźle to ukartowali i zrobili kilka osób w przysłowiowego ch(cenzura)

Tak w ogóle nie chcialo mi sie czytac tamtych postów o ich/jego inwestycji więc ktoś by mi mógł w przybliżeniu podać wartość BTC na jaką zostali oszukani użytkownicy ?