Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. (/Temat-PolskiArab-Czyli-pol-miliona-w-2-miesiace-117962)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Watoga - 19-07-2015 07:51

Dreczenie.. Skisłem. No skisłem.

Zgloś hejty w internecie do sądu.
Padaka.. haha


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - MarkM - 19-07-2015 08:10

Niezrozumiałeś ale mniejsza o to.
Temat dziennika jest lekko przesadzony.


Lamv BTC będę wysyłał wam jak wejdę na komputer. A BTC od czwartku leży u mnie na portfelu aby wam spłacić więc chyba moją największą głupotą byłoby ich wam niewysłac wam i mieć kłopoty niesądzisz?

Sa osoby które wpłacały większe kwoty i im wyślędzisiaj 100%. I następnie będę chciał dogadać się z nimi w sprawie wysłania procentów, które były obiecane.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Lamiv2 - 19-07-2015 08:12

Podałem Ci na gg numer konta, PP i adres btc. Czekam do 18.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - MarkM - 19-07-2015 08:15

PayPal może być? Jeśli tak to bym udowodnił że niejestem żadnym udawanym bykonrado..


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Lamiv2 - 19-07-2015 08:18

No to czekam, masz go na gg. Kwota 47zł raczej nie jest zatrważająca skoro chcesz zarobic 160tys. w dwa miesiące.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Meloman - 19-07-2015 08:54

@[MarkM] Uwierzę, że nie jesteś bykonrado jeżeli spłacisz swój dług w przeciągu najbliższych 2 dni Smile
Jeżeli nie spłacisz - jest to niemalże pewne że jesteś multikontem bykonrado i pewnie zrobisz out z tego forum + nie myśl że sprawa nie pójdzie do odpowiednich organów od osób które Ci wpłaciły.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Lamiv2 - 19-07-2015 08:56

@[Meloman] - sądzę, że moderatorzy mogą łatwo wyłapać multikonta, dobrym na to przykładem jestem np. ja :v


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Meloman - 19-07-2015 09:05

@[Lamiv2] Nope - wcale nie takie łatwo, bo już dawno by to konto leżało, a jak widać nie leży.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Lamiv2 - 19-07-2015 09:06

Del, Meloman przeczytał, co miał przeczytać Lol


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - mateusz2045 - 19-07-2015 09:36

Arabskie IP