Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-aplikacji-Snapchat-20-przychodu-na-szczytny-cel-117679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - milosz998 - 15-07-2015 00:05

Kurde za tą 100 bym chyba kupił, ale 150 trochę się boję.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Mercz - 15-07-2015 01:25

Koniec koncow wysylasz glownie tylko aplikacje, reszta to pikus Big Grin Takze wartosc jej (nie jest Twoja) jest niska
Calosc co sprzedajesz, to weug mnie z 50zl MAX warte, bo sam posiadam te rzeczy, ale coz Big Grin jak kto woli ^^


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - szykiryki - 15-07-2015 05:51

@up, milionerzy za dychę.

Opracujcie sobie własną metodę, dorzućcie programy, aplikacje znalezione w necie i sprzedawajcie, a nie się chłopakowi teraz wtranżalacie w interes Undecided.
Zostancie tutorami i wtedy będziecie "proponować" swoje ceny.

Powodzenia Tribler. Ze swojej strony radzę ustalić konkretną ilość poradników, sprzedać tylko zainteresowanym i zamknąć temat, żeby nie powodować takich dyskusji czy zdradzania szczegółów.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - PETERILLUSION - 15-07-2015 16:00

Mozna PW z metodami platnosci i danymi?


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - warinka - 15-07-2015 16:15

SexSnapchat i wysyłanie snapow do napalencow? Chyba Ameryki nie odkryłes mi się wydaje.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - selfie - 15-07-2015 16:22

(15-07-2015 16:15)warinka napisał(a):  SexSnapchat i wysyłanie snapow do napalencow? Chyba Ameryki nie odkryłes mi się wydaje.

A mi się wydaję że skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie powinieneś się wypowiadać, dodatkowo jeśli już masz nabijać sobie posty to w dziale offtop Wink


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - warinka - 15-07-2015 16:26

Po prostu przestroga przed płaceniem za coś co na zagranicznym forum jest publicznie za darmo. Szerloku.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - selfie - 15-07-2015 16:29

(15-07-2015 16:26)warinka napisał(a):  Po prostu przestroga przed płaceniem za coś co na zagranicznym forum jest publicznie za darmo. Szerloku.

Kupiłeś ten poradnik? Znasz co oferuje dokładnie autor? To nie jest miejsce do przestrzegania tylko zakupu, zwłaszcza od osób które poradnika nie kupiły.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Pmxq - 15-07-2015 22:38

@[tribler] - czy jest możliwość nabycia/otrzymania samej aplikacji do wstawiania zdjęć z galerii na my story? Nie zależy mi na poradniku a jedynie na tej aplikacji/sposobie wstawiania Big Grin


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - tribler - 15-07-2015 22:40

@[Pmxq] Przepraszam ale nie mogę sprzedać czyjejś aplikacji...