Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! (/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - dzejkobs - 06-10-2015 18:59

(04-10-2015 22:33)Mikey napisał(a):  
(04-10-2015 21:07)dzejkobs napisał(a):  
(03-10-2015 13:55)Mikey napisał(a):  
(03-10-2015 12:23)dzejkobs napisał(a):  Pozwolę sobie odświeżyć temat
Pytanie: jeśli mam program zainstalowany na laptopie a chcę używać go na kompie to co muszę zrobić aby działał? Wink
Ewentualnie co zrobic gdy będę chciał wykonać formata na laptopie ?

Jedna licencja odpowiada jednemu PC. Nic nie zrobisz.

Ahh.. Jak cudownie wyrzucić prawie 200zł w błoto..

Dlaczego w błoto?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.

@[Mikey] Ponieważ kupiłem sobie komputer a program mam na laptopie.. Skoro jedna licencja odpowiada jednemu PC to już moja licencja już przepadła ;(


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mikey - 06-10-2015 19:00

Nie przepadła. Napisz do nich maila z prośbą o zmianę klucza. @[dzejkobs]


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - dzejkobs - 06-10-2015 19:32

(06-10-2015 19:00)Mikey napisał(a):  Nie przepadła. Napisz do nich maila z prośbą o zmianę klucza. @[dzejkobs]

@[Mikey] Dzięki MISTRZU! Napisałem i w ciągu kilku minut odpisali żeby wypełnić krótki formularz i przydzielą nową licencję! Dzięki dzięki dzięki! Smile


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - Mikey - 06-10-2015 19:34

(06-10-2015 19:32)dzejkobs napisał(a):  
(06-10-2015 19:00)Mikey napisał(a):  Nie przepadła. Napisz do nich maila z prośbą o zmianę klucza. @[dzejkobs]

@[Mikey] Dzięki MISTRZU! Napisałem i w ciągu kilku minut odpisali żeby wypełnić krótki formularz i przydzielą nową licencję! Dzięki dzięki dzięki! Smile

Nie ma sprawy! Ich support jest naprawdę świetny, kiedyś korzystałem sam z ich programu. Smile


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - lukaswu - 14-11-2015 17:51

Mikey w weekendy też odpisują? Bo przez cały dzień mi nie odpowiedzieli dziś.


Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadac... - Mikey - 15-11-2015 00:36

(14-11-2015 17:51)lukaswu napisał(a):  Mikey w weekendy też odpisują? Bo przez cały dzień mi nie odpowiedzieli dziś.

Mi odpisali kiedys w weekend, mozesz napisać kolejnego maila. Smile


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - kazik0o - 19-11-2015 16:58

Przy wysyłaniu postów na grupie przy pomocy tego programu lipa troche, bo na kazdym linku wyskakuje weryfikacja obrazka gdzie trzeba zaznaczyc dany obrazek, chyba że tylko ja tak mam


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Szlagu - 19-11-2015 17:11

Wszystko pięknie śmiga, dziękuje bardzo Big Grin


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - imanust - 19-11-2015 17:19

Zainwestuje jak wroce do domu. Czuje pieniadze w powietrzu Wink


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - jamroczik - 19-11-2015 20:56

(19-11-2015 16:58)kazik0o napisał(a):  Przy wysyłaniu postów na grupie przy pomocy tego programu lipa troche, bo na kazdym linku wyskakuje weryfikacja obrazka gdzie trzeba zaznaczyc dany obrazek, chyba że tylko ja tak mam

Może masz ten link oflagowany już.