Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS (/Temat-Chce-zarobic-2000-zl-przez-cale-wakacje-bez-programow-SUBSKRYPCJI-SMS-117060)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - kornik36 - 06-07-2015 18:03

Macie jeszcze jakieś pomysły? Smile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - bart0sz - 06-07-2015 18:10

Patrze, ze odrzucasz wszystko, gdzie trzeba troche poglowkowac Wink Za darmo to tylko zebrajac pod kosciolem a i to nie do konca pewniak.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - dariuszxdd - 09-07-2015 10:18

(06-07-2015 18:10)bart0sz napisał(a):  Patrze, ze odrzucasz wszystko, gdzie trzeba troche poglowkowac Wink Za darmo to tylko zebrajac pod kosciolem a i to nie do konca pewniak.

Zgdadzam się z kolegą w 100% . Pieniądze same do ciebie nie przyjdą trzeba czasu i cierpliwości to jest nie odłączy element zarabiania online Smile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - CraftRidersPL - 09-07-2015 12:58

up czasami wystarczy dobry pomysł albo bycie skurczybykiem, pozdrawiam wszystkie scamy
a tak coś w temacie -nie znam się na subskrypcjach sms ani na niczym podobnym więc nie wiem czy to działa, ale radze zainteresować się inwestycjami, opcje binarne, forex, krypotwaluty, ostatnio udało mi się 25 zł na PLNcoinach zdobyć, znajdź walutę która dobrze się rozwija, kup jej trochę i licz na profit Smile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Xerath - 09-07-2015 13:07

bukmacherka Smile daj 11.000 zł na barcelone jak będzie z kims grala i w 1 dzień to zarobisz


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Madara Uchiha - 17-07-2015 14:37

Możesz robić fanpace i sprzedawać, założyć kanal na yt ale na początku tyle nie zarobisz co chcesz, możesz spróbować pod typu catshare ale też ciężko ci będzie osiągnąć 2000 zl w mies. , jak mieszkasz w mieście to najlepiej sprzedaj jakieś stare niepotrzebne rzeczy na olx, grupach facebookowych wystaw


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Bidbar96 - 19-07-2015 01:44

Ale co złego jest w sub-sms? Zycie to prawo dzungli, sprytniejszy wygrywa.
Pamietam jak mialem 8lat i wszystkie swoje pieniadze wydawałem na czitosy w ktorych były pokemon tazos (czy jakos tak?) wszystkim sie trafialy codziennie, praktycznie zawsze - tylko mi raz na ruski rok. Wtedy stwierdziłem ze kiedys sie zemszcze i od niedawna zarabiam na SMS'ach, polecam# +10 do długosci e-penisaSmile


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - bitcoinmaster - 19-07-2015 07:00

PPI Smile łatwiejsze niż PPA.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Captain - 19-07-2015 07:10

(05-07-2015 15:46)szykiryki napisał(a):  Finansowe programy partnerskie. Jak w lipcu zarobisz akurat we wrześniu dostaniesz kasę, skoro suby i natychmiastowa wypłata Cie nie interesuje, inwestycje Cie nie interesują, praca przy tworzeniu własnej strony i np. zarabianie na Adsense pewnie też nie...

Tak czy siak, rusz tyłek, bo mamy już kawałek lipca, więc Twój cel się oddala coraz bardziej...

Znalazła się mądra pokerface

Co do finansowych programów partnerskich to nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale w zwykłych programach partnerskich nie jest łatwo coś zarobić większego niż jakieś kieszonkowe. Bo ludzie jakoś sie nie palą do kupowania czegokolwiek ani rejestrowania sie gdziekolwiek nawet mimo tego iż promujesz w miejscu o odpowiedniej tematyce.

Idąc dalej: Suby - nie każdy chce zarabiać w tak nieuczciwy i plugawy sposób. Po za tym po za kwestią moralną istnieje także ryzyko problemów prawnych i z policją jak już pare osób siedzących w subach tutaj miało.

Inwestycje - Czekam na te inwestycje. Od roku rozglądam się za czymś gdzie można inwestować, ale nie znalazłem jeszcze niczego co nie byłoby hyipem, który może w każdej chwili zmyć się z kasą i w którym nie wiadomo nawet z czego zyski sie biorą (chyba od poczatku jest nastawiony na oszustwo), forexami i tym podobnymi klimatami ale to jest praktycznie hazard, a szanse na ciekawe zarobki moga miec najwyżej ludzie którzy naprawde głęboko w tym siedzą, ogarniaja skomplikowane instrumenty i znają się lepiej niż 99% reszty.

Tworzenie strony i zarabianie na adsense - Zyski z takich reklam są bardzo marne o groszowe. Musisz mieć naprawdę wypasioną stronę z mnóstwem odwiedzających aby tak sensownie zarabiac. Skąd weźmiesz taką strone? Cięzko taką stworzyć.
A jak już jednak ci się uda to w kazdej chwili Google Adsense może podziękować za współprace, bo jakiś gamoń naklika ci mnóstwo w reklamy z jego ip. Jak ktos o tym wie, ze tak mozna to moze nawet celowo to zrobić. Albo przypadkiem np w dobrej wierze by pomoc autorowi zarabiac...
A dobrych alternatyw dla adesne brak. Nic ciekawego praktycznei nie ma i stawki w konkurencji są jeszcze gorsze najcześniej i to sporo gorsze.


Tak więc jak widzisz opcje są beznadziejne...

A mądrzysz się jakby wystarczyło chcieć. Nie wystarczy. A przynajmniej nie jeśli ktoś chce zarabiać uczciwie, a nie na jakiś subach.

Btw jakbys odpisywała to powiadom na PW bo tutaj moge nie zagladac.


RE: Chcę zarobić 2000 zł przez całe wakacje - bez programów SUBSKRYPCJI SMS - Leos2011 - 19-07-2015 07:40

ja klikam w buxach i nikomu tym krzywdy nie robię no ale 2000zł na miesiąc z tego nie będzie...