Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - mamrocik - 06-06-2015 18:32

(06-06-2015 00:13)sudi napisał(a):  Idę po popkorn bo ciekawie się robi Cool

A teraz tak na serio, to dziwi mnie jeden fakt.. Że osoba oskarżona nie broni się, stwierdzam to po odpowiedzi we własnym temacie. A tutaj nic na własną obronę nie piszę, nie moja to sprawa ale to tak dodatkowo piszę.

Podsumowując.. Oskarżony postanowił sobie wyrobić dobrą opinię, po czym postanowił to wykorzystać :v
Ja także poszedłem po popcorn beka . Ludzie zachowujecie się jak dzieci , chłopaczek bał się o swoje 3 stówki i dlatego w panice napisał tyle wiadomości.
A co jeśli zostało mu odcięty internet,brak prądu różnie bywa ...
Ale żeby od razu oskarżać troszkę przesada facepalm


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - sudi - 06-06-2015 18:34

Na paypal się zakład spór chyba po upływie 24 h a nie 10 minut Big Grin

Tak po za tym sesja na forum trwa bodajże 60 minut to się nie dziw, że pisało, że czyta jakiś wątek.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Adriano42 - 06-06-2015 18:43

Heh, to że można było poczekać jeszcze z oskarżeniami to fakt. Ale z drugiej strony niema co dziwić się koledze, wysłał kaskę i liczył na odrazu otrzymanie kodu. Poczekał to 10 minut, o które prosił ale kod nie działał. Więc zgłosił wszystko na PayPal itd. Trochę za szybko, ale myślę, że popchnęło kolege do decyzji to, że: Imię i nazwisko paypala wskazywało na jakiś "typowe fake konto" które miało tylko posłużyć jako pośrednik aby kogoś okraść, w końcu każdy szanowany użytkownik, który chciałby zbudować zaufanie jak np. Bardzo dobrze ceniony sobie Kantor Użytkownika Marcelek to raczej powinien podać swoje prawdziwe dane w PayPalu a nie jakieś X czy Y.

Cóż, wyszło jak wyszło. Zastanawiam się tylko jak teraz to wszystko się potoczy.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 19:02

A ja mam inne zdanie, koleś może zarządzać zwrotu kasy nawet z powodu zmiany pogody.. ten zwrot powinien być od razu ! Kłamałeś z zweryfikowanym kontem PP ? to już powód do zerwania transakcji, generalnie oboje jesteście dziwni ale Ty nawiedziony to jesteś jakiś kompletny kretyn, Zablokował Ci kasę na PP? to daj mu kod bo NIBY go masz tak? jeżeli go masz to mu go daj i po sprawie, Jeżeli ktoś chce zwrotu lub rezygnuje z transakcji powinieneś od razu ją zwrócić i guzik Cie powinno obchodzić dlaczego tak jest.

A Ty ShuQi ochłoń bo w gorącej wodzie kompany jesteś, mniej emocji a więcej zdrowego rozsądku.
Sprawy nie załatwi do 24 h to idz na Policje i zgłoś to jako wymuszenie, Potem zajmie się tym Policja i tyle.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Adriano42 - 06-06-2015 19:06

(06-06-2015 19:02)ScroX napisał(a):  A ja mam inne zdanie, koleś może zarządzać zwrotu kasy nawet z powodu zmiany pogody.. ten zwrot powinien być od razu ! Kłamałeś z zweryfikowanym kontem PP ? to już powód do zerwania transakcji, generalnie oboje jesteście dziwni ale Ty nawiedziony to jesteś jakiś kompletny kretyn, Zablokował Ci kasę na PP? to daj mu kod bo NIBY go masz tak? jeżeli go masz to mu go daj i po sprawie, Jeżeli ktoś chce zwrotu lub rezygnuje z transakcji powinieneś od razu ją zwrócić i guzik Cie powinno obchodzić dlaczego tak jest.

A Ty ShuQi ochłoń bo w gorącej wodzie kompany jesteś, mniej emocji a więcej zdrowego rozsądku.
Sprawy nie załatwi do 24 h to idz na Policje i zgłoś to jako wymuszenie, Potem zajmie się tym Policja i tyle.

Ty też kolego powinieneś troszeczkę ochłonąć, a na pewno zaprzestać obrażanie innych.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - selfie - 06-06-2015 19:09

Wiedziałem że jakaś akcja z tym Nawiedzonym będzie... spamowanie po tematach, jakieś głupie tematy do nabijania postów, nabijane reputacje a zaraz potem sprzedam to, kupie tamto- o poradniku z nielegalnymi praktykami nie wspomnę.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 19:11

Każdy tutaj na forum pracuje nad swoją opinią, Jeżeli ktoś zachowuje się w taki sposób jak on zasługuje na właśnie na taką opinie bo na moment obecny jest hmm oszustem ? tak oszustem bo przecież nadal kupujący jest z niczym.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 19:13

(06-06-2015 19:11)ScroX napisał(a):  Każdy tutaj na forum pracuje nad swoją opinią, Jeżeli ktoś zachowuje się w taki sposób jak on zasługuje na właśnie na taką opinie bo na moment obecny jest hmm oszustem ? tak oszustem bo przecież nadal kupujący jest z niczym.

sprzedajacy jest z niczym tez.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 19:14

A to kogo wina ? moja? kupującego ? stary to twoja wina.
Ja bym na miejscu kupującego szedł na Policję i tyle, nikt tu nie jest głupi i widział że z Tobą jest coś nie tak, za szybko tą renomę chciałeś sobie wyrobić.. teraz już każdy wie dlaczego Wink


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Make it - 06-06-2015 19:15

Nawiedzony kazał mu poczekać , co za problem ? Jedyne moje wątpliwosci budzi nazwa na paypal. Omów to nawiedzony i będzie okej