Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :) (/Temat-Poradnik-dwie-nisze-Poradnik-Wysprzedany-Do-zamkniecia-114176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ScroX - 20-05-2015 20:43

(20-05-2015 20:30)evenixx napisał(a):  Można zarezerwowac ? kupie za 5-7 dni jak wyplata przyjdzie Big Grin ?

Myślę że nie będzie problemu, mimo że to długi okres czasu. Wink


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - zjadamkredki - 20-05-2015 21:05

Jak obiecałem tak i wstawiam Smile Jak widać poradnik się zwrócił z nawiązką.

[Obrazek: 5MlgP0.png]

Praca przy tym zajęła mi tak ok. 30min - mógłbym zarobić więcej, ale czasu nie miałem.

Ludzie tylko błagam - nie spierdolmy tego i nie spamujmy jak pojebani Smile Jak widzisz, że spamowały już 1-2 osoby w danym miejscu to sobie odpuść, bo nie zarobisz i ty i tamte osoby + ludzie powoli będą się orientować o co chodzi Wink


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ScroX - 20-05-2015 21:13

Gratulację ! Smile Oby więcej takich zarobków ! Smile


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - Pink134lol - 21-05-2015 11:07

@[zjadamkredki] Teraz pytanie, kto ma odpuszczać. Można pomyśleć, że będziemy spamować a tamte osoby sobie odpuszczą albo my odpuścimy i tamci będą spamować. Z kolei tą metodą możecie wprowadzić marketing szeptany na serwis i zacznie się on, jak i inne serwisy, wypalać. Ty pospamujesz godzinkę, a później ci sami ludzie wejdą wtedy, kiedy ktoś inny będzie spamować i nie wpadnie mu żaden lead. Jeśli dobrze myślę, to przy tego typu serwisach jest to możliwe. Ale jak widzę, zarobki okej, jeśli komuś zwróci się cena za poradnik i nie namęczy się przy tym, to sposób jak najbardziej na +.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - szykiryki - 21-05-2015 13:45

Tez mogę podzielic sie opinia.
Sorki, ze dopiero dzisiaj, ale znalazłam dopiero chwile, zeby przetestować. 20 minut 'pracy':

[Obrazek: G9mUcAP.png]

Wieczorem bede miala wiecej czasu, wiec postaram się wrzucic screena.

Sposób jak najbardziej działa. Przy mądrym promowaniu i odrobinie kreatywności można zapewnić sobie codzienne, niezłe dniówki.
Pozdrawiam


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - lukaswu - 21-05-2015 14:25

ScroX dziwnie to wygląda jak w pierwszym poście wstawiasz "zarobek z 30 min. pracy" ok.140zł a łącznie masz zarobione 1k w tym serwisie Lol . Ale hmm daj znać na pw czy to nie to co myslę, może wezmę zobaczymy skoro 20 min. pracy zwraca koszt.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ScroX - 21-05-2015 15:43

(21-05-2015 14:25)lukaswu napisał(a):  ScroX dziwnie to wygląda jak w pierwszym poście wstawiasz "zarobek z 30 min. pracy" ok.140zł a łącznie masz zarobione 1k w tym serwisie Lol . Ale hmm daj znać na pw czy to nie to co myslę, może wezmę zobaczymy skoro 20 min. pracy zwraca koszt.

Kwota zależy od "rzeczy promowanej" dlatego zarobki czasem są rożne ale zazwyczaj wysokie, mój dziennik pracy powinien odpowiedzieć na twoje pytania, warto takie rzeczy sprawdzać przed snuciem teorii spiskowych Smile

Generalnie ostatnio nie mam czasu korzystać z tego pomysłu bo generalnie prawie w ogóle mnie nie ma w domu. Tak więc i dlatego nie zwiększam gwałtownie swoich zarobków.


RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - ostryy111 - 21-05-2015 15:44

Jestem zainteresowany, poproszę o kontakt na priv czy aktualne, i ewentualne dane do PP Smile


Ostatnie sztuki :) - ScroX - 21-05-2015 16:09

(21-05-2015 15:44)ostryy111 napisał(a):  Jestem zainteresowany, poproszę o kontakt na priv czy aktualne, i ewentualne dane do PP Smile

Napisane Smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnie 3 sztuki !

Związku z tym żeby konkurencja ewentualnie się nie zwiększyła a osoby kupujące poradnik nie cierpiały z tego powodu w sprzedaży zostały ostatnie 3 sztuki poradnika.

Cena
40 zł
(Za ostatnie 3 sztuki)


Osoby które zamówiły poradnik wcześniej lub są w trakcie kupowania obowiązuje ich stara cena (czyt 30 zł )



RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS - rozekrr - 21-05-2015 17:46

Jak to jest? Ostatnie 3 sztuki a na konkurencyjnym forum 18 maja wystawiłeś temat ze sprzedażą i jeszcze dopiero się rozwija... Tak się nie robi.