Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 01-05-2015 17:34

(01-05-2015 17:16)Giorgios napisał(a):  może spróbuj z tanieaukcje.com ? Program partnerski Smile lepiej wyjdziesz jak na subach Smile

Wolałabym skupić się na jednej metodzie, pomimo porażek będę próbowała dalej i wierzę, że w końcu coś spadnie! Smile.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - zjadamkredki - 01-05-2015 19:57

A nie możesz po prostu założyć fake konta i na profile dać zdjęcie jakiejś dziewczyny ? Big Grin Wiem, że może to być dla Ciebie niezbyt fajna metoda, ale zawsze jakieś leady będą wpadać.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 01-05-2015 20:10

Jeeeezu, ale jestem szczęśliwa! W końcu zobaczyłam pierwszego leada za 7zł!!! Smile

[Obrazek: Pierwszy_lead.jpg]

(01-05-2015 19:57)zjadamkredki napisał(a):  A nie możesz po prostu założyć fake konta i na profile dać zdjęcie jakiejś dziewczyny ? Big Grin Wiem, że może to być dla Ciebie niezbyt fajna metoda, ale zawsze jakieś leady będą wpadać.

Ale gdzie takie fake konta miałabym zrobić? Na facebooku? Smile. Ja cały czas starałam się coś zarobić spamem, ale nikt nie wchodzi na moje linki, a konta padają jeden za drugim Sad. A jestem gotowa skorzystać z każdej metody, żadna nie jest dla mnie "niezbyt fajna"! Smile Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - zjadamkredki - 01-05-2015 21:19

No na facebooku i spamować na grupach, zawsze coś tam wpadnie Wink


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - ScroX - 01-05-2015 22:32

Ujęcie pierwszego leada - Mistrzowskie Lol
Powodzenia ! Teraz będzie coraz łatwiej Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 01-05-2015 23:12

(01-05-2015 22:32)ScroX napisał(a):  Ujęcie pierwszego leada - Mistrzowskie Lol
Powodzenia ! Teraz będzie coraz łatwiej Smile

Chciałam jak najlepiej odzwierciedlić moją radość! Smile. Dziękuję, mam nadzieję, że to dopiero początek! Smile.

Dzień 4 podsumowanie:


-Dziś cały dzień zbierałam materiały na nową metodę, jak na razie z niej tylko 10UU, ale będzie więcej!
-Próbowałam spamu na FB, ale idzie mi to straaaasznie kiepsko i zazdroszczę wszystkim którzy robią w ten sposób pieniądze Smile.
-Wpadł pierwszy lead!

[Obrazek: Zarobki1.jpg]
(starałam się żeby wyświetliło się całe, ale jednak nie potrafię Sad )

Zastanawiam się, czy opłaca się tworzyć fanpage na facebooku i po zebraniu iluśtam fanów wrzucić jako administrator link do programu? Przyniesie to jakieś zyski? Smile



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Eliteman - 02-05-2015 00:38

To już lepiej stworzyć drugiego fanpejdża typowo pod suby i reklamować go na tym normalnym Smile jak nisza dobra przynosi to efekty Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 02-05-2015 12:37

(02-05-2015 00:38)Eliteman napisał(a):  To już lepiej stworzyć drugiego fanpejdża typowo pod suby i reklamować go na tym normalnym Smile jak nisza dobra przynosi to efekty Smile

Wydaje się to być ciekawą metodą, będę próbowała wszystkiego, aż odnajdę to co działa! Smile.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Poldek - 02-05-2015 12:42

Powodzenka malenka


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Varnity - 02-05-2015 13:36

Z czego tu się cieszyć, z 1 leada na spamie?