Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz AutoWatcher - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Lockerz AutoWatcher (/Temat-Lockerz-AutoWatcher-11302)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lockerz AutoWatcher - johnny1287 - 03-08-2010 00:15

(02-08-2010 23:42)kreatywny napisał(a):  
(02-08-2010 22:37)johnny1287 napisał(a):  
(02-08-2010 22:29)roadkill33 napisał(a):  pewnie ze czyste Norton to najgorszy anty jaki powstal Wink dziwie sie ze jeszcze ktos go wogule uzywa hah Eset nic nie wykrywa czysty plik tylko blad jakis wyskakuje to samo co na screen u kolegi Wink pozdro
Tak tak, pracuję nad tym, może jutro będzie gotowe ;P

road kill33 pierwszy post po założeniu konta w tym temacie? heh widac że fake konto zrobiles żeby poprzeć tezę czystości pliku ;D

lol czlowieku nie wiesz nie gadaj ;p nie robilem zadnych kont ._.
Edit: zresztą zobacz sobie po dacie rejestracji.


RE: Lockerz AutoWatcher - Takahari - 03-08-2010 01:52

Ja nie wiem co tu ma data do rzeczy ? Tongue


RE: Lockerz AutoWatcher - kreatywny - 03-08-2010 01:57

no dokładnie konto mógł założyc kiedyś już;D
poza tym przyznaj sie jesli to prawda bo jak będziesz długo się upierać to poprosi się tych na górze o sprawdzenie IP no a nie ździwilbym się gdyby było to samo ;D


RE: Lockerz AutoWatcher - Mateusz5511 - 03-08-2010 09:24

skasowane


RE: Lockerz AutoWatcher - Szopen - 03-08-2010 13:14

Po pierwsze coś mi tu śmierdzi w grzebaniu w AppData w przeglądarce a skutkiem tego może być utrata kont "tam gdzie się logaliśmy"
Po drugie jest nie możliwe, zwłaszcza bez użycia bardzo dużej ilości osób ok. miliona, żeby samo przepisało kod captcha. Podobno są takie organizacje (odsyłam na wiki) które właśnie dzięki bardzo dużej ilości osób mogą z przyzwoitym prawdobodobieństwem powiedzieć, że im się udało. A już napewno wierzę, że ty sam siedząc w domu przy c++ albo jakimś innym języku napisałeś algorytm oparty o sztuczną sieć neuronową. Haha

Pozdrawiam


RE: Lockerz AutoWatcher - roadkill33 - 03-08-2010 19:37

niemam zadnego fake konta ja na lockerz siedze juz od listopada 2009 i tak jakos wyszlo ze nigdy nie pisalem bo zawsze tylko czytam posty az w koncu do teraz sie skusilem i zalozylem ;P bo taki typ jak sprawdza przez tak badziewny program jak norton to musialem sie odezwac ;P pozdro


RE: Lockerz AutoWatcher - budzik6410 - 03-08-2010 21:19

ja bym tego nie używał:)ale dziwi mnie po co dawał linka do ściągania jak nie chodzi..<lol>pewnie chce zarobic za ściąganie same;)kto mądry by udostepnił za darmo Smile


RE: Lockerz AutoWatcher - Xanthi - 04-08-2010 20:08

Wrzucił na Hotfile, ludzie pobierają a on trzepie kasę na tym... Ja bym do kosza wywalił ten temat Wink


RE: Lockerz AutoWatcher - waski88 - 04-08-2010 21:26

nie dziala na win 7

to jest na YT i stamtad skopiowane
http://www.youtube.com/watch?v=ZXGUgpn4X2I


RE: Lockerz AutoWatcher - smekcio - 05-08-2010 17:13

@UP

Te same linki... to jest jego konto ; P

Prześwietliliśmy chłopaka xd