Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieaktualny dziennik (/Temat-Nieaktualny-dziennik-112068)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 19-04-2015 20:42

DZIEŃ JEDENASTY

Co tu dużo mówić.. Niedziela jak to niedziela, oczywiście leniwa. Spróbowałem coś tam porobić z HotCash, ale tylko straciłem motywację uzyskując dziesiątki UV, a żadnych lead'ów. Natomiast nieco wzrosła kwota z LeadMore, z czego jestem bardzo zadowolony. Poczytałem kilkanaście stron z historii, parę informacji z geografii, a jutro zasięgnę po formy wypowiedzi pisemnej. Dzień zaliczam do udanych.

Dzisiaj zarobiłem z leadmore.pl

Wizyty 108
Rejestracja 5
Skuteczność 4.63 %
Zysk 31.00 zł

CEL MIESIĘCZNY W TRAKCIE REALIZACJI: 468,10/850 PLN

CEL DZIENNY OSIĄGNIĘTY: 31/25 PLN

Po egzaminach jak i moich urodzinach podniosę cel dzienny do 35 pln.
Tymczasem życzę owocnego wieczoru Lol


RE: Czas wziąć się w garść! - ScroX - 19-04-2015 20:50

Bardzo ładnie ! Smile Byle stawiać przed sobą coraz to większe cele ! Smile na pewno będę śledzić ! Powodzonka Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 22-04-2015 20:37

Proszę wybaczyć brak wpisów, ale jest to spowodowane egzaminami. Człowiek wypruwa sobie żyły, żeby dostać jakieś marne 67% z przyrody i 50% z matematyki. Historia poszła w porównaniu do dnia dzisiejszego nieco lepiej. Jestem zmuszony aplikować na mat-fiza do Żeromskiego (najbardziej znienawidzone przedmioty), a następnie pisać odwołanie do Śniadka na biol-chema. Ktoś kojarzy te szkoły, czy zupełnie inne rejony? Angry


RE: Czas wziąć się w garść! - thomasward - 22-04-2015 20:42

A jakie miasto?


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 22-04-2015 20:50

Kielce Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - Varnity - 25-04-2015 18:27

No dajesz jakiś wpis do dziennika Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - htheory - 26-04-2015 15:41

życzę powodzenia w dążeniu do celu Wink


RE: Czas wziąć się w garść! - Marusia - 28-04-2015 14:35

Mówiłeś, że Ci nie idzie, a zaglądnęłam do Twojego dziennika i jest bardzo spoko! Powodzenia w dalszych celach Smile.


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 28-04-2015 15:07

Może i wcześniej było w miarę porządnie, natomiast ostatnie dni były istną masakrą. Co prawda nic nie robiłem, ale zawsze coś mimo wszystko wpadało. Udało mi się jedynie zarobić z odnowień 2.50 zł w poniedziałek oraz dziś wpadła rejestracja na MyLead, gdzie właśnie chciałbym spróbować swych sił.


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 02-05-2015 09:19

Przez ostatnie kilka dni udało mi się zarobić jedynie 6.20 zł na LeadMore, 10 zł na MyLead i 2.50 zł z odnowień na eForsie. Jakiś komentarz? Tak. Byłby ktoś na tyle miły i poczęstowałby się wg niego wypaloną niszą? Nawet 5-10 zł dziennie byłoby dla mnie zbawieniem.. Angry Wcześniej takie kwoty osiągałem w 15 minut.. facepalm