Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl - niepoważna firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore.pl - niepoważna firma (/Temat-Leadmore-pl-niepowazna-firma-111949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Maciejoss20 - 07-04-2015 21:15

(07-04-2015 21:11)Tidus napisał(a):  Przecież to normalne, że skoro nie opłaca im się współpraca z Tobą (sa SPORO na minusie, bo nie przynosisz ŻADNYCH zysków) to nie zamierzają z Tobą współpracować?

Juz lepiej jakby to napisali ze dziekuja za wspolprace i oddali te zarobione pieniadze a nie robili z ludzi zlodziei kiedys im to sie odbije...


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Tidus - 07-04-2015 21:16

(07-04-2015 21:13)Terrorak napisał(a):  @Tidus

Czyli mam zrozumiec, ze zakonczyli wspolprace bo sie nie oplacalo?

tak

(07-04-2015 21:15)Maciejoss20 napisał(a):  
(07-04-2015 21:11)Tidus napisał(a):  Przecież to normalne, że skoro nie opłaca im się współpraca z Tobą (sa SPORO na minusie, bo nie przynosisz ŻADNYCH zysków) to nie zamierzają z Tobą współpracować?

Juz lepiej jakby to napisali ze dziekuja za wspolprace i oddali te zarobione pieniadze a nie robili z ludzi zlodziei kiedys im to sie odbije...

mysle ze jakbys mial podpisana z nimi umowe to wlasnie tak to by sie skonczylo


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Demizit - 07-04-2015 21:18

Do wszystkich 'oszukanych':
Serio twierdzicie, że LM niszczyłoby sobie markę dla kilku stów? Są dwie możliwości:
- Sami sobie nabijacie kasę a potem płaczecie na forum.
- Konkurencja wykupiła wszystkie startery z allegro i szaleje.
Tak jak ktoś pisał - problem dotyczy TYLKO świeżaków.
* Tak wiem, mam zawrotną liczbę postów na forum, ale to nie oznacza, że siedzę w subach od dwóch dni i wyciągam jednego leada na dzień Wink Ja problemów żadnych nie miałem z LM i mimo wielu TAKICH tematów, uważam administrację za jak najbardziej uczciwą.
Czekam na kolejny taki temat. Jutro o 20 pojawi się kolejny i komuś znowu nie będą chcieli wypłacić 100zł? Po prostu zarabiajcie uczciwie Wink <- haha :') Kolega niżej wypluł herbatę, przepraszam :') Rzeczywiście, raczej - * zgodnie z regulaminem *


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Tidus - 07-04-2015 21:20

Była ostatnio pewna sytuacja, gdzie zablokowano pewnemu userowi konto czy też możliwość zarobku, ale pieniądze mu wypłacili. Po prostu promował w niewłaściwy sposób. Nie przynosicie zysku = nie macie zysku. Jak wam nie pasuje to idzcie na cashbilla, macie stawke 12zł tylko o programy i regulamin sobie sami dbajcie.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - piciaszek - 07-04-2015 21:23

Tak jak ktoś wspomniał, najlepiej było na FreeBiz, każdy (tak myślę) przechodził indywidualną kontrolę i konto mogło być aktywowane czy też nie. Undecided


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Dan!el - 07-04-2015 21:24

Ja jestem świeżyną na LeadMore i nie widzę zastrzeżeń. Nie kombinuję i konto mam. Mam nadzieję, że będę miał je ciągle i nic się nie stanie. Ten natłok negatywnych opinii na temat LM mnie przeraża, lecz nie wydaje mi się by wina stała po stronie LeadMore.


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Toskan - 07-04-2015 21:26

'Po prostu zarabiajcie uczciwie' herbate wyplulem...


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - piciaszek - 07-04-2015 21:32

Skończcie ten cyrk, bo patrzeć się nie da facepalm Zalecam w tym przypadku zmienić serwis i przestać bezcelowo stukać durne komentarze Idea


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Terrorak - 07-04-2015 21:32

Gdybym rzeczywiscie zarabial poprzez kupowanie starterow to bym teraz podkulil ogon i siedzial cicho, ale dobrze. Teraz juz nawet nie chodzi o te 300zl Smile


RE: Leadmore.pl - niepoważna firma - Tidus - 07-04-2015 21:36

(07-04-2015 21:15)Maciejoss20 napisał(a):  
(07-04-2015 21:11)Tidus napisał(a):  Przecież to normalne, że skoro nie opłaca im się współpraca z Tobą (sa SPORO na minusie, bo nie przynosisz ŻADNYCH zysków) to nie zamierzają z Tobą współpracować?

Juz lepiej jakby to napisali ze dziekuja za wspolprace i oddali te zarobione pieniadze a nie robili z ludzi zlodziei kiedys im to sie odbije...

@[Maciejoss20] oddali pieniądze? Ale jakie pieniądze, czyje? Nic nie zarobiłeś, nie przyniosłeś żadnego zysku. Mieli ze swojej kieszeni Ci wykładać?

LUDZIE MYŚLCIE. Leadmore zalicza leady z PUSTYCH kart, bo bardzo często zdarzają się takie leady, ale jezeli jest ich za duzo i lm z tego nie ma zysku to po prostu rezygnują z partnera. TYLE

(07-04-2015 21:32)Terrorak napisał(a):  Gdybym rzeczywiscie zarabial poprzez kupowanie starterow to bym teraz podkulil ogon i siedzial cicho, ale dobrze. Teraz juz nawet nie chodzi o te 300zl Smile

Może ktoś chce Cie wyeliminować i co? Nie przyniosłeś ŻADNEGO zysku, więc żadnych pieniędzy nie dostaniesz... Inaczej pisząc, bo chyba nie rozumiesz, gdyby leadmore nie zliczało pustych leadów, a zaliczało tylko takie, gdzie konto zostało przynajmniej raz obciążone to na koncie byś miał okrągłe zero