Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek (/Temat-Dziennik-pracy-SUBY-SMS-Sznurek-111427)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 03-04-2015 08:26

(02-04-2015 23:09)awesomerolnik napisał(a):  Panie Sznurek zajmujesz się "mentorowaniem" ?Big Grin
Niestety nie, nie mam czasu

(02-04-2015 23:35)Radi98 napisał(a):  Ile czasu tworzyłeś te fp i tak pomnażałeś, że teraz masz ich tyle, że aż takie zarobki? Teraz pewnie trudniej już ogarnąć tyle ;< Więcej kasy leci z PL czy World?
Oj bardzo długo, pierwszy fanpage założyłem jakieś hmm... 3 może 4 lata temu. Prowadziłem je przez długi czas i nic nie zarabiałem, dopiero w tym roku zacząłem na nich zarabiać, a pieniądze zarobione inwestowałem w nowe fp, tka by kapitał był w ciągłym ruchu.

(02-04-2015 23:59)Lejston napisał(a):  Prowadzisz jakieś strony internetowe czy coś w ten deseń?
Tak, mam parę stron internetowych, i obecnie pracuje nad większym projektem pod suby jeśli chodzi o strony internetowe Big Grin


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - feellove - 03-04-2015 08:55

ladnie cisniesz, bede gonic ;]


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Lejston - 03-04-2015 18:46

Czyli mam rozumieć, że wszystkie Twoje strony www są pod suby? Wink


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 03-04-2015 19:58

(03-04-2015 18:46)Lejston napisał(a):  Czyli mam rozumieć, że wszystkie Twoje strony www są pod suby? Wink
Nie wszystkie, niektóre


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 03-04-2015 20:04

Jak oceniasz który fp warto kupić?


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 03-04-2015 21:10

Dzień 3

Dziś niestety, ale nie mam za bardzo czasu, więc wpis daję na szybko. Wstawiłem parę reklam na strony, dziś na spokojnie. Wynik końcowy nie jest zły. Mogło być gorzej, nadrobię to jeszcze Big Grin Krótko dziś pracowałem, bo miałem wiele spraw na głowie. Jutro być może będę jechać do babci co oznacza znaczny spadek zysków, nie wiadomo jeszcze czy na pewno wybiorę się teraz czy później, to jeszcze jest do ustalenia. Dziennik otrzymał już ponad 1000 wyświetleń z czego jest mega dumny i mam nadzieję, że dalej dużo z was będzie mnie tutaj odwiedzać. Dziękuję za pytania i wiadomości. Pozdrawiam Wink

Wynik dnia:

684zł/666zł



RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Ragnar - 03-04-2015 21:18

WOW! Piękne zarobki, w skali miesiąca to wychodzisz grube pieniążki! Smile
Podziwiam!


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 03-04-2015 21:45

(03-04-2015 20:04)prololex napisał(a):  Jak oceniasz który fp warto kupić?
To zależy od programu i sposobu w jaki zarabiasz, no i oczywiście od tego co sam lubisz prowadzić. Ja na przykład nie lubię prowadzić fanpage związanych z motoryzacją i mimo okazji ich nie kupuję, bo sie na tym po prostu nie znam i nie lubię takich prowadzić :/ Jeśli bym miał taki kupić to przy ogromnej okazji cenowe i i tak bym od razu go sprzedał Tongue

(03-04-2015 21:18)Ragnar napisał(a):  WOW! Piękne zarobki, w skali miesiąca to wychodzisz grube pieniążki! Smile
Podziwiam!
No troszkę wchodzi Tongue W końcu obrałem sobie cel i muszę go zdobyć, to nie są puste słowa rzucone na wiatr. Pozdrawiam Wink

Hahhaha, 1zł przebiłem dziś mój limit hahahah Big Grin


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 04-04-2015 05:12

Mam dziś kilka pytań do Ciebie:

1.Masz jakieś oprogramowanie pomocne w prowadzeniu postów ( w sensie wrzucanie np. tych samych postów na wszystkie strony ), bo ja mając 10 stron tracę na wrzucenie postów ok 30-35minut.

2.W jakiej formie najlepiej wrzucać posty z reklamami? Jak ty to robisz?

3.Pisałeś wcześniej, że wrzucasz 2-3 reklamy dziennie, mówiąc, że to mała część z twoich postów dziennych ( wnioskując wstawiasz pewnie 5-6 postów i fani nie uciekają? ) Bo mówi się, że 2-3 posty max żeby ludziom tablicy nie spamować?


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 04-04-2015 10:05

(04-04-2015 05:12)prololex napisał(a):  Mam dziś kilka pytań do Ciebie:

1.Masz jakieś oprogramowanie pomocne w prowadzeniu postów ( w sensie wrzucanie np. tych samych postów na wszystkie strony ), bo ja mając 10 stron tracę na wrzucenie postów ok 30-35minut.

2.W jakiej formie najlepiej wrzucać posty z reklamami? Jak ty to robisz?

3.Pisałeś wcześniej, że wrzucasz 2-3 reklamy dziennie, mówiąc, że to mała część z twoich postów dziennych ( wnioskując wstawiasz pewnie 5-6 postów i fani nie uciekają? ) Bo mówi się, że 2-3 posty max żeby ludziom tablicy nie spamować?
1. Tak, mam. Niestety nie mogę ci go udostępnić. Mój kolega wykańcza jeszcze skrypt i już niedługo będzie dostępne dla wszystkich userów za drobną kwotą.
2. To zależy jaka strona i jaka reklama, ale najlepiej w postaci zdjęcia Wink
3. Wiesz... czasem wstawiam 5-6 postów dziennie a czasem nawet potrafię wjebać z 20 postów jednego dnia, to zależy od strony, jak jest mega popularna to duża ilość postów jest mile widziana, ale jak jest mniejszy fanpage, tzn. mniejsza ilość fanów to lepiej nie spamować tablicy postami jak i reklamami... małą ilość fanów trzeba szanować, a dużej nie Big Grin