Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash (/Temat-Forumisko-dziennik-pracy-z-LeadMore-Hotcash-109554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - ASTONEQ - 28-02-2015 22:04

No to jak się wyczerpie ta nisza to napisz co to Wink


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - tronjheim - 28-02-2015 22:04

O.o
Tyle to ja w necie nigdy w życiu nie zarobię.


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - szykiryki - 28-02-2015 22:11

Jesli mogę radzić...bron Boze nie sprzedawaj zadnego sposobu na zarobek chocby 100 zł dziennie.
Sprzedałam tutaj raz swoj jeden poradnik jakieś pol roku temu i do dzisiaj hula po różnych forach i jest odsprzedawany (choć na początku ścigałam tych małych "piratów"). Jeśli wiec nie chcesz, zeby Twoja metoda dotarła do setek osób- wstrzymaj się z dystrybucją Smile.
I powodzenia zycze!


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - Tidus - 28-02-2015 22:25

(28-02-2015 22:11)szykiryki napisał(a):  Jesli mogę radzić...bron Boze nie sprzedawaj zadnego sposobu na zarobek chocby 100 zł dziennie.
Sprzedałam tutaj raz swoj jeden poradnik jakieś pol roku temu i do dzisiaj hula po różnych forach i jest odsprzedawany (choć na początku ścigałam tych małych "piratów"). Jeśli wiec nie chcesz, zeby Twoja metoda dotarła do setek osób- wstrzymaj się z dystrybucją Smile.
I powodzenia zycze!

Popieram.
Teraz trendi jest zbijanie się na poradnik. Zbiorą się w 10osób po 90zł i mają złoty sposób. Jak już sprzedawać koneicznie to tylko zaufanym userom.


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - djbaggi - 28-02-2015 23:11

U mnie też weszło, leć dalej Big Grin Jesteś nr 1


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - AnnaKa - 01-03-2015 05:01

A ja metodę którą szyki sprzedawała znałem wcześniej z innego forum także nie zawsze to tak jest Heart
Aczkolwiek dobrze że nie sprzedajesz bo dziś nawet się spotkałem że dostałem do oceny poradnik z moją metodą ze strefy to już naprawdę zbyt wiele. Póki co nie będę mówił kto to jest ale jak jeszcze raz się to powtórzy zgłaszam sprawę do administracji.
A Ty lepiej zarabiaj 900 zł dziennie niż sprzedawać raz poradniki Smile lepiej zarabiać 2-3 dni dłużej ale samemu.


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - forumisko - 01-03-2015 09:04

Niestety, dziś nie ruszę Sad Za każdy dzień w którym nie zarabiam dodaje do celu +200 zł.

Dziś zlece wypłatę, zaczekam na grube hajsy i trzeba zainwestować któryś tysiąc Tongue


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - Zarobiony_Koles - 01-03-2015 11:49

Możesz powiedzieć czy zarabiasz na facebooku? To mi starczy. gratulacje a i na co zbierasz jak można wiedzieć?


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - Eliteman - 01-03-2015 11:56

Jak byś przejrzał forum to byś wiedział, że zarabia na ogromnych fanpejdżach Tongue czyli spora inwestycja


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore - Zarobiony_Koles - 01-03-2015 12:00

Jego słowa czy jakiegoś kowalskiego, który mówi do nowaka? Niestety nie wszyscy mają czas czytać forum i wyżalać się, że coś komuś gdzieś się wypaliło.