Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej (/Temat-Facebookowy-sklepik-konta-spam-na-grupach-weryfikacje-i-wiele-wiecej-108777)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - kilogram - 01-03-2015 22:22

Wszystko ok, polecam Smile


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - Sebqu - 02-03-2015 08:02

52Do rezerwacji, dzisiaj wieczorkiem kupie, prosze o dane na pw na pp


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - szpilmen - 02-03-2015 14:42

(02-03-2015 08:02)Sebqu napisał(a):  52Do rezerwacji, dzisiaj wieczorkiem kupie, prosze o dane na pw na pp

1. Konto zostało sprzedane wcześniej niż zarezerwowałeś.
2. Nie rezerwuje kont, te napis [REZERWACJA], jest tylko dlatego że pewien Pan wysłał mi pocztą pieniądze i nie byłem pewny czy dojdą ale są u mnie na koncie, więc wieczór wejdzie w status [SPRZEDANE]


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - Sebqu - 02-03-2015 15:08

To 53 musiałem z rana zle zobaczyć, przeciez to jest to samk


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - Szaman1644 - 02-03-2015 15:22

Nie wiem co tu jest grane, ale jak dla mnie to kradzież i nieposzanowanie czyjejś pracy. Użytkownik szpilmen dnia 25.02.2015 zakupił u mnie dodanie do 600 grup polskich FB. Teraz sam sprzedaje moją prace! Jak dla mnie jest to niedopuszczalne i proszę o ukaranie użytkownika!


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - szpilmen - 02-03-2015 16:17

(02-03-2015 15:22)Szaman1644 napisał(a):  Nie wiem co tu jest grane, ale jak dla mnie to kradzież i nieposzanowanie czyjejś pracy. Użytkownik szpilmen dnia 25.02.2015 zakupił u mnie dodanie do 600 grup polskich FB. Teraz sam sprzedaje moją prace! Jak dla mnie jest to niedopuszczalne i proszę o ukaranie użytkownika!

Kupiłem 500 grup, nie 600. W Twoim temacie nigdzie nie jest napisany zakaż dalszej odsprzedaży grup, poza tym jak sprzedaje grupy to staram się Twoich nie zaznaczać.

Kara? Za co kara? Dajmy przykład że kupie 10 kont fejs od kogoś za 10zł, potem sprzedam komuś 10 kont za 30zł, więc to jest normalny handel. Zgłosiłem moderatorowi, niech rozstrzygnie spór. Smile

Poza tym jakbyś napisał do mnie na PW/GG, to byśmy się na pewno dogadali.


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - AndroidPL - 02-03-2015 18:02

Możliwość wykonywania tego działania została tymczasowa zablokowana w Twoim koncie.
Przy dołączeniu do grupy na Facebooku. Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć po jakim czasie ta blokada się zniesie ?


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - szpilmen - 02-03-2015 18:11

(02-03-2015 18:02)AndroidPL napisał(a):  Możliwość wykonywania tego działania została tymczasowa zablokowana w Twoim koncie.
Przy dołączeniu do grupy na Facebooku. Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć po jakim czasie ta blokada się zniesie ?

Na pewno to nie jest kupione konto ode mnie, nie pamiętam abym Ci sprzedawał, lecz mogę się mylić. W celu weryfikacji proszę podać imię fake konta i pierwszą literkę z nazwiska.

Jeśli to nie ode mnie kupowałeś i sam dodawałeś grupy, to ban może być max do 30 dni.


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - DiscoVision. - 02-03-2015 18:28

masz jakieś z 2013?


RE: Facebookowy sklepik - konta, spam na grupach, weryfikacje i wiele więcej - szpilmen - 02-03-2015 20:51

(02-03-2015 18:28)DiscoVision. napisał(a):  masz jakieś z 2013?

Tylko to co tu mam. Smile