Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! (/Temat-Liga-typerow-Ekstraklasy-LFE-Wygraj-PILKE-NIKE-10795)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - kreatywny - 13-09-2010 16:28

jak dla mnie to nie chce tego. argumentów nie podam ... poprostu ;p


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - MareKSG - 13-09-2010 22:01

Dotychczasowe wyniki:
9 bmw00, Boonys, Burned, Gien, Jasiu93, Jeppers, MareKSG, Raziel i 50bol
5 BartuŚ, michal2612, kreatywny x3


Tak więc typujcie mecz Lecha, gdyż najprawdopodobniej będzie liczony. Poczekam do czwartku z decyzją ale i tak typujcie mecz Lecha oraz 6 kolejkę Ekstraklasy.


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - kreatywny - 13-09-2010 22:12

żeby wybory były ważne powinna zagłosować ponad 50% ;pp


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - MareKSG - 13-09-2010 22:16

Patrzę tylko na pierwszą 20, bo powiedzmy sobie szczerze, reszta już nie typuje...


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - kreatywny - 13-09-2010 22:18

no niby tak ;p ale widze że już meczyk jest dodany.. więc nie pozostaje nic innego jak typować spektakularnej porażki z juventusemBig Grin


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - Jeppers - 15-09-2010 23:53

lech wygra, jestem jedyny wierzący tutaj chyba Big Grin


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - MareKSG - 16-09-2010 14:24

Wyniki ankiety:

TAK 9 bmw00, Boonys, Burned, Gien, Jasiu93, Jeppers, MareKSG, Raziel, 50bol
NIE 5 BartuŚ, michal2612, kreatywny x3


Głosy Dr.House i Shaiders nie liczyłem, bo nawet nie biorą udziału w typerze... Nie wiem po co głosowali no ale dobra Big Grin


Tak więc mecz Juventus - Lech Poznań będzie zaliczany!!! Zapraszam do typowania!!!


http://liga-typerow-lfe.tk/


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - kreatywny - 24-09-2010 20:42

kurcze jeppers się wybił, goni mnie ;D zeby chociaż w pierwszej 5 wytrzymac do końca sezonu Big Grin


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - MareKSG - 25-09-2010 20:37

Udostępniłem do typowania 8 kolejkę Ekstraklasy oraz mecz Lecha Poznań z FC Salzburg w Lidze Europejskiej. Zapraszam do typowania! ==> http://liga-typerow-lfe.tk/


Rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, w czołówce robi się bardzo ciasno Smile


RE: Liga typerów Ekstraklasy LFE ! Wygraj PIŁKE NIKE! - Jeppers - 06-10-2010 18:57

jedziemy z koksem !