Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | (/Temat-YTMonster-FREE-YouTube-Views-Likes-Subs-and-Comments-100-FREE-Credits-107814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 03-03-2015 18:02

Cytat:Mnie niestety nie nabije ani jednej ponieważ mam konta którym mogę zmienić nazwę kanału dopiero jak osiągnę 500 subskrypcji

To chyba pomyliły Ci się strony Smile Na YTMonster wystarczy, że masz dodany jeden film na kanale, następnie dodajesz go poprzez zakładkę "Add video" i wybierasz opcję "Subscribers"

*Program nie nabija subów bezpośrednio przez kanał, ale przez filmik Idea


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Lusek - 03-03-2015 18:51

Tak to prawda. Dopiero teraz sprawdziłem Smile Byłem przekonany, ze są to subskrypcje kanału Smile


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - K.O.M.B.E.K - 05-03-2015 00:50

W ogóle nie zalicza mi wyświetleń nie wiem czemu, ustawiam nawet i po 100 sekund na filmik co ma przykąłdowo 7 minut i tak to nic nie daje...
Miał ktoś podobnie??


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - magneto - 05-03-2015 11:46

W czasie pracy programu otwiera mi się internet explorer.
[Obrazek: rtrt.jpg]
[Obrazek: banner.png]


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - shooreck - 05-03-2015 13:03

Proszę o pomoc - za reputa! Big Grin

Potrzebuje pilnie strony/programu do nabicia sztucznych subskrypcji.
Na YTMonster idzie dosyć wolno, a na addmefast już użyłem tego konta YT i nie mogę drugi raz...

Pomóżcie!


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 05-03-2015 15:29

Cytat:W ogóle nie zalicza mi wyświetleń nie wiem czemu, ustawiam nawet i po 100 sekund na filmik co ma przykąłdowo 7 minut i tak to nic nie daje...
Miał ktoś podobnie??

Jak masz filmik 7 minut to wyświetlenie musi trwać +3,5 minuty


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Predator - 05-03-2015 16:59

Witam,
Szybko kredyty lecą. Smile

Za same wykonanie 4 Promotions możemy dostać 3700 kredytów, więcej jeśli wykonamy oferty za sms tak jak ppa.

Programem kredyty w przeliczeniu 10 sekund oglądania = 1 kredyt, 20 = 2 itd.

Cennik:
Za 1 koment pod filmem = 100 kredytów,
Za 1 like = 25 kredytów,
Za 1 subskrypcję = 25 kredytów,
Za 1 obejrzenie filmu = 10 sekunda filmu = 1 kredyt itd.

[Obrazek: pqlknl.jpg]

Filmik testowy - Wyświetlenia dostarczone szybko i konkretnie.

[Obrazek: ztqcms.jpg]

Skład YTMonster to 3 osoby z Europy:
Dwóch - North Europe
Jeden - Central Europe
Odpowiadają za SEO Master, Developer oraz Tester.

Polecam ten serwis. Jeśli potrzebujesz pomocy - Zarejestruj się REFFLINK i śmiało pisz.

Pozdrawiam.


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 05-03-2015 17:55

Średnia liczba użytkowników +650 co jest ogromnym progresem. Program przeżywa niesamowity rozkwit ostatnimi czasy.


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - K.O.M.B.E.K - 05-03-2015 18:25

Czy wy też musicie instalowac za każdym razem od nowa ?


RE: YTMonster | FREE YouTube Views, Likes, Subs and Comments !| 100 FREE Credits | - Mksiak - 05-03-2015 18:31

Cytat:Czy wy też musicie instalowac za każdym razem od nowa ?

Nie, ale jeśli występuje u Ciebie taki problem to radzę skontaktować się z support