Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 16-12-2014 22:13

Jeśli już tak działacie we dwóch to nie lepszym pomysłem na przyszłość byłoby przeniesienie się na PPA? Smile SubSMS w Polsce moim zdaniem już się wypalają, a tu kolega zna się trochę na programowaniu a drugi umie nagrywać filmy z hacków, wystarczy podszkolić angielski i podbijać świat! Smile Oczywiście najlepiej od razu zacząć na płatnej stronie, żeby wam nie zbanowali bloga i generować ruch z YT i FB ;D
Pozdro i 3mam kciuki! hejLol


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 16-12-2014 22:24

Mało , ale ważne, że do przodu Idea


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - broofie - 16-12-2014 22:30

Sub sms upadaja? Panu juz podziekujemy.
Co do PPA to sie zgodze. Nie jest sztuka nagrac krotki opis filmu po angielsku i podpiac ankiety pod rynek miedzynarodowy.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 16-12-2014 22:57

W pewnym sensie odkrywacie niespodziankę jaką szykujemy Big Grin.. Poczekajcie jeszcze trochę a ocenicie naszą decyzję.
Co do ppa, ppi obawiamy się że nie poradzimy sobie z promowaniem,, xerq umie dobrze angielski, ja także umiem wymówić to co ktoś mi napisze ale nie ogarniam tych wszystkich hostingow, pisania stron itp a blogger po prostu daje nam gotowce. Narazie chcemy opanować Polskę, świat zostawiamy na później hehe Big Grin

Dzięki za zainteresowanie!


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 16-12-2014 23:10

Oczywiście że to już nie te czasy co ze spamu na FB się wyciągało po 2k viewsów przy konwersji 6-10% teraz przy spamie zobacz co mam. Taktyki w ogóle nie zmieniłem, ta sama co pół roku temu. Te same fejki, tylko więcej grup. (spamuje razem na ok 90 grupach). Ładny obrazek, opis też ok no i link w aliasie. A pod postami tylko się sypię komentarze że fejk i żeby nie klikać bo to oszustwo. Ludzie już wiedzą co to jest.

Dowód: [Obrazek: 4etrt6.jpg]


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Pocisk1993 - 17-12-2014 00:48

Jeden z ciekawszych dzienników, będe zaglądał Smile

(16-12-2014 23:10)kociamber napisał(a):  Oczywiście że to już nie te czasy co ze spamu na FB się wyciągało po 2k viewsów przy konwersji 6-10% teraz przy spamie zobacz co mam. Taktyki w ogóle nie zmieniłem, ta sama co pół roku temu. Te same fejki, tylko więcej grup. (spamuje razem na ok 90 grupach). Ładny obrazek, opis też ok no i link w aliasie. A pod postami tylko się sypię komentarze że fejk i żeby nie klikać bo to oszustwo. Ludzie już wiedzą co to jest.

Dowód: [Obrazek: 4etrt6.jpg]


Dziwne :o Moj spam przynosi mi dochod od 80 do 200zł. Suby nie upadna facepalm


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 17-12-2014 02:16

Nie ma się co dziwić Smile Polacy już wiedzą że to fejki są bo cały czas trabia o tym w telewizji.
Czekam na kolejne posty dziennika z niecierpliwością Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 17-12-2014 07:37

Super zainteresowanie Big Grin Huh Wielkie dzięki Smile Ja w sumie zgadzam się z kociamber, spam na fb daje moim zdaniem bardzo mało, nawet na skracacze gimbusy nie mają czasu wejść mimo że siedzą na tym fb cały dzień. Z sub SMS jest gorzej niż ze skracaczami, bo to juz na prawdę dużo osób zna. Dobrze jest trafić w grupę ludzi którzy jeszcze nie byli tak zaspamowani jak cała reszta. Myślę że mi i xeqrowi to się udało :
[Obrazek: Screenshot_2014_12_17_07_34_50.jpg]
Z czego jesteśmy zadowoleni. Stary są z godziny 7 rano.
Dzięki za aktywność jeszcze raz! Heart


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 17-12-2014 16:37

Żegnajcie subskrybcje SMS ! Sad


W związku z wielką zmianą w polskim prawie poważnie zastanawiamy się nad przejściem na PPA lub PPI. Narazie będziemy ogarniać stawki, co i jak zrobić tak aby zyski zachowały się z subów lub urosły. Dla nieświadomych zmian tutaj więcej info http://zarabiam.com/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909 .. Mimo wszystko na ten moment mamy 3leady z dziś i 25procent konwersji... Żegnajcie subskrybcje SMS ! Sad


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4Colors - 17-12-2014 16:59

(17-12-2014 16:37)4funsecond napisał(a):  Żegnajcie subskrybcje SMS ! Sad


W związku z wielką zmianą w polskim prawie poważnie zastanawiamy się nad przejściem na PPA lub PPI. Narazie będziemy ogarniać stawki, co i jak zrobić tak aby zyski zachowały się z subów lub urosły. Dla nieświadomych zmian tutaj więcej info http://zarabiam.com/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909 .. Mimo wszystko na ten moment mamy 3leady z dziś i 25procent konwersji... Żegnajcie subskrybcje SMS ! Sad
Powiem tak, proponowałbym Wam PPA ( prawie to samo co subskrypcje, lecz ogólnoświatowe ). Jeśli zaś zabierzecie się za PPI - uderzajcie w USA ( 1.5$ za lead ) + wysoka konwersja ( nie trzeba wysyłać smsów ).