Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 09-12-2014 10:52

(09-12-2014 09:58)matchless napisał(a):  Denerwuje mnie tylko ta strona spotoption, bo nie dość, że chodzi jak 90 latek z jedną nogą bez kuli to jeszcze się zwiesza i nie daje obstawić w odpowiednim momencie. Mam nadzieję, że na realnych platformach takie problemu nie ma.

Tutaj różne czynniki mogą mieć wpływ. Z jakiej przeglądarki korzystasz i jaki rodzaj internetu posiadasz? Bo w tym może leżeć właśnie przyczyna tego zawieszania.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 09-12-2014 11:03

Korzystam w pracy jak i w domu z firefoxa. Na mobilnym w pracy idzie znacznie gorzej, lecz w domu przy stałym łączu 30mb/s zwiechy także bywają.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 09-12-2014 11:49

Spróbuj na chromie zobaczyć, jak się zachowuje. Bo u mnie spotoption zwiech nie miało jeszcze, chociaż na BDSwiss, wieczorem mi się pojawiały od czasu do czasu, a prawie taki sam skrypt.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 09-12-2014 12:00

Ok spróbuje na chromie, może to coś zmieni. Dzięki.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 10-12-2014 09:24

Ze wczorajszej lekcji nauczyłem się jednego: im więcej tym mniej. O co dokładnie chodzi?
Im więcej zastosuje wskaźników do wykresu tym mniej wiem, w którym momencie wejść. Robi się chaos a wskazania zaprzeczają sobie i mam mętlik w głowie. Dlatego uważam, że im mniej chaosu tym więcej dobrego dla mnie i zostanę przy jednym wskaźniku w jednym czasie. Dobrze mi się sprawdza kombinacja trzech srednich kroczących, gdzie pierwsze przecięcie jest ostrzegające a drugie potwierdzające. W między czasie będę testował po jednym naraz, może coś mi bardziej przypasuje.
Wszelkim cudownym strategiom gwarantującym 60, 80, 90 % skuteczności mówię stanowcze nie.

[Obrazek: UElcmlO.jpg]

Wygranych - 3
Przegranych - 1

Bilans dnia - 35,35
Stan konta - 53686,04


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - rejwu - 11-12-2014 12:18

Możesz podesłać link do książki murphy analiza techniczna rynków finansowych
bo nie moge znalesc dzieki Wink


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 11-12-2014 12:45

(11-12-2014 12:18)rejwu napisał(a):  Możesz podesłać link do książki murphy analiza techniczna rynków finansowych
bo nie moge znalesc dzieki Wink

Są gdzieś lepszej jakości, ale to tak na szybko znalezione Wink

http://pl.scribd.com/doc/82295241/John-J-Murphy-Analiza-Techniczna-Rynkow-Finansowych


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 11-12-2014 12:51

Ja na jakość swojej nie narzekam Smile
http://www.speedyshare.com/nVwgy/Desktop.zip


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 12-12-2014 09:40

Dopadło mnie przeziębienie i dopiero wczoraj coś postanowiłem podziałać. Skromnie, bo bardziej skupiałem się na dopasowaniu nowego wskaźnika do swojego postrzegania wykresu. 3 średnie kroczące są ok, ale nie byłbym sobą gdybym nie poszukiwał czegoś lepszego, ładniejszego i z jakimś bajerem Wink.
Trafiło na ichimoku, lecz parametry domyślne były dla mnie nieczytelne (9,26,52). Przeszukując internet natrafiłem na kilka kombinacji, którymi ludzie się posługują, między innymi 8,22,44; 7,22,119. Mnie w każdej z nich nie pasowało to, że chmura jest tak daleko zawsze od wykresu i pewnie ma to jakiś sens, które ja jako zielony nie postrzegam ale musiałem coś z tym zrobić. Moje aktualne ustawienia to 17,5,87. Sygnały dobiegające od tenkan-sen i kijun-sen są teraz odwrotne w stosunku do standardowych, a sama zmiana niebieskiej linii na zieloną jest dla mnie bardziej logicznym rozwiązaniem.

[Obrazek: SUeTVhB.jpg]

Zobaczymy jak to będzie wyglądało na dłuższą metę w praktyce, póki co sporo testów na sucho było, a wejść zdecydowałem się w oparciu o mój wykres w trzy pozycje zaznaczone u dołu czerwoną ramką.

[Obrazek: T81DZfR.jpg]
[Obrazek: VqphPDV.jpg]

Wygranych - 4
Przegranych - 2

Bilans dnia - 26,35
Stan konta - 53712,39


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 12-12-2014 12:10

(11-12-2014 12:51)matchless napisał(a):  Ja na jakość swojej nie narzekam Smile
http://www.speedyshare.com/nVwgy/Desktop.zip


O, czyli kupować nie trzeba Tongue

Dla mnie Ichimoku i te chmury są nie do ogarnięcia. Jakoś to mi nie podchodzi do mojej głowy.