Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! (/Temat-Dostan-sie-na-lipcowo-sierpniowy-restock-10130)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Gedokawa - 25-07-2010 23:14

Hejka ja nigdy nie zgarniałem nagrodów tzn nie wiem jak to wyglada ;D, no jeśli zgarne jakieś nagrody to przyślą paczką, a ja mam płacić za przesyłke czy nie trzeba ??


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Marczyk - 25-07-2010 23:25

Za przesyłkę się nic nie płaci, ew. CŁO/Vat, o którym jest ostatnio sporo mowy.Jest one z reguły nakładane na bardziej wartościową elektronikę.
Polecam Ci zajrzeć TUTAJ
Czasami może się poszczęścić i urząd celny nie nałoży żadnych opłat na nagrode Wink


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Gedokawa - 26-07-2010 09:19

Aha a tez trzeba płacić bo widze ze MacBook Pro 13 inch - Aluminum .:1750:. PTZ | kosztuje cło/vat 800-900zł to trza placic 800-900zł ?? a co to jest cło


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Dawidek - 26-07-2010 11:11

Google nic nie kosztuje kolego.
Zależy od produktu i celników czy nałożą Ci cło/vat czy nie. Jak nałożą to trzeba płacić to jest logiczne.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Marczyk - 26-07-2010 11:21

Sama nagroda z lockerz jest darmowa, lecz nakładane są nie opłaty przez urząd celny. Ta lista, która Ci poleciłem jest nie tyle aktualna o ceny w PTZ - teraz polecą w góreee.

Tak 800-900- to Cło, które będziesz zmuszony płacic przy odbiorze Macbooka. Jeśli nie obierzesz paczki, wraca ona do Ameryki i jest ryzyko bana od lockerz. (czasami może Ci sie poszczęścić i opłata Cie ominie - wtedy będziesz miał 100% darmowa nagrode)

Cło - opłata za przesyłke z zagranicy. To w skrócie, jeśli to Ci nie wystarczy możesz zajrzeć do wujka google.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - kreatywny - 27-07-2010 09:23

Swoją drogą to nie rozumiem i ubolewam nad tym po co nam nakładają te cła. Może ja nie chce wesprzeć budżetu państwa?
I tak dosyć ludzi wszelkimi podatkami innego rodzaju jadą, to mogli te biedne paczuszki lockerz zostawić w spokoju...Sad


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Dawidek - 27-07-2010 12:41

A później wy byście to sprzedawali i państwo nic by na tym nie zarobiło.
Jeżeli nie chcesz wesprzeć budżetu państwa to do widzenia, wyprowadź się.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Szyna - 27-07-2010 15:37

Płacimy i tak od cholery podatków, a rzeczy na lockerz wygrywamy, wiec nie rozumiem dlaczego sa nakladane na nie cła.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Gedokawa - 29-07-2010 19:40

Kiedy bedzie restock ??


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Dominator - 29-07-2010 19:44

(29-07-2010 19:40)Gedokawa napisał(a):  Kiedy bedzie restock ??

Czy ja w ch*ja jestem przepowiadaczem przyszłości ?

NIKT nie wie.

Re-Stock po 1 sierpnia.