Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - WazzaP - 08-12-2012 12:58

No to teraz będzie o wiele łatwiej - mam jego wszystkie dane, nr telefonu do ojca oraz nr do szkoły, gdzie jego mama jest dyrektorką Smile


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - piotol - 08-12-2012 13:07

(08-12-2012 11:57)tomazzi napisał(a):  Wazza przecież chyba cpr ma lub ktoś inny - popatrz na ostatnie 2-3 strony tematu i znajdziesz kto ma numer do niego
ale na 99% ma numer cpr bo dzwonił o ile mnie pamieć nie myli, a w moim wieku już skleroza to rzecz normalna więc mogę się mylić, pamięć już zawodzi

Ty mnie gosciu zadziwiasz :o srasz sie do innych, zglaszasz ich do giodo i na policje a sam namawiasz do rozpowszechniania czyichs danych osobowych co jak sam w ktoryms tam temacie napisales jest zabronione.. Ja Cie czlowieku nie rozumiem.. Nie zebym tu kogos bronil ale wez Ty sie zastanow.. W temacie Fajki zglaszasz go gdzie tylko mozesz a tu to co? Wychodzi na to, ze wszystkich po kolei musisz zglosic za rozpowszechnianie danych osobowych bez zgody tych osob oraz samego siebie za namawianie do przestepstwa.. Czlowieku ogarnij sie! Swoich chwalisz za zle a nie swoich krytykujesz, zglaszasz na policje itp itd juz wczesniej mialem to napisac ale no myslalem, ze jakos sie ogarniesz... Sorry za OT, bez odbioru


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Smsik - 08-12-2012 13:14

(08-12-2012 13:07)piotol napisał(a):  
(08-12-2012 11:57)tomazzi napisał(a):  Wazza przecież chyba cpr ma lub ktoś inny - popatrz na ostatnie 2-3 strony tematu i znajdziesz kto ma numer do niego
ale na 99% ma numer cpr bo dzwonił o ile mnie pamieć nie myli, a w moim wieku już skleroza to rzecz normalna więc mogę się mylić, pamięć już zawodzi

Ty mnie gosciu zadziwiasz :o srasz sie do innych, zglaszasz ich do giodo i na policje a sam namawiasz do rozpowszechniania czyichs danych osobowych co jak sam w ktoryms tam temacie napisales jest zabronione.. Ja Cie czlowieku nie rozumiem.. Nie zebym tu kogos bronil ale wez Ty sie zastanow.. W temacie Fajki zglaszasz go gdzie tylko mozesz a tu to co? Wychodzi na to, ze wszystkich po kolei musisz zglosic za rozpowszechnianie danych osobowych bez zgody tych osob oraz samego siebie za namawianie do przestepstwa.. Czlowieku ogarnij sie! Swoich chwalisz za zle a nie swoich krytykujesz, zglaszasz na policje itp itd juz wczesniej mialem to napisac ale no myslalem, ze jakos sie ogarniesz... Sorry za OT, bez odbioru
Piotol wyjeb.. mojego kolege na 1600zl wysylajac podrobiony przelew
Jesli ktos ma dane tego goscia prosilbym o wyslanie mi na pw
a sprawa zajmuje sie policja :]


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 08-12-2012 13:18

piotol ogarnij się i zauważ różnicę bo dla ciebie widzę proste rzeczy są za trudne by twój móżdzekk poją i zauważył różnicę

inna sytuacja jest gdy fajka bierze od ludzi dane osobowe na oświadczeniu przy wymianach gdzie nie ma nic w giodo na takie rzeczy i takich rzeczy robić nie może zgodnie z prawem
a inna sprawa i różnica jest gdy ludzie np tutaj rodzice git-a mają dane telefon podane w swoim profilu na nk więc osoby pokrzywdzone mają sposobność skontaktowania się z nimi w sprawie długów synalka bo telefony podane są przez nich samych do ogólno dostępnej informacji - ale dla ciebie to bez różnicy to te 2 same kwestie - podrośnij zmądrzej a wtedy dyskutuj

brawo też piotol po poście przed mówcy - 1600 zł, oszustwo, podrobiony dowód przelewu - będziesz miał nie wiele mniejsze kłopoty jak git


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 08-12-2012 13:21

(08-12-2012 13:07)piotol napisał(a):  
(08-12-2012 11:57)tomazzi napisał(a):  Wazza przecież chyba cpr ma lub ktoś inny - popatrz na ostatnie 2-3 strony tematu i znajdziesz kto ma numer do niego
ale na 99% ma numer cpr bo dzwonił o ile mnie pamieć nie myli, a w moim wieku już skleroza to rzecz normalna więc mogę się mylić, pamięć już zawodzi

Ty mnie gosciu zadziwiasz :o srasz sie do innych, zglaszasz ich do giodo i na policje a sam namawiasz do rozpowszechniania czyichs danych osobowych co jak sam w ktoryms tam temacie napisales jest zabronione.. Ja Cie czlowieku nie rozumiem.. Nie zebym tu kogos bronil ale wez Ty sie zastanow.. W temacie Fajki zglaszasz go gdzie tylko mozesz a tu to co? Wychodzi na to, ze wszystkich po kolei musisz zglosic za rozpowszechnianie danych osobowych bez zgody tych osob oraz samego siebie za namawianie do przestepstwa.. Czlowieku ogarnij sie! Swoich chwalisz za zle a nie swoich krytykujesz, zglaszasz na policje itp itd juz wczesniej mialem to napisac ale no myslalem, ze jakos sie ogarniesz... Sorry za OT, bez odbioru

Ja ze swojej strony dodam tylko tyle, że nikt nic nie musi udostępniać gdyż dane pana Konrada znajdują się publicznie w sieci i każdy ma do nich dostęp.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - whysoserious - 08-12-2012 16:24

(08-12-2012 12:58)WazzaP napisał(a):  No to teraz będzie o wiele łatwiej - mam jego wszystkie dane, nr telefonu do ojca oraz nr do szkoły, gdzie jego mama jest dyrektorką Smile

o!
Przyda się ten ostatni numer Jerk2


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 10-12-2012 14:56

I jak tam sprawa z Waszą kasą?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - UmCyK - 10-12-2012 17:14

Ja dalej swojej nie mam :/


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 21-12-2012 09:09

Coś temat zamarł. Czyżby wszyscy odzyskali już swoje pieniądze?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 21-12-2012 17:47

no ja tak takze niemam sie czym martwic 200 zl przyszlo Big Grin