Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 11-06-2012 22:32

(11-06-2012 22:02)Mosiek20 napisał(a):  O, a o to miałem pytaćSmile Już mnie Szpilmen wyprzedzasz Tongue Wiem ze to nie do konca twoja broszka zalatwianie tych problemow z ofertami no ale niestety trzeba im truć bo poki dalej tak bedzie to pobrań za wiele tez nie bedzie Sad Ja np czekam az zaczna dzialac albo bedzie potwierdzone ktore na pewno dzialaja bo nie chce marnować starterów. Co do pliku administracji- trafnie i sprawiedliwie, należy sie wam. Czekam na wyniki co do działających ofert.

No i takich ludzi lubię, nikt nie myśli o tym że większość tych pieniędzy zarobionych chce przeznaczyć na reklamę zagranicą aby było więcej o wiele więcej ludzi z po za Polski niż Polski, aby nie było fraud leadów a także zarobki nam się wszystkim zwiększyły.

Co do ofert, kontaktowałem się z nimi, jutro też do nich będę pisał bo teraz po nocach nie chce nikomu dupy truć.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 11-06-2012 22:46

(11-06-2012 22:32)szpilmen napisał(a):  
(11-06-2012 22:02)Mosiek20 napisał(a):  O, a o to miałem pytaćSmile Już mnie Szpilmen wyprzedzasz Tongue Wiem ze to nie do konca twoja broszka zalatwianie tych problemow z ofertami no ale niestety trzeba im truć bo poki dalej tak bedzie to pobrań za wiele tez nie bedzie Sad Ja np czekam az zaczna dzialac albo bedzie potwierdzone ktore na pewno dzialaja bo nie chce marnować starterów. Co do pliku administracji- trafnie i sprawiedliwie, należy sie wam. Czekam na wyniki co do działających ofert.

No i takich ludzi lubię, nikt nie myśli o tym że większość tych pieniędzy zarobionych chce przeznaczyć na reklamę zagranicą aby było więcej o wiele więcej ludzi z po za Polski niż Polski, aby nie było fraud leadów a także zarobki nam się wszystkim zwiększyły.

Co do ofert, kontaktowałem się z nimi, jutro też do nich będę pisał bo teraz po nocach nie chce nikomu dupy truć.

No słuchaj ja osobiście uważam że wam sie to zwyczajnie nalezy. Macie pomysł, organizacje, staracie sie a nie lecicie w kulki to dlaczego macie na tym nie zarobić? Zasada jest prosta z waszej strony powinnością jest aby wszystko działało a z naszej żeby z tego korzystać i w jakiś sposób sie odwdzięczyć tak? Dlaczego mam być pijawką na czyimś ambitnym pomyśle.
Nie wszystko wychodzi idealnie i ludzka rzeczą jest, że trzeba wprowadzić poprawki itp. Programistę masz naprawdę dobrego i to widać po efektach waszych prac, zabezpieczenie działa, pliki same są generowane i nikt już nie wrzuci pustych plików. Aż chce sie powiedzieć bez włażenia w tyłek ze można wam zaufać, tylko cierpliwości a wszystko będzie hulać. Mi jako userowi podobnie jak wam zależy na właściwym działaniu serwisu z czego wszyscy powinni skorzystać, nie tylko my-użytkownicy.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 11-06-2012 23:10

Doszły do mnie startery z orange, orientuje się ktoś jak można je aktywować?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Dennisek78 - 11-06-2012 23:23

*500


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 12-06-2012 07:07

Ja nic nie musiałem aktywować.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 12-06-2012 08:48

Szlag mnie trafia jak próbuję dodać link. Prosi mnie o login i hasło. Wiem, że dobrze wpisałem, a skrypt wmawia mi, że coś jest źle. WTF?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 12-06-2012 11:10

Nie wiem u mnie działa, nie działalo na FC ale zmieniłem na FC nazwe uzytkownika na taka samą jak login i poszlo.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 12-06-2012 11:33

No nic już następny dzień trzeba czekać na odpowiedź FC.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 12-06-2012 12:32

Już ogarnąłem to dodawanie linków. Pozostaje sprawa ofert ;/


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 12-06-2012 13:13

Weźcie zróbcie coś z tymi ofertami bo jest masakra poprostu.. mi narazie tylko zaliczyli na CB wygraj iphona 4s...