Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 08-08-2012 11:17

Nie wytrzymam zaraz email: [email protected] ?? nie ma dużej litery wszystko jest dobrze? Bo koleś nadal mi nie odpisuje.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 11:19

(08-08-2012 11:17)kubn2 napisał(a):  Nie wytrzymam zaraz email: [email protected] ?? nie ma dużej litery wszystko jest dobrze? Bo koleś nadal mi nie odpisuje.

wszystko jest dobrze, mi też nie na wszystkie e-mail odp a na te co odp to czekałem kilka dni na odpowiedź
pisz do skutku Smile jak mu się skrzynka zapełnia to zaczyna odpowiadać szybciej Big Grin


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - gharalion - 08-08-2012 17:16

A co to się dzieje z moim ulubionym serwisem?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 17:23

(08-08-2012 17:16)gharalion napisał(a):  A co to się dzieje z moim ulubionym serwisem?

wygląda na to,że coś z serwerem
mi się nie ładuje grafika


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 08-08-2012 17:57

A mi się stronka w ogóle nie ładuje ;/
jest przekierowanie na tą stronę : http://xfwcs.com/cgi-sys/suspendedpage.cgi


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 18:00

mnie się grafika nie ładuje ...
oby szybko wrócili i usunęli błędy bo jak mi się tfuuuu poszło paść 700$ to się troszkę zdenerwuje, a dzisiaj jeszcze lr wypłacali do południa


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - zyznos321 - 08-08-2012 18:03

Piszę do admina już od tygodnia i wciąż nie wypłacił 306$ na LR :/


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - damianus627 - 08-08-2012 18:07

przecież strona już została zamknięta


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 08-08-2012 18:07

Oj ja myślę że oni to szybciutko naprawią bo trochę szkoda wpłaconych tam pieniędzy ...


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - jedrek1456 - 08-08-2012 18:08

Strona nie działa. Śmierdząco się zrobiło. To już jest koniec nie ma już więcej...